Skočit na obsah


Fotka

Části vybavení - Poháry


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
11 odpovědí na toto téma

#1 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 13 prosinec 2019 - 04:24

Ahojte,

Tak trochu už vím, že se tyto poháry dají získat za 1 až 5 místo v týmovém HC, ale měla jsem zato, že spíše v sólovém (doporučila bych to dopsat k info o pohárech, páč HC jsou dva, týmový a sólový).

Přišlo mi to logičtější, páč některé týmy jsou stále první, tak jak mají získat páté místo? :D Ale tak halt se nebudou snažit, horší to mají ti, kteří jsou někde na desátém. :D

Každopádně je trochu chybka v koupi těchto pohárů. Mě to tedy šlo, ale každému to nejde, i když na to součástky má.

Mrkněte na to, díky. :)

P.S: Údajně se opravuje chyba s pomocníky a možné je, že se pokazila koupě těchto pohárů při té opravě, jen polemizuji.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#2 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 13 prosinec 2019 - 05:08

Ještě bych dodala, že pokud je to tedy za týmový HC, tak mi to přijde nefér, páč hráči se kolikrát ani nesnaží a dostanou i body za HC, plus i ti, kteří přijdou do týmu a nemohou se zúčastnit. Tito už vůbec by neměli mít nárok na jakékoli odměny. Za ten sólový mi to přijde fér více.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#3 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 13 prosinec 2019 - 08:53

Ještě bych dodala, že pokud je to tedy za týmový HC, tak mi to přijde nefér, páč hráči se kolikrát ani nesnaží a dostanou i body za HC, plus i ti, kteří přijdou do týmu a nemohou se zúčastnit. Tito už vůbec by neměli mít nárok na jakékoli odměny. Za ten sólový mi to přijde fér více.

tak tyto hráče vyhoď a pokud chceš říct, že dobře to vím jak na tom jsou servery - ano vím, ale pokud hráč nedělá nic - tak nač je ti takový hráč v týmu? k ničemu!! takže máš volbu :)



#4 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 14 prosinec 2019 - 08:28

tak tyto hráče vyhoď a pokud chceš říct, že dobře to vím jak na tom jsou servery - ano vím, ale pokud hráč nedělá nic - tak nač je ti takový hráč v týmu? k ničemu!! takže máš volbu :)


Žádný hráč, který přijde jako nový se zúčastnit nemůže, ale odměny dostane a ta druhá věc, to už jsme probrali. Na serveru není tolik hráčů, aby sis mohl vybírat. Pokud není náhrada, tak Ti alespoň pomáhají v boji. Nebudu mít v týmu šest snažících v HC, ale jinak budeme slabí. :D
Každopádně tu řeším neco jiného.
Někdo prostě jede pecky a jiný nakliká co mu čas dovolí, proto by mi to přišlo víc fér za sólový HC, už jen proto, že by se každý snažil za sebe, aby pohár získal. Každopádně tady se asi nic nedozvím. :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#5 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 15 prosinec 2019 - 02:44

tak to si musíš vybrat, ale ty se akorát vymlouváš. tak buď ráznější šéfová ale ty si přesně ten případ jakých už tu bylo. stěžuje si ale před hráči chceš být pěkná co máš v týmu a proto nic nemusí. ale to je chyba - správný hráč pochopí týmové věci a ten co ne, nemá proč být v týmu aby bral týmové odměny??? a obracet to na hc sólo je blbost, pač všichni víme jak fungují v této hře odměny. a jak říkám vyhoď flákače a nebo na ně bud ráznější. a ne výmluvy není náhrada - tak pak to jedině neřeš a nech to tak :)



#6 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 15 prosinec 2019 - 04:01

tak to si musíš vybrat, ale ty se akorát vymlouváš. tak buď ráznější šéfová ale ty si přesně ten případ jakých už tu bylo. stěžuje si ale před hráči chceš být pěkná co máš v týmu a proto nic nemusí. ale to je chyba - správný hráč pochopí týmové věci a ten co ne, nemá proč být v týmu aby bral týmové odměny??? a obracet to na hc sólo je blbost, pač všichni víme jak fungují v této hře odměny. a jak říkám vyhoď flákače a nebo na ně bud ráznější. a ne výmluvy není náhrada - tak pak to jedině neřeš a nech to tak :)


Promiň, ale jsi úplně mimo. Já si nestežuju, jen polemizuju co by bylo celkově více fér, co se týče těchto odměn, ať je to pohár nebo bod schopek. Pokud HC sólo existuje, tak nevím proč by za to nemohla být tato odměna. Pochybuju, že u Vás jede na 100% úplně každej.... Asi tak.
Mám prostě strategii, kterou jsem Ti už xkrát psala a nehodlám se neustále opakovat. V mém týmu jsi nebyl, takže víš prd jak jsem rázná, ale nutit nejde, ale to už se opakuju, což nechci. Zkrátka nebudu mít v týmu 5 hráčů na HC. Za ty roky znám celý server, občas někoho vyměním, ale žádná sláva to teda není. Tak si rady nechej. Děkuji.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#7 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 16 prosinec 2019 - 04:29

ahoj Saara.bud v klidku.tym nemusi byt ani prvni a ani patej,aby jsi ziskala pohar.normalka jde koupit za ty soucastky :-)



#8 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 16 prosinec 2019 - 04:54

ahoj Saara.bud v klidku.tym nemusi byt ani prvni a ani patej,aby jsi ziskala pohar.normalka jde koupit za ty soucastky :-)

 

Blbosť, prve musíš mať jedno z týchto miest a až potom ho musíš kúpiť za súčiastky.


cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#9 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 17 prosinec 2019 - 06:40

tak jsem ho uz asi mel :D a blbost je,ze musis :D :D



#10 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 17 prosinec 2019 - 01:18

ahoj Saara.bud v klidku.tym nemusi byt ani prvni a ani patej,aby jsi ziskala pohar.normalka jde koupit za ty soucastky :-)

Ano, to šel, koupila jsem první a druhý a nyní už to právě nejde. Jakmile to zkusíš, objeví se úvodní stránka hry a napíše Ti to, že není něco v pořádku.
Prostě to zmenili. Opět něco nedomysleli a měnili až v průběhu. :D
To, jestli se získá normal nebo se pak po umístění bude muset koupit za ty součástky zatím nevím.
Každopádně náš tým na 1. ani 2. místě nebyl, takže netuším. A já nikdy nebyla v sólo HC též nikdy 1. ani 2. Přesto jsem je koupila.

Příspěvek upravil Saara: 17 prosinec 2019 - 01:22

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#11 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 17 prosinec 2019 - 03:52

To mi chcete povedať že vy ste si tie poháre kúpili ? Sakra, škoda že som ten bug zmeškal  :D


cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#12 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 17 prosinec 2019 - 04:05

To mi chcete povedať že vy ste si tie poháre kúpili ? Sakra, škoda že som ten bug zmeškal  :D


Ano, přesně to Ti chcu říct...

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních