Skočit na obsah


Fotka

Soutěž


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
2 odpovědí na toto téma

#1 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 15 prosinec 2019 - 04:15

Mám dotaz, jak vložit foto? Stačí odkaz na něj? A za další, jak jako si představujete ten papírek na fotce? Nestačilo by prostě napsat pod to jaký server a nick?

Celkem to chápu, ale kdo se s tím bude patlat, aby do fotky ještě vkládal nějaký nevímcodlík? :D
Bo mohu na fotku normálně napsat ten server a nick....?

Za mě teda dost špatně vysvětleno.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#2 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 15 prosinec 2019 - 04:53

Ano, stačí odkaz na foto. Proč by to nemělo stačit. 

Co nechápeš na tom, aby na fotce byl viditelný papír se jménem a serverem? Tím, že na fotce bude ten papír, se vyhneme aby lidé nekopírovali fotky z ostatních serverů. 

Vzít papír a napsat na to jméno a server zabere max 20 vteřin, tak nechápu proč by jsi se s tím měla "patlat" :D

 

V roce 2017 to takhle taky fungovalo a lidé to pochopili, viz. https://prnt.sc/hs1chr


  • Tropen se toto líbí

#3 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 15 prosinec 2019 - 05:49

Ano, stačí odkaz na foto. Proč by to nemělo stačit. 
Co nechápeš na tom, aby na fotce byl viditelný papír se jménem a serverem? Tím, že na fotce bude ten papír, se vyhneme aby lidé nekopírovali fotky z ostatních serverů. 
Vzít papír a napsat na to jméno a server zabere max 20 vteřin, tak nechápu proč by jsi se s tím měla "patlat" :D
 
V roce 2017 to takhle taky fungovalo a lidé to pochopili, viz. https://prnt.sc/hs1chr


Jo takhle, tak to mi fakt nedošlo. Já hraju od listopadu 2017 a to jsem ještě ani nevěděla o fóru. Zde jsem od prosince, ale ještě jsem to tu nijak nezkoumala. Takže pardon.
Každopádně je zde i spousta děcek a tudíž napsat třeba: Pověste si na stromek papír se jménem a serverem by nebylo na škodu.
Jinak jsem měla v plánu poslat svůj starý stromek, páč letos jedu mimo a stromek bude velký asi jako moje ruka, no ale snad to nějak udělám. :D Kuju.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních