Skočit na obsah


Fotka

Vyzvihnutie odmeny z ligy restartuje hru - znova!


Best Answer Tropen , 31 prosinec 2019 - 08:08

-mám to poznačené ale bug bude možné nahlásiť až v novom roku...akonáhle to bude možné tak to pošlem vyššie

 

vlade tomu sám nevěříš, že by se z chráněné dílny donesla omluva a dané odměny. ikdyž já osobně 50 soubojů už stihl ale štve mě odměna za ligu, ale co k tomu dodat :(

yuri ...rozumiem tvojmu rozhorčeniu a tým ako nazývate developerov..tiež mám na nich nie moc pekný názor...ale do budúcna sa už zdrž podobných pomenovaní a.k.a "chráněná dílna". Nebude to už tolerované a budú za to varovania a prípadné bany na fóre. Tak sa prosím zdržte(všetci) podobných pomenovaní. Ako aktívny hráč presne viem ako sa cítite ale musíme sa tu vyjadrovať slušne a s rešpektom. 

Go to the full post


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
6 odpovědí na toto téma

#1 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 30 prosinec 2019 - 08:06

Vyzvihnutie odmeny z ligy restartuje hru - znova! Co dodat. Je to des.



#2 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 30 prosinec 2019 - 08:08

Dufam, ze vsetkym date 45 energie a 6 statov kedze sa neda utocit ani v lige a ani v subojoch!!!!



#3 ferluci

ferluci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Wawarr
  • Tým:Villains

Odesláno 30 prosinec 2019 - 08:25

Hlásím stejný problém. Při vyzvednutí odměny z ligy aplikace spadne a je nutno ji restartovat.

#4 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 30 prosinec 2019 - 09:07

Dufam, ze vsetkym date 45 energie a 6 statov kedze sa neda utocit ani v lige a ani v subojoch!!!!

vlade tomu sám nevěříš, že by se z chráněné dílny donesla omluva a dané odměny. ikdyž já osobně 50 soubojů už stihl ale štve mě odměna za ligu, ale co k tomu dodat :(



#5 jayroo

jayroo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 30 prosinec 2019 - 09:47

nejde to len tým čo mali dostat odmenu za umiestnenie do 30 miesta. 



#6 Tropen

Tropen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 Příspěvků:
  • Server:CZ3

Odesláno 31 prosinec 2019 - 08:08   Best Answer

-mám to poznačené ale bug bude možné nahlásiť až v novom roku...akonáhle to bude možné tak to pošlem vyššie

 

vlade tomu sám nevěříš, že by se z chráněné dílny donesla omluva a dané odměny. ikdyž já osobně 50 soubojů už stihl ale štve mě odměna za ligu, ale co k tomu dodat :(

yuri ...rozumiem tvojmu rozhorčeniu a tým ako nazývate developerov..tiež mám na nich nie moc pekný názor...ale do budúcna sa už zdrž podobných pomenovaní a.k.a "chráněná dílna". Nebude to už tolerované a budú za to varovania a prípadné bany na fóre. Tak sa prosím zdržte(všetci) podobných pomenovaní. Ako aktívny hráč presne viem ako sa cítite ale musíme sa tu vyjadrovať slušne a s rešpektom. 


  • Tucker a ElRetumi klikli "Líbí se mi"
Ak som pomohol tak prosím stlačte: "Líbí se mi" ;)

#7 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 01 leden 2020 - 08:43

-mám to poznačené ale bug bude možné nahlásiť až v novom roku...akonáhle to bude možné tak to pošlem vyššie

 

yuri ...rozumiem tvojmu rozhorčeniu a tým ako nazývate developerov..tiež mám na nich nie moc pekný názor...ale do budúcna sa už zdrž podobných pomenovaní a.k.a "chráněná dílna". Nebude to už tolerované a budú za to varovania a prípadné bany na fóre. Tak sa prosím zdržte(všetci) podobných pomenovaní. Ako aktívny hráč presne viem ako sa cítite ale musíme sa tu vyjadrovať slušne a s rešpektom. 

v pohodě ono jsou prostě asi 2 možnosti, že začnou aktivní hráči končit a pak někomu dojde že je opravdu asi třeba naslouchat hráčům a dávat i pořádné odměny a nebo hrát dál a čekat co bude...snad nic horšího jak poslední aktualizace v úkrytu snad být nemůže pač ty stavby to by museli moji postavu hrát ještě praprapravnoučata :D :D


  • Saara a Tropen klikli "Líbí se mi"




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních