Skočit na obsah


Fotka

Petice na *Zrušení* Vysokých upragu v úkrytě!

uprage dohoda úkryt ukryt prosba zrušení vylepšení žádost podpis názor

  • Please log in to reply
22 odpovědí na toto téma

#1 EndroCZ

EndroCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 Příspěvků:
  • LocationJihomoravský Kraj
  • Server:CZ3
  • Postava:EndroCZ
  • Tým:Black Roses

Odesláno 17 leden 2020 - 09:49

     Zdravím!     

Milí supehrdinové.



Dostal jsem pár zpráv, ohledně dlouhého a zbytečného vylepšování úkrytu.

Tudíž jsem se rozhodl, vytvořit téma s petici, která je zaměřena na zrušení dlouhého vylepšování v úkrytě a navrácení do předchozí verze.

Pokud souhlasíte

Zanechte tady menší informace v podobě

 

 

  • Nick:
  • Server:
  • Čas strávený ve hře:
  • Co se vám nelíbí?:
  • Proč jste rozhodnutí to změnit?:


Podpis:

(jedná se o podpis herní, nikoli skutečný.)

Vaše odpovědi jsou důležité a užitečné, mohou tak pomoci ke zlepšení herního zážitku ve hře HeroZero.
B) 

(stars)
 Přeji mnoho štěstí. (stars) 


S pozdravem


  (donut)
 Endro  (donut) 


-- (win)--


Váš HeroZero Tým!
 


  • Kuba a Saara klikli "Líbí se mi"

#2 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 18 leden 2020 - 09:45

Zdravím,

Nick: Saary
Server: cz 1
Čas strávený ve hře: 2 roky, denně tak 7 hodin

Navýšení úrovní některých místností v úkrytu se nelíbí více hráčům, někteří hru už díky tomu opouštějí nebo hrají málo, ale budu mluvit za sebe.
Za tu dobu co hraju vím, jak je náročné úkryt vybudovat, a to i pokud má hráč oba pracovní roboty, což teprve pro toho, kdo má jen jednoho. Byla jsem ráda, že už mám některé mistnosti téměř na max a ejhle, k některým se přidalo dalších 10 a někde dokonce 30 úrovní. Řekla jsem si, že toto opravdu jen tak nevylepším.
V úkrytu je co dělat neustále a neviděla jsem hráče, který by měl už předtím úkryt zcela hotov. Navíc se stále přidávají nová místa, tudíž se budou přidávat zase další místnosti. Takže nevidím důvod, proč by měli mít místnosti takové vysoké úrovně.
Píšu za sebe, ano, já už přeci jen mám úkryt vystavěný, respektive všechny místnosti, ale úroveň u nich mi tak či tak potrvá ještě celkem dost dlouho. Je klidně možné, že než dostavím, přestanu třeba hrát.
Občas mi přijde, že vývojáři se zaměřují na hráče s vyššími levely, protože hráč, který začne hrát dnes a uvidí úkryt a úrovně místností, tak asi spadne na zadek a vrátí se k PlayStationu. :D
Ve hře je spousta práce i bez úkrytu a nemyslím, že by někdo přestal hrát, protože už by neměl co na práci. Sem tam je nějaký event, který je také na dost klikání, hráči u hry tráví několik hodin, než vše stihnou a defakto pro co? Většinou pro nějakou zbytečnou jednu věc. Tím myslím hlavně hráče s vysokými levely. Mě hra baví, ale kolikrát už jsem i otrávená, protože je opravdu vše na několik hodin denně.

Proč jsem rozhodnutá to změnit? Méně je někdy více a mám dojem, že kdyby toho ve hře nebylo tolik, včetně nesmyslně dlouhého vylepšování úkrytu, tak by hráče hra bavila více.
Kupříkladu nedávno se přidala místnost Hrdinská kovárna a já z ní měla celkem radost, říkala jsem si, konečně zřejmě dobrá místnost. Jenže pak jsem se doslechla, že vylepšování na konečný level 10 nebude tak jednoduché a budu nejprve muset vylepšit ústředí úkrytu na potřebný level, abych mohla pokračovat s vylepšováním kovárny. Nevím co je na tomto pravdy doteď, každopádně tak či onak bych vše vrátila do původního stavu.

S pozdravem Saara.
  • yuri9boyka a Kuba05 klikli "Líbí se mi"

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#3 gqhc

gqhc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:gqhc

Odesláno 18 leden 2020 - 11:55

hoj

hraji to teprv devět měsíců tak nevím jak to bylo dřív ... mě hlavně štve nepoměr přírůstku surovin v manufakturách a velikosti skladu v ústředí oproti nákladům na stavbu .... musím několikrát zvednout úroveň úkrytu než mohu o úroveň zvednout některé místnosti

a ta doba čekání na progres je demotivující



#4 hrcan

hrcan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 Příspěvků:

Odesláno 18 leden 2020 - 06:35

 

     Zdravím!     

Milí supehrdinové.



Dostal jsem pár zpráv, ohledně dlouhého a zbytečného vylepšování úkrytu.

Tudíž jsem se rozhodl, vytvořit téma s petici, která je zaměřena na zrušení dlouhého vylepšování v úkrytě a navrácení do předchozí verze.

Pokud souhlasíte

Zanechte tady menší informace v podobě

 

 

  • Nick:
  • Server:
  • Čas strávený ve hře:
  • Co se vám nelíbí?:
  • Proč jste rozhodnutí to změnit?:


Podpis:

(jedná se o podpis herní, nikoli skutečný.)

Vaše odpovědi jsou důležité a užitečné, mohou tak pomoci ke zlepšení herního zážitku ve hře HeroZero.
B) 

(stars)
 Přeji mnoho štěstí. (stars) 


S pozdravem


  (donut)
 Endro  (donut) 


-- (win)--


Váš HeroZero Tým!
 

Ano já s příspěvkem naprosto souhlasím. Někdy mám pocit, že tvůrci hry dělají vše pro to, aby hru opouštělo víc a víc hráčů, nebo prostě vůbec nepřemýšlí. Hra je stále časově náročnější a to je myslím důvod proč aktivních hráčů HZ ubývá. K tomu, aby hráč držel krok s ostatními aktivními hráči a odehrál maximum možného musí u hry strávit velmi mnoho času a to je ten problém. To zcela jistě není trend dnešní doby a už vůbec ne u mladých lidí. Proto HZ ztrácí na popularitě a nakonec to povede k neodvratnému konci - zbyde opravdu jen pár závisláků  a to bude všechno. Pro ostatní a především mladé bude tahle hra jen k smíchu.

Co zbytečně zabírá čas a odrazuje lidi od hry je dle mého názoru HEROCOIN, dále je to doba misí a tréninků.

Závěrem si nechám perličku - to co mě v poslední době zase zklamalo. Je to poslední místnost v hrdinském úkrytu. Už jsem se radoval, že konečně tvůrci hry přišli na to, že by místo nesmyslných místností které podporují jen zbytečnou výrobu XP mohli zařadit místnosti, kde si hráči vyrábějí věci dle svého úsudku a svojí potřeby co je pro vylepšení postavy potřeba. Ale zase zklamání, zase další dementní nápad. Podobně jako v dílně s modifikacemi je to jen věc náhody, co zrovna hra nabídne k možné výrobě v kovárně. A zase vyrobíte podobně jako v dílně desítky jiných věcí (hovadin) které nechcete, než hra náhodou jednou za čas nabídne to, co by hráč opravdu chtěl, Zbývá zamyšlení, jestli tvůrci úmyslně kazí hru, nebo jsou to opravdu dementi, tedy po našem blbci. 

Myslím si, že ani tato petice nebude k ničemu, protože blbec zůstane blbcem a rozhodně ho přání hráčů nijak neovlivní.

Přeji hezký den.

Hrčán, tým Divergence CZ.



#5 hrcan

hrcan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 Příspěvků:

Odesláno 18 leden 2020 - 06:36

Ano já s příspěvkem naprosto souhlasím. Někdy mám pocit, že tvůrci hry dělají vše pro to, aby hru opouštělo víc a víc hráčů, nebo prostě vůbec nepřemýšlí. Hra je stále časově náročnější a to je myslím důvod proč aktivních hráčů HZ ubývá. K tomu, aby hráč držel krok s ostatními aktivními hráči a odehrál maximum možného musí u hry strávit velmi mnoho času a to je ten problém. To zcela jistě není trend dnešní doby a už vůbec ne u mladých lidí. Proto HZ ztrácí na popularitě a nakonec to povede k neodvratnému konci - zbyde opravdu jen pár závisláků  a to bude všechno. Pro ostatní a především mladé bude tahle hra jen k smíchu.

Co zbytečně zabírá čas a odrazuje lidi od hry je dle mého názoru HEROCOIN, dále je to doba misí a tréninků.

Závěrem si nechám perličku - to co mě v poslední době zase zklamalo. Je to poslední místnost v hrdinském úkrytu. Už jsem se radoval, že konečně tvůrci hry přišli na to, že by místo nesmyslných místností které podporují jen zbytečnou výrobu XP mohli zařadit místnosti, kde si hráči vyrábějí věci dle svého úsudku a svojí potřeby co je pro vylepšení postavy potřeba. Ale zase zklamání, zase další dementní nápad. Podobně jako v dílně s modifikacemi je to jen věc náhody, co zrovna hra nabídne k možné výrobě v kovárně. A zase vyrobíte podobně jako v dílně desítky jiných věcí (hovadin) které nechcete, než hra náhodou jednou za čas nabídne to, co by hráč opravdu chtěl, Zbývá zamyšlení, jestli tvůrci úmyslně kazí hru, nebo jsou to opravdu dementi, tedy po našem blbci. 

Myslím si, že ani tato petice nebude k ničemu, protože blbec zůstane blbcem a rozhodně ho přání hráčů nijak neovlivní.

Přeji hezký den.

Hrčán, tým Divergence CZ.


  • FiveNightsAtFREE, Saara a Kuba05 klikli "Líbí se mi"

#6 Kuba

Kuba

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Koubelka
  • Tým:Divergence

Odesláno 18 leden 2020 - 06:48

  • Nick: Koubelka, Divergence
  • Server: CZ1
  • Čas ve hře: s přestávkami téměř 5 let
  • Co se mi nelíbí?: Nejvíce mě štve umělé navyšování serverů, když aktivních hráčů bylo málo už při třech serverech a teď je jich dokonce pět. Pak hra ztrácí smysl, když se mezi sebou přetahují jen dva týmy nebo dokonce ani server dva aktivní týmy nemá. Dále jsou tady nesmyslné eventy na klikání, za které ve výsledku dostanete mínusový epický předmět nebo mazlíčka se schopností, která už ve hře dávno existuje. Navýšení úrovní budov v úkrytu už je jenom třešnička na dortu. Pro hráče, kteří do hry nervou polovinu výplaty nebo pro ty, co mají jen jednoho pracovního robota je to absolutně nereálné úkryt někdy dostavit. 

 

  • Kdybych měl říct, co bych změnil/vylepšil, tak to jsou například herocony na tréninky, které  snad jako jediné jsou v heroconech nevyužité. Poté bych uvítal přidání do žebříčků filtr, tak aby byly vidět výsledky pouze hráčů z mého týmu, vedlo by to k lepší přehlednosti aktivity hráčů v týmu. Nebo by ve výsledku stačilo pouze nevymýšlet aktualizace, které budou po hráčích, co hru hrají pro zábavu a ve volném čase chtít sezení u hry 24/7 a kupování hromady donutů. V takových případech hodně hráčů přemýšlí jestli jim hra stojí za ten strávený čas a peníze. 

 

Kdyby se tak vývojáři a nějaké vedení této hry zamýšlelo raději nad tím proč dlouholetí hráči končí místo toho, aby řešili, jak ze hry co nejvíc vytřískat...


Příspěvek upravil Kuba: 18 leden 2020 - 06:50

  • pavlik2 a Martin1 klikli "Líbí se mi"

#7 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 18 leden 2020 - 07:47

Nechcem byt pesimista ale zbytocne sa namahas. Uz sa poslali stovky navrhov ako zlepsit hru ale vyvojari s chranenej dielne nie su schopni ani implementovat moderovanie timoveho chatu co je technologia existujuca uz 30 rokov. 

 

Jedine co ich zaujima su donuty. Je zaujem iba o dalsiu nezmyselnu miestnost do ukrytu alebo o noveho nezmyselneho pomocnika resp. o nezmyselne predmety, ktore aj tak nikto nezbiera a hraci pouziju maximalne tak skin na prepratie.....

 

Podla mna by aj 6. rocne dieta videlo, ze stavat 40 rokov miestnosti v ukryte je hlupost... Mozno to bude trvat aj dlhsie pretoze je tazke ziskat suroviny. Ale co clovek zmoze ked to programuju mentalne retardovani ludia.


  • IMAGINE a Saara klikli "Líbí se mi"

#8 IMAGINE

IMAGINE

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:IMAGINE
  • Tým:X SUPERIOR X

Odesláno 18 leden 2020 - 08:41

Môžem len súhlasiť s hráčmi, ktorí vyslovili svoj názor predo mnou. Hrám niečo vyše dvoch rokov, takže môžem porovnať hru predtým a teraz. Napriek tomu, že je prezentovaná ako detská hra, je stále viac o donutoch. Mne osobne odoberá chuť do hry, keď kvalita hráča nie je závislá od toho ako hrá, ale od toho, koľko donutov je ochotný " vraziť do seba a pomocníka ".

 

Možno bolo zámerom tvorcov úkrytového upgrade motivovať hráčov k čoraz vymakanejšiemu úkrytu, za čo najkratšiu dobu a to sa dá predsa tiež dosiahnuť pomocou donutov.

 

Bavilo ma vylepšovať úkryt a mať čo najviac miestností na max. Úroveň 50 pri skoro všetkých miestnostiach eliminovala môj záujem o budovanie krytu. Prečo??? Lebo to nemá žiadny zmysel. Nikdy to nedotiahnem do konca. 

 

Prajem vývojárom veľa dobrých nápadov, aby spravili hru atraktívnou a nie otravnou, akou sa pomaly, ale isto stáva. 


  • yuri9boyka, Vlad, Saara and 1 dalšímu se toto líbí

#9 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 18 leden 2020 - 09:09

nick: yuri9boyka

server: cz1, cz2

čas ve hře: přes 4roky/denně dle času

 

co se mi nelíbí: tak toho je tolik, že nevím kde začít ale spousta věcí se dá lehce napravit. časová náročnost kolik člověk tu musí být aby denně vše odehrál a neztrácel na ty co to stihnou nebo zadonutují. je to obyčejná klikačka, takže by mělo být odehráno za 4 hodiny a ne mnohdy 3/4 dne. a to hlavní je úkryt jak je tu psáno výše od hráčů úkryt je momentálně nesmyslný, bez jakékoliv chutě ho dál rozvíjet, lvl, potřebné suroviny , možnost je získat je neskutečně dlouhá jako aby to člověk stihnul musela by se postava dědit z generace na generaci, nebo člověk chce dát fitko na lvl 21 a musí mít ústředí na lvl 26 min :D vzhledem k tomu že se přidávají budovy není třeba zvedat lvl budov o 25 lvl atd. jak je tu už zmíněno, já to říkám už dlouho, vývojáři chtějí hru zničit stylem dokud to něco sype jedeme , po nás potopa...pokud se pletu musel by někdo uznat chybu, vrátit úkryt a popř zvedat postupně. a že jde hra ke dnu a hráči utíkají kvůli časové náročnosti je jasné i dítěti ale tvůrců hry ne, ale otázka proč.a opět už zde psáno stále prezentováno jako dětská hra- kolik dětí by si tohle mohlo dovolit

 

yuri9boyka


  • IMAGINE a Saara klikli "Líbí se mi"

#10 FiveNightsAtFREE

FiveNightsAtFREE

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 Příspěvků:
  • Server:CZ4






Odesláno 19 leden 2020 - 01:34

Zdravím vespolek,
Pod to co napsala imagine a doplnil yuri se mohu jen podepsat. Srazit cenu a potřebný čas nejen budov typu "Vylepšení" by mohl být první krok ke světlejším zítřkům. Budou potřeba minimálně 3 další továrny na lepidlo a zeronit, aby bylo vůbec možné takové množství surovin nasbírat. Také nechápu proč Zlepšovací jednotka na pracanty nešla zvednout přinejmenším na úroveň 25. Značně by to urychlilo potřebný čas upgradu, který je u spousty budov přemrštěný a nepřiměřený jeho účinku.Dále, odměny.. člověk tu musí být 12 hodin denně aby vše stíhal. To je na prohlížečovou klikačku trochu moc. Jediná logická posloupnost odměn je 5-10-15, 10-20-30.. ušetřilo by to kopu času, robotů a usnadnilo by to hru všem.

  • IMAGINE, Saara a Kuba05 klikli "Líbí se mi"

#11 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 19 leden 2020 - 04:38

 

Zdravím vespolek,
Pod to co napsala imagine a doplnil yuri se mohu jen podepsat. Srazit cenu a potřebný čas nejen budov typu "Vylepšení" by mohl být první krok ke světlejším zítřkům. Budou potřeba minimálně 3 další továrny na lepidlo a zeronit, aby bylo vůbec možné takové množství surovin nasbírat. Také nechápu proč Zlepšovací jednotka na pracanty nešla zvednout přinejmenším na úroveň 25. Značně by to urychlilo potřebný čas upgradu, který je u spousty budov přemrštěný a nepřiměřený jeho účinku.Dále, odměny.. člověk tu musí být 12 hodin denně aby vše stíhal. To je na prohlížečovou klikačku trochu moc. Jediná logická posloupnost odměn je 5-10-15, 10-20-30.. ušetřilo by to kopu času, robotů a usnadnilo by to hru všem.

 

 

 

Zial ide im iba o donuty. Nestihas? Donuty! Nechces cakat? Donuty!

 

Je jasne, ze to 10 minutove cakanie po cviceniach nema ziaden ucel okrem rozkuskovania hry aby si musel dat donuty ak nestihas trenovat. Ani si nepametam kedy som baterky pouzil na nieco ine ako skratenie tej 10 minutovej cakacky.

 

Dalsia vec je, ze najcastejsi cvicenie mas za 4MJ ale samozrejme zaujimave je, ze nastavili energiu na cvicenia na 30 bodov co znamena, ze za ziadnych okolnosti sa it nepodari dokoncit cvicenie na 1x a vacsinou musis cakat este 10 minut ako pako aby si dokoncil cvicenie. Pisali sme aby spravili miestnost, ktora by ti pridala 20-30 energie pretoze to by vyrazne skratilo casy trenovaia. Spravili kovarnu co je uplne zbytocna miestnost pretoze radsej ako 700 000 zeronitu na postavenie nezmyselneho tuctoveho epickeho predmetu si dam rozsirovat nejaku miestnost...


  • Saara se toto líbí

#12 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 19 leden 2020 - 05:54

Milí zlatí,

tu byste hlavně měli psát to k čemu je toto téma vytvořeno, jinak si tu fakt můžete stěžovat na co chcete, ale nepomůže to ničemu a nikomu.
  • EndroCZ se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#13 Tropen

Tropen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 Příspěvků:
  • Server:CZ3

Odesláno 20 leden 2020 - 10:02

s príspevkom sa celkom stotožňujem...uvidíme ako sa vyjadria ostatní moderátori....ale Vlad

Nechcem byt pesimista ale zbytocne sa namahas. Uz sa poslali stovky navrhov ako zlepsit hru ale vyvojari s chranenej dielne nie su schopni ani implementovat moderovanie timoveho chatu co je technologia existujuca uz 30 rokov. 

 

Jedine co ich zaujima su donuty. Je zaujem iba o dalsiu nezmyselnu miestnost do ukrytu alebo o noveho nezmyselneho pomocnika resp. o nezmyselne predmety, ktore aj tak nikto nezbiera a hraci pouziju maximalne tak skin na prepratie.....

 

Podla mna by aj 6. rocne dieta videlo, ze stavat 40 rokov miestnosti v ukryte je hlupost... Mozno to bude trvat aj dlhsie pretoze je tazke ziskat suroviny. Ale co clovek zmoze ked to programuju mentalne retardovani ludia.

používanie slovného spojenie "chranena dielna" bude odmeňované upozorneniami a neskôr banánmi(banmi) na fore ..tak poprosím aby si to ty ako aj ostatní už nepoužívali.

Ď


Ak som pomohol tak prosím stlačte: "Líbí se mi" ;)

#14 fufina1

fufina1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 22 leden 2020 - 05:43

Zdravím všetkých, som aktívnym hráčom už niečo cez 3 roky, hra ma postupom času znechucuje nezmyselnými vylepšeniami v úkryte, keďže tie vylepšenia trvajú neskutočne dlho a potom to ešte všetko dajú o 25 levelov hore, čo úplne stratilo pointu vylepšovania tých miestností, lebo levelovanie na max stupeň by trvalo môžno aj tie 3 roky čo aktívne hrám celú dobu. Pridávanie nových miestností je super, ale nech majú aj význam pre celú hru a nie, že sa spraví miestnosť na tvorenie predmetov, ktoré sú absolútne nepoužiteľné pre hráčov ktorý majú level 300+ a ešte ich výroba stojí toľko, že sa za tie suroviny oplatí vylepšiť niečo iného - je smiešne že kovárna na level 4 chce za vyrobenie normálneho predmetu 700 000 zeronitu, to je absurdne premrštené. Neviem si predstaviť, koľko by tie veci stáli na level 10. Je kopec nápadov, ktoré by som dal na zjednodušenie hry a hlavne ako ostatní hráči píšu, skrátil čas v hre, aby to mohol človek za 4 hodiny odklikať a venovať sa aj iným veciam, nie čakaniu na vylepšenia. Samozrejme poznám ľudí čo povedia, keď sa ti neľúbi nehraj, alebo donutuj! To však, ale nie je riešenie problému tejto hry. S pozdravom Fufina



#15 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 22 leden 2020 - 07:18

Milí zlatí,

tu byste hlavně měli psát to k čemu je toto téma vytvořeno, jinak si tu fakt můžete stěžovat na co chcete, ale nepomůže to ničemu a nikomu.

 

 

Ako nie je to co som napisal k teme? Ukryt mozes postavit na 100% aj za 1 den. Ale asi si na to budes musiet zobrat hypoteku.

 

Utokobotov si v ukryte vyrobis za donuty kolko chces, surovin mozes nakradnut kolko chces, miestnosti dokoncis za donuty a mas vylepseny ukryt na 100%. 

 

Normalny clovek to zvladne postavit za 40 rokov, donutar aj za 1 den ked si zoberie hypoteku alebo je dostatocne bohaty. 

 

O tom pisem, ze iba donuty, donuty, donuty!!!!



#16 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 23 leden 2020 - 10:30

Ako nie je to co som napisal k teme? Ukryt mozes postavit na 100% aj za 1 den. Ale asi si na to budes musiet zobrat hypoteku.
 
Utokobotov si v ukryte vyrobis za donuty kolko chces, surovin mozes nakradnut kolko chces, miestnosti dokoncis za donuty a mas vylepseny ukryt na 100%. 
 
Normalny clovek to zvladne postavit za 40 rokov, donutar aj za 1 den ked si zoberie hypoteku alebo je dostatocne bohaty. 
 
O tom pisem, ze iba donuty, donuty, donuty!!!!


Já s tebou souhlasím, ale mrkni se nahoru o čem je tato petice a hlavně jak jsi to měl napsat. Každý tu měl napsat jeden příspěvek podle vzoru výše a ne, abychom si tu odpovídali či se sebou souhlasili nebo nesouhlasili. O tom to nebylo, ale už je to asi jedno. On si Endro vybere. :D

Jinak já do úkrytu donuty necpu, dá se to i bez nich se dvěma roboty. Kámen úrazu byl až update, kdy se úrovně navýšily. Abych byla upřímná, tak pokud někdo do úkrytu donuty cpe, je opravdu milionář. :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#17 EndroCZ

EndroCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 Příspěvků:
  • LocationJihomoravský Kraj
  • Server:CZ3
  • Postava:EndroCZ
  • Tým:Black Roses

Odesláno 23 leden 2020 - 11:44

[quote name="Vlad" post="18135" timestamp="1579720715"]Ako nie je to co som napisal k teme? Ukryt mozes postavit na 100% aj za 1 den. Ale asi si na to budes musiet zobrat hypoteku.







Omlouvám se, ale Sára má pravdu.

Ano, sice to patří k danému téma, ale není to napsané tak, jak jsem vás žádal.

Nahoře máte napsané, co máte a jak to máte vyplnit.

Tohle nemohu jinak brát, jako odpověď.

Navíc stačí jen pár věcí vypsat, a ne nějakou slohovku.

Uvědomte si, že pokud to podám programátorům, nebudou mít čas přečíst si pár vět, natož takové slohovky.
Navíc i já odmítám překládat takové slohovky do angličtiny.

Takže vás prosím, držte se daného příspěvků a odpovídej tě, přesně tak, jak jsem žádal.

A prosím zjednodušeně.

Nechci tu konverzace co se vám nelíbí ale dotazníky s pár odpověďmi jak jsem psal na začátku. Pár lidí to pochopilo. Mohli to sice napsat kratší, ale aspoň to napsali přesně tak, jak jsem žádal.

Stačí, že jsem vám zařídil další server zbytečně jak jste chtěli. A k čemu to bylo? K ničemu!

Děkuji za pochopení.
 

#18 ferluci

ferluci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Wawarr
  • Tým:Villains

Odesláno 25 leden 2020 - 03:11

Zdravím,doufám že mi admini nedají banán ale je to vážně tak těžké ty neužitečné místnosti v úkrytu nestavět?  Např. když si stěžujete na kovárnu tak jí jednoduše nestavím,ne?

 

Budu stavět a vylepšovat jen to co je důležité.   

 

ústředí úkrytu,výrobny surovin,dílnu,apod.

 

Ale s přemrštěnými levly budov souhlasím.   Vývojáři tím asi chcou poslat hru do kopru.



#19 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 25 leden 2020 - 06:56

Zdravím,doufám že mi admini nedají banán ale je to vážně tak těžké ty neužitečné místnosti v úkrytu nestavět?  Např. když si stěžujete na kovárnu tak jí jednoduše nestavím,ne?
 
Budu stavět a vylepšovat jen to co je důležité.   
 
ústředí úkrytu,výrobny surovin,dílnu,apod.
 
Ale s přemrštěnými levly budov souhlasím.   Vývojáři tím asi chcou poslat hru do kopru.


Souhlasíš, ale nenapsal jsi to tak, jak jsi měl, takže vlastně nesouhlasíš.
Umí tu vůbec někdo číst? :D
A k těm místnostem... Když už jsi to zmínil, k čemu potom jsou, když se na jejich stavbu vybodneš? Samozřejmě, že zpočátku každý staví to nejdůležitější, ale pokud už má vše, tak co má podle tebe stavět? :D A právě proto to řešíme, že, i když tu se to řešit opravdu nemělo.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#20 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 25 leden 2020 - 07:24

  • Nick: Mart289
  •  
  • Server: Cz1
  •  
  • Čas strávený ve hře: 4 roky s polročnými prestávkami
  •  
  • Co se vám nelíbí?: Zbytočné updaty, časová náročnosť, vysoké ceny donutov , niektoré herocony... 
  •  
  • Proč jste rozhodnutí to změnit?: Kvôli časovej náročnosti. V hre sa toho deje príliš veľa a hra ma prestáva baviť. 

Mart289


cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 






Also tagged with one or more of these keywords: uprage, dohoda, úkryt, ukryt, prosba, zrušení, vylepšení, žádost, podpis, názor

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních