Skočit na obsah


Fotka

Motivační jednotky plus jeden bod energie?....


  • Please log in to reply
8 odpovědí na toto téma

#1 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 24 leden 2020 - 08:45

Ahojte,

mám návrh, motivační jednotky se během hry dostávají každou chvíli a hráče to už obtěžuje.
Navrhovala bych proto nechat klidně tyto jednotky a sem tam hodit i jednu až pět bodů energie.

Co Vy na to?

S pozdravem Saara.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#2 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 25 leden 2020 - 02:16

takže jedna otravná věc má nahradit druhou? :D takže tu nebudeš sedět a dělat stovky trenálů, ale budeš tu sedět a dělat milion ene? :D :D navíc pokud bych si měl vybrat raději se budu tzv. otravovat s tréninkem :)


  • ferluci se toto líbí

#3 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 25 leden 2020 - 06:37

Vždyť ten trénink je děsný. Čekáš a čekáš.... Nechápu co tě na tom baví. Jako jo, vydělá se tím dost, plus body, ale je to děsná otrava.
Osobně bych ty jednotky zrušila úplně, myslím ty co se dostávají za mise. Odměn v podobě tréninků je ve hře mrtě a mrtě, to musíš uznat. A myslím si, že to neštve jen mě. Spoustu hráčů trénink ani nebaví...
Je to nevyvážené. Proč tolik jednotek furt všude. :(

Jinak jsem nepsala nic o střídání, zůstalo by to tak jak je, akorát by sem tam mohla padnout i energie, nevím co je na tom špatného.

A nebo by mohli vymyslet místnost aspoň, kde by si hráč mohl jednotky vyměnit za energii nebo opačně. Místností k ničemu je ve hře víc než dost, takže toto by klidně mohlo být taky.

Příspěvek upravil Saara: 25 leden 2020 - 06:43

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#4 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 26 leden 2020 - 08:54

A nepřidalo by to další nechtěné tréninkové jednotky s přísunem těchto bodů energie, když občas padají z misí? Moc ti nerozumím, na jednu stranu chceš tyto jednotky zrušit a na druhou navrhuješ věc, která je naopak přidá.


Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 


#5 Tropen

Tropen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 Příspěvků:
  • Server:CZ3

Odesláno 27 leden 2020 - 02:42

Ako môj názor je, že by to kľudne mohlo byť 50:50 ...1bod energie ku 1 bodu tréningu...aby to nebolo také moc stereotypné..ale nejakú extra zmenu to neprinesie...uvidíme čo si o tom bude myslieť vedenie.


  • Saara se toto líbí
Ak som pomohol tak prosím stlačte: "Líbí se mi" ;)

#6 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 27 leden 2020 - 09:48

A nepřidalo by to další nechtěné tréninkové jednotky s přísunem těchto bodů energie, když občas padají z misí? Moc ti nerozumím, na jednu stranu chceš tyto jednotky zrušit a na druhou navrhuješ věc, která je naopak přidá.


Čemu nerozumíš? Je mi jasné, že ty nechtěné jednotky, přesněji řečeno 1 jednotku co padá z misí asi nezruší, tak mě jen napadlo přidat sem tam i energii v podobě třeba 5 bodů. Jak jsem již psala výše, motivačních jednotek je ve hře v podobě odměn až moc.
Ano, mohla jsem napsat ať se to úplně zruší, ale nevěřím, že by to prošlo. A nebo jsem mohla napsat ať je více odměn v podobě energie nebo donutů, to je fakt, ale prostě nemám už pocit, že by s tím vývojáři hnuli. Očividně chtějí, aby hráč klikal od nevidím do nevidím...

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#7 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 28 leden 2020 - 10:27

Čemu nerozumíš? Je mi jasné, že ty nechtěné jednotky, přesněji řečeno 1 jednotku co padá z misí asi nezruší, tak mě jen napadlo přidat sem tam i energii v podobě třeba 5 bodů. Jak jsem již psala výše, motivačních jednotek je ve hře v podobě odměn až moc.
Ano, mohla jsem napsat ať se to úplně zruší, ale nevěřím, že by to prošlo. A nebo jsem mohla napsat ať je více odměn v podobě energie nebo donutů, to je fakt, ale prostě nemám už pocit, že by s tím vývojáři hnuli. Očividně chtějí, aby hráč klikal od nevidím do nevidím...

No jen, že pokud chceš omezit ty motivační jednotky, tak určitě nepřidávej další energii, jelikož z této energie navíc se klidně můžou vylíhnout další motiv.jednotky :)


Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 


#8 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 29 leden 2020 - 03:11

EDIT: Jelikož nemůžu editovat svůj předchozí post, musím založit nový :)

Teď mě napadlo, že asi myslíš modrou tréninkovskou energii, jmenuje se to stejně jak energie na mise, proto mě to zmátlo...ach jo, tak v tom případě se omlouvám a tvoje téma mi už dává smysl :)


Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 


#9 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 30 leden 2020 - 06:51

EDIT: Jelikož nemůžu editovat svůj předchozí post, musím založit nový :)
Teď mě napadlo, že asi myslíš modrou tréninkovskou energii, jmenuje se to stejně jak energie na mise, proto mě to zmátlo...ach jo, tak v tom případě se omlouvám a tvoje téma mi už dává smysl :)


V té první odpovědi máš pravdu, takže raději úplně zrušit a to neprojde. :(
Né, žádnou tréninkovou energii nemyslím, ta z misí nepadá. Tu máš až jak trénink započneš.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních