Skočit na obsah

Fotka

Perfektní rande!

• Zamčené téma Téma je zamčeno
15 odpovědí na toto téma

#1 Naty

Naty

Advanced Member

• Team Hero Zero
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 07 únor 2020 - 09:30

CZ.png
V celé historii tvořili zamilované páry knihy, muziku, umění ale také způsobovali kontroverzi a války.
Od epického příběhu Heleny z Troje & Paříže až po Romeo a Julie, tyto milostné záležitosti zůstali v naší historii jako hlavní body.
Valentýn je den, který vyjadřujeme červeným srdcem a růžemi, sladkostmi a Valentýnskými kartami.
I když se může zdát že Valentýn je nejkrásnější den v roce, díky historii to tak možná není.

heart-hz.png

Vysvětlení
• Představte si že jste na rande. My po vás chceme, aby jste nám napsali jakou výmluvu by jste si vymysleli aby jste mohli vytáhnout svůj telefon a kouknout se na aplikaci Hero Zero.
• Stačí napsat pouze vymluvu - ukázka níže.
• Publikujte text v sekci „Forum soutěž“ vytvořenou pro tuto událost.
• Do své odpovědi musíte přidat své uživatelské jméno a server: PŘÍKLAD: Nuno UK1

UKÁZKA
"- Moje milá, omluv mě na moment, musím si zvednout telefon
- Neslyšela jsem zvonění telefonu
- Měl jsem ho ztlumený
- A... Jak?..
- Oh, moje milá, měl jsem zapnuté vibrace na telefonu
.....
Jdu za dveře a.... Jsem online na HZ!
Nuno UK1"

• Použij svou představivost!
• Soutěž bude probíhat po dobu 6 dní ;)

Pravidla
• Nepoužívejte více účtů, budete diskvalifikováni ze soutěže..
• Každá osoba může získat pouze jednu výhru, na 1 účet a pouze na 1 serveru.
• Nepoužívejte nelegální/sprostá slova, budete diskvalifikováni.
• Kopírování předešlých odpovědí je zakázáno. Budete diskvalifikováni za podvor bez jakéhokoliv varování od našich moderátorů. Z tohoto důvodu je také zakázáno editovat svůj příspěvěk. Prosím pořádně si zkontrolujte svou odpověď než ji odešlete.
• Za celou událost můžete získat pouze jednu odměnu (pouze jednu odměnu na postavu).
• Existují například serverová omezení: pokud se účastníte události CZ fóra, můžete získat odměnu pouze na CZ serverech.
• Pokud dojde k chybě v pravopisu názvu vašeho účtu nebo serveru, upozorněte moderátora pomocí tlačítka „Nahlásit“ na svém příspěvku. Vysvětlete, co je třeba změnit! Moderátor poté vaši žádost zkontroluje a chybu opraví.

Ceny
• Všichni zúčastnění získají jako odměnu 7 dní vylepšení na 50% mise a schopnosti.

Čas
• Soutěž bude od 10. do 15. února.
• Odměny budou odeslány na účet do 25. února.

Přejeme Vám krásného Valentýna!!

Valentine.png

• Saara se toto líbí

#2 Miky

Miky

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 10 únor 2020 - 09:49

Sedíme v kavárně s mou drahou ,popíjíme lahodné latte macchiato,koukáme se navzájem do očí,nemůžeme se nabažit jeden druhého,když si uvědomím,že nemám nasazené vrhačky na týmové boje co teď,je za 10.minut poledne,prostě si odskočím na pány a hurá zapínám Hero Zero nasazuji vrhačky..........  MikyMiky    CZ2.

• Sampusk00 se toto líbí

#3 Saara

Saara

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 475 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead

Odesláno 10 únor 2020 - 01:41

Tento rok na Valentýna jsme se rozhodli, že půjdeme do cukrárny na dort.
Byla jsem nadšená a těšila se, až si smlsnu.
Můj milý se podíval na vteřinu na mobil a mě došlo, že je dnes HC na zločince.
Co teď? Bylo mi trapné vytáhnout mobil, ale říkala jsem si, musím se tam aspoň na chvilku juknout.
"Miláčku, musím si nutně zavolat, hned jsem zpět." "Dobře lásko." Odvětil.
V tu chvíli jsem se vypakovala z cukrárny ven a zapla hru. :D

Saary, CZ1
  • frankkempny, Jirka04 a Sampusk00 klikli "Líbí se mi"
4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png

#4 MobilniStruhadlo

MobilniStruhadlo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:MobilniStruhadlo
  • Tým:Feel Free

Odesláno 10 únor 2020 - 09:44

Sešli jsme se s kavárnou s mojí přítelkyni , tak jí říkám: "Zlato , musím jít na záchod abych zvedl hovor"

A kdo ti volá? neslyším to , no milá volá mi Manager kvůli spolupráci a mám zaplej tichý režim.

Na záchodě:"No ty kráso , donuty zdarma mňamka". MobilniStruhadlo CZ5.

#5 yuri9boyka

yuri9boyka

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 200 Příspěvků:

Odesláno 10 únor 2020 - 10:39

jsme s mojí polovičkou v kině, a já si uvědomuji, že je HC na zločince a právě má být zločinec. Říkám lásko zaběhnu ti pro nějaké občerstvení a tak vyrazím, vytahuji tel a během fronty to odklikám, pač během hc je rychle po zločinci :) :) 

yuri9boyka, cz2

#6 Sampusk00

Sampusk00

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:šampusk00
  • Tým:Feel Free

Odesláno 11 únor 2020 - 10:36

Sedíme takhle na lahodném kababu za stovku a najendou si uvědomím že mám ještě hodně energie, tak vymýšlím výmluvu : omlouvám se ale musím si zařídit jednu věc na které teď trávím půlku dne a nemůžu dělat nic jiného, ale uviíš pak se to vyplatí :D

šampusk00 CZ5

#7 mickky

mickky

Member

• Members
  • PipPip
  • 24 Příspěvků:
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction

Odesláno 11 únor 2020 - 01:18

pokladam na louce piknikovou deku a chystame se s moji pusinkou na paradni bastu.v tom si vzpomenu,ze jsem se jeste od vcerejska neprihlasil na tymovy boj.je sice jeste dost casu,ale kdo vi,co se bude odehravat na dece za chvilku :D proto nevaham a tasim telefon.brouku rekli jsme si,ze dneska zadny telefony!jj ja vim,jen musim odepsat mame :D neslysela jsem zadny ton,ze ti prisla sms?mam vypnuty vyzvaneni.ok :-) rychle najizdim na Hero Zero a prihlasuji se na tymovy boje.hotovo a hura na...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         mickky CZ2

#8 Venouš

Venouš

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 Příspěvků:
  • Postava:Venouš
  • Tým:Villains

Odesláno 11 únor 2020 - 01:34

Hvězdami protkaný a deštěm provoněný páteční večer. Svatý Valentýn. Romantická večeře s nebesky krásnou polovičkou, na místě, kde jsme se před léty poznali, provázena malebnými tóny linoucích se ze zpívajících strun místního houslisty. Pouličními světly tlumeně osvětlená cesta vedoucí nás k místu zakončení nádherného večera. Sotva se dveře domu dovřely, proplétala se naše těla, od jazyků až po kotníky, ve vášní nabitém soužití. Postel nezůstala dlouho osamocena, vše směřovalo k dokonalému vyvrcholení, když v tom *brainstorm*.. '30 minut do konce dne, a mě zbývá ještě 100 energie, zrovna když v týdenním turnaji konečně bojuju o Top 100 v expech. Ale jak se z toho vymluvit bez modřiny na oku?!' ..... MÁM TO!!
"Víš, zlato, já ... teď jsem si uvědomil .. mně vlastně ráno volali z NASA.. žéé vlastně jako ty mimozemšťani útočí... ááá .. že jim mám zavolat ještě dneska, kdy se ...tó ...kdy se k nim jakože připojím .. teda jako k tý NASA... takže, že bych...že bych si teď jenom jakože na chvíli..."
(její hluboký pohled do mých bezmocných očí)
"Ty střevo telecí! Tos to nemohl odklikat přes den jako já??!"

Venouš, cz1

#9 FiveNightsAtFREE

FiveNightsAtFREE

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 50 Příspěvků:

Odesláno 11 únor 2020 - 02:12

Sedíme v restauraci s mojí milou, koukáme se vzájemně do očí, napětí by se dalo krájet. V tom si uvědomím, že za chvíli začíná hlášený zločinec. Říkám, drahá, musím si na chvíli odskočit. Panika, utíkám na záchod co mi nohy stačí, zapnu Hero Zero a jdu pomoci svým bratrům a sestrám ve zbrani.

FiveNightsAtFREE, CZ2

#10 Aklachimka

Aklachimka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Postava:Aklachimka
  • Tým:goddes

Odesláno 11 únor 2020 - 04:15

Sedíme takhle v restauraci, povídáme si, když si najednou uvědomím, že v soubojích jsou 3 donuty a já mám odklikáno jenom 30. 

,,Zlatíčko, já si musím odskočit...Přece nechceš, abych ti utrácela peníze za něco, co můžu získat hraním..."

On: Ty souboje už máš odklikaný, hraju tajně večerech na tvým účtu.

Mašina, CZ5

#11 micci

micci

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 Příspěvků:

Odesláno 11 únor 2020 - 09:40

Krásna slnečná nedeľa,rodina pripravená na výlet a akurát túto nedelu máme odmenu za súboje 15 tréningov a v lige tak isto 15 tréningov.Čo teraz robiť.Našťastie sme sa vrátili skoro a ja som sa vyhovoril že musím ísť do práce kde som zostal až do noci aby som to všetko stihol vyklikať.

micci CZ1

#12 IMAGINE

IMAGINE

Member

• Members
  • PipPip
  • 17 Příspěvků:
  • Postava:IMAGINE
  • Tým:X SUPERIOR X

Odesláno 12 únor 2020 - 07:41

My to máme s priateľom jednoduché, lebo hráme obidvaja. Nemusíme vymýšľať výhovorky, to skôr, keď nie sme spolu, jeden druhého prezvoníme - nacvakni sa, je zločinec!  :)

Tento rok sme si naplánovali romantické, valentínske rande  (inlove). Som zvedavá, kto povie prvý - prepáč a prihlási sa na Zero, aby si dal vyrobiť nových robotov.  (grin)

IMAGINE CZ2

#13 Jirka04

Jirka04

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Postava:Áky
  • Tým:Empire of the Undead

Odesláno 14 únor 2020 - 10:58

Jelikož jsem teenager, těším se na svůj první Valentýn s přítelkyní. Vezmu ji někam, kam se sluší a patří. Popíjíme limču a vzpomněl jsem si, že jsem zapomněl potvrdit boje.  Říkám ji, že musím nutně zavolat rodičům, protože jsem slíbil, že se jim ozvu. Zvláštně se na mě pousmála. Odběhl jsem na záchod, zavolal rodičům a potvrdil na poslední chvíli boje.

Áky CZ1 

#14 Maker75

Maker75

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 Příspěvků:
  • Postava:Maker75
  • Tým:BadBrother

Odesláno 14 únor 2020 - 07:00

Boli sme s mojou láskou na romantickej valentínskej večeri. Dobré jedlo, príjemná atmosféra a zrazu ma napadlo, že dnes sú za úkryt tréningy a mne ich chýba asi šesť. :( Každý deň sa snažím splniť môj denný limit - 10 000 krokov a keďže mám v telefóne apku, ktorá ich ráta, nebolo nič nápadné na tom, keď som ho vzal so slovami, prepáč, musím si odskočiť. :) Kým moja drahá popíjala vínko, ja som si na vécku v kľude prebehol Hero Zero.  ;) 

Maker75 CZ2

• FiveNightsAtFREE se toto líbí

#15 toyc.1

toyc.1

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 Příspěvků:
  • Server:CZ3

Odesláno 15 únor 2020 - 08:38

Sedíme s partnerem na Valentýnské večeři obklopeni samými zamilovanými párečky.

A tak abych nenarušila zdejší srdíčkové klima a nezanechala svou polovičku u stolu osamoceného, takticky položím otázku..:

"Miláčku, s tebou je mi tak krásně, že mi ten čas utíká jak voda.. Kolik tak už může být hodin?"

"Lásko, mně s tebou zrovna tak, " podíval se na hodinky, " představ si, že skoro 10".

" Ježiši, no ještě, že jsem se zeptala! Já jak jsem tě měla plnou hlavu a strašně se těšila, tak jsem v tom vzrušení zapomněla ztlumit upomínky na léky a že jich tam mám!.. Tak když bys mě na chvilinku omluvil,..  já bych si to povypínala,..

jináč se mi to tady všechno rozhouká, no a to bys nechtěl..." s výmluvně soucitným obličejem vytáhnu smarta, odmačkám si, co je třeba a spokojeně telefon odložím zpátky do kabelky. "Já si dám čoko suflé a ty můj nejdražší? " (grin)  

Andreana, cz4

• FiveNightsAtFREE se toto líbí

#16 Oiburk

Oiburk

V důchodu

• Supervisor
  • 652 Příspěvků:
  • Postava:Oiburk

Odesláno 18 únor 2020 - 03:51

Ahoj,

děkujeme všem za účast. Každopádně někteří z vás očividně nečtou pravidla soutěže. 4 hráči byly diskvalifikování za porušení pravidla - "zákaz editování příspěvků". Těmto hráčům tím pádem nenáleží žádná odměna za účast.

• Kopírování předešlých odpovědí je zakázáno. Budete diskvalifikováni za podvod bez jakéhokoliv varování od našich moderátorů. Z tohoto důvodu je také zakázáno editovat svůj příspěvěk. Prosím pořádně si zkontrolujte svou odpověď než ji odešlete.

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních