Skočit na obsah


Fotka

Pár otázek


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
18 odpovědí na toto téma

#1 MisuZde67

MisuZde67

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 28 únor 2020 - 08:35

Zdravím,
chci začít hrát tuto hru, ale mám pár otázek:

1. Jaké mise mám brát? S nejvyšším počtem peněz, nejvyšším počtem zkušeností, nebo se mám rozhodovat v poměru energie:odměna? Zároveň jestli mám brát těžké bojové mise, jelikož tam není jistota 100%ního vítězství, dokonce ani ve středně těžké bojové misi.

2. Na jakém světě bych měl hrát?

3. Chtěl bych co nejdříve do týmu (kvůli výhodám), vezme mě nějaký lepší tým - nechci přestupovat z týmu do týmu..

4. Nejlepší strategie na stavění a vylepšování hrdinského úkrytu?

#2 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 28 únor 2020 - 12:59

Zdravím,
chci začít hrát tuto hru, ale mám pár otázek:

1. Jaké mise mám brát? S nejvyšším počtem peněz, nejvyšším počtem zkušeností, nebo se mám rozhodovat v poměru energie:odměna? Zároveň jestli mám brát těžké bojové mise, jelikož tam není jistota 100%ního vítězství, dokonce ani ve středně těžké bojové misi.

2. Na jakém světě bych měl hrát?

3. Chtěl bych co nejdříve do týmu (kvůli výhodám), vezme mě nějaký lepší tým - nechci přestupovat z týmu do týmu..

4. Nejlepší strategie na stavění a vylepšování hrdinského úkrytu?

Ahoj, 

zkusím ti napsat jak to vidím já, rozhodně to neprezentuji jako nejlepší ale pouze jako svůj názor.

 

1.

Výběr misí záleží jakým stylem chceš/můžeš hrát. Nejlepší odměny jsou za bojové mise ale přesně jak píšeš je tam risk že nevyhraješ a navíc jsou krátké a je potřeba pořád dokola cca po třech minutách pouštět novou misi aby se to vůbec vyplatilo.

Já osobně využívám spíš dlouhé mise kde je co nejvíce xp (ještě dodám že mě v misích mince nezajímají, až trochu pořešíš úkryt už nebudeš potřebovat mince z misí) a dělám to tak že zapnu misi a třeba po patnácti minutách můžu vyzvednout odměnu a pustit další misi.

Tohle celkově záleží na tvém stylu hraní který si vybereš.

 

2.

Svět si vyber podle sebe, asi podle počtu hráčů. Celkově ale platí že hráči ubývají. (výběr je čistě na sobě, všechyn servery jsou stejné akorát se liší počet hráčů a tím pádem konkurence pro tebe).

 

3.

Nemohu mluvit za ostatní týmy ale věřím že většina týmů bude ráda za hráče který je hlavně aktivní a spolupracuje s týmem na týmových týdenních HeroCon soutěžích.

 

4.

Úkryt je důležitá součást hry, doporučuji co nejdříve dokončit na maximum středisko spekulací na burze (snižuje náklady mincí na stavbu, dostaneš se až na nulové náklady a dále ti centrum úkrytu tvoří mince během uplynulého času)

Dále bych doporučil pořízení druhého stavebního robota, bohužel to jde pouze za donuty (buď je našetříš během hraní, náhodně padají z misí a soubojů ale to jsou trošky a je to na dlouho a no a potom ho jedině koupit za real money).

 

Ještě mě napadá velmi důležitá věc a to je odemčení multitaskingu (to znamená že budeš moci dělat mise a trénovat zároveň což ze začátku nejde a je to zase za donuty takže opět buď zdlouhavý sběr nebo real money.

 

S postupujícím levelem se stupňuje i časová náročnost, ze začátku ti budou přibývat levely rychle a stavba v úkrytu půjde taky rychle ale až pokročíš je potřeba na další level mnohem více zkušeností a vylepšení jedné místnosti v úkrytu pak trvá i 14 dní (proto je podle zásadní mít druhého stavícího robota).

 

Ještě bych rád zmínil že je tu dost lidí kteří svou námahu usnadňují penězmi a tím pádem protočí mraky donutů. S tím je dobré počítat pokud by jsi měl plán být třeba v něčem první tak počítej že ten kdo první je si to draze zaplatil a bez toho mu nelze konkurovat.

 

Asi by bylo ještě pár věcí které jsem nezmínil ale doufám že i tou troškou jsem ti pomohl.

 

Ať se daří.



#3 MisuZde67

MisuZde67

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 28 únor 2020 - 01:47

Děkuji za odpověď, ovšem nemám také vylepšovat zlepšovací jednotku na pracovní roboty? A jakmile si budu moci postavit obrannou pevnost, mám ji postavit?

#4 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 28 únor 2020 - 02:16

Děkuji za odpověď, ovšem nemám také vylepšovat zlepšovací jednotku na pracovní roboty? A jakmile si budu moci postavit obrannou pevnost, mám ji postavit?

Tak samozřejmě je potřeba postupně zlepšovat vše, úměrně k nákladům a času k tomu potřebných. Určitě je dobré upgradovat obě zlepšovací jednotky (jak na pracovní tak na bojové roboty).

 

Já jsem třeba obrannou pevnost dlouho neřešil a i teď jí mám na poměrně nízkém lvlu.

Jedu vše od začátku přes útočné a obranné roboty. 

Pokud si budeš udržovat na dobré úrovni bojové roboty tak nepotřebuješ důl na lepidlo a zeronit protože to budeš více získávat z bojů než se dá získat z dolů.

Pokud budeš mít dobré obranné roboty nepotřebuješ obrannou pevnost oni to ubrání.

 

Také jde o to že ti centrum úkrytu určuje kolik můžeš mít surovin takže pokud se dostaneš na vyšší lvl nějaké budovy třeba jednotky na zlepšení pracovních robotů už ji nebudeš moci upgradovat protože ve skladu nemůžeš mít dost surovin na vylepšení a musíš nejprve vylepšit to centrum a zvětšit sklad.

 

Pokud ještě budeš mít nějaké dotazy, klidně se ptej, budu se snažit odpovědět.

 

Edit: celkově je zlepšování úkrytu běh na dlouhou trať, i když budeš mít dva pracovní roboty a slušnou jednotku na pracovní roboty tak stejně to trvá strašnou dobu.


Příspěvek upravil Ugzuk: 28 únor 2020 - 02:30


#5 MisuZde67

MisuZde67

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 28 únor 2020 - 03:23

Řekl bych, že je nejdůležitější středisko spekulací na burze a zlepšovací jednotka na pracovní roboty, je to tak?



#6 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 28 únor 2020 - 04:37

Řekl bych, že je nejdůležitější středisko spekulací na burze a zlepšovací jednotka na pracovní roboty, je to tak?

 

V podstatě ano, určitě to středisko, já ještě od začátku zlepšoval bojové roboty a v bojích pak získával suroviny.


Příspěvek upravil Ugzuk: 28 únor 2020 - 04:37


#7 MisuZde67

MisuZde67

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 28 únor 2020 - 07:04

Ještě chci prodiskutovat ty mise - když zvolíš misi s nejvíce zkušenostmi (v mém případě penězi), tak spotřebuješ mnoho energie pro ne moc výhodnou misi - nejvíce zkušeností (peněz) neznamená nejlepší poměr zkušenosti (peníze):energie:čas.


Příspěvek upravil MisuZde67: 28 únor 2020 - 07:06


#8 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 28 únor 2020 - 09:00

Ještě chci prodiskutovat ty mise - když zvolíš misi s nejvíce zkušenostmi (v mém případě penězi), tak spotřebuješ mnoho energie pro ne moc výhodnou misi - nejvíce zkušeností (peněz) neznamená nejlepší poměr zkušenosti (peníze):energie:čas.

 

Ja misie vyberám podľa toho čo mi treba najviac. Väčšinou vyberám podľa zkuseností ale keď potrebujem peniaze tak podľa mincí.


cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#9 MisuZde67

MisuZde67

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 28 únor 2020 - 09:18

Ano, ale když si vybereš quest s nejvíce mincemi (zkušenostmi), tak to neznamená, že je nejlepší v poměru mince(zkušenosti):energie:čas



#10 danchylek

danchylek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Muž
  • Tým:Dead Avalanche

Odesláno 29 únor 2020 - 11:38

Kdy bude HeroCon na kupování statů?

Příspěvek upravil danchylek: 29 únor 2020 - 11:39

  • danchylek se toto líbí

#11 MisuZde67

MisuZde67

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 29 únor 2020 - 01:26

Ještě ohledně těch misí - je docela hodně oblastí, kde je nejlepší dělat questy? Nebo prohledávat všechny oblasti pro nejvýhodnější misi?



#12 danchylek

danchylek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Muž
  • Tým:Dead Avalanche

Odesláno 29 únor 2020 - 03:56

Ještě ohledně těch misí - je docela hodně oblastí, kde je nejlepší dělat questy? Nebo prohledávat všechny oblasti pro nejvýhodnější misi?


Prohledavej nejvýhodnější mise

#13 danchylek

danchylek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Muž
  • Tým:Dead Avalanche

Odesláno 01 březen 2020 - 08:37

Kamarád má problém s donuty, komu můžu napsat?
  • danchylek se toto líbí

#14 MisuZde67

MisuZde67

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 01 březen 2020 - 04:19

Kamarád má problém s donuty, komu můžu napsat?

Ať kontaktuje hráčskou podporu.

 

 

Kdy bude HeroCon na kupování statů?

Další HeroCony najdeš zde.



#15 danchylek

danchylek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Muž
  • Tým:Dead Avalanche

Odesláno 01 březen 2020 - 06:26

Ať kontaktuje hráčskou podporu.


Další HeroCony najdeš zde.


Vím, kde je najdu

#16 MisuZde67

MisuZde67

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 01 březen 2020 - 09:45

Tak tam jsou napsány všechny HeroCony, o kterých se ví. Kdy bude HeroCon na kupování statů, nikdo neví.

#17 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 02 březen 2020 - 05:40

Jop, ví se jen týden dopředu, ale už jsem odpovídala vedle. Nepište to do více témat.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#18 danchylek

danchylek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Muž
  • Tým:Dead Avalanche

Odesláno 05 březen 2020 - 08:07

A další týden bude jaký HC?
Není to ještě napsané

#19 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 05 březen 2020 - 09:31

A další týden bude jaký HC?
Není to ještě napsané

suboje - vyhra 3b / prehra 1b


  • Saara se toto líbí

source.gif

 





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních