Skočit na obsah


Fotka

Omylem utracené donuty


  • Please log in to reply
7 odpovědí na toto téma

#1 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 02 březen 2020 - 09:39

Ahojte,

bylo by fajn, kdyby vývojáři upravili to, když hráč klikne omylem kupříkladu pod souboji, u misí nebo u tréninků na donuty. Cca takto: "Opravdu si přeješ použít donuty?" Nebo: "Opravdu chceš zrychlit misi, trénink, souboje pomocí donutů?"

Když padá z misí motiv. jednotka, tak na to hráč musí kvůli pitomé jednotce kliknout dvakrát, ale jak jde o donuty, tak to beze všeho jde ihned.

Trochu nefér nemyslíte?
  • Theibe, verdasko a nejsrab klikli "Líbí se mi"

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#2 Theibe

Theibe

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:
  • LocationStředočeský kraj
  • Server:CZ2
  • Postava:Theibe
  • Tým:Skiller Heroes

Odesláno 03 březen 2020 - 06:45

Ahojte,

bylo by fajn, kdyby vývojáři upravili to, když hráč klikne omylem kupříkladu pod souboji, u misí nebo u tréninků na donuty. Cca takto: "Opravdu si přeješ použít donuty?" Nebo: "Opravdu chceš zrychlit misi, trénink, souboje pomocí donutů?"

Když padá z misí motiv. jednotka, tak na to hráč musí kvůli pitomé jednotce kliknout dvakrát, ale jak jde o donuty, tak to beze všeho jde ihned.

Trochu nefér nemyslíte?

Dobrý nápad, něco takové mě nedávno napadlo také. Určitě by to uvítalo víc hráčů, ne jenom my. Těch donutů je škoda, já tak přišla o dva a úplně naprosto zbytečně :-/


  • Saara se toto líbí

#3 Ugzuk

Ugzuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ugzuk
  • Tým:Skupina Dwayna Dibleyho

Odesláno 05 březen 2020 - 10:06

Ahoj, 

bohužel nevěřím že se toto někdy stane, utratili jste donuty omylem (vývojáři skáčou radostí).

A pokud jste je koupili za real money tak se koná firemní oslava.

Je evidentní že v této hře je hlavní zájem aby jste utráceli donuty a když je utratíte za nic je to přece vítaný bonus.

 

Jinak pokud je tu vůbec k něčemu psát svůj názor, připojuji se také k přání aby se to muselo potvrdit. 

Také jsem kvůli jejich nesmyslům přišel o nějaký naprosto zbytečně utracený obnos donutů, za celou dobu co hraji už to bude klidně dvacet.

 

Ať se daří.


  • Saara se toto líbí

#4 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 200 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 07 březen 2020 - 05:08

A upozornění, když si chcete koupit stat za mince náhodou nechcete? Jestli někdo ,,omylem,, utratí donuty, tak je bud vůl a nebo by měl využívat aspon 1% mozku při té hře a trošku se dívat, kam kliká. Neříkám, že se mi to nikdy nestalo, ale radši jsem ten 1-2 donuty oželel, jak při každé útratě za donuty odklikávat nějaké upozornění... To by pak těm donutářům po čase přeplo. (think)  (think)  (think)



#5 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 08 březen 2020 - 03:22

A upozornění, když si chcete koupit stat za mince náhodou nechcete? Jestli někdo ,,omylem,, utratí donuty, tak je bud vůl a nebo by měl využívat aspon 1% mozku při té hře a trošku se dívat, kam kliká. Neříkám, že se mi to nikdy nestalo, ale radši jsem ten 1-2 donuty oželel, jak při každé útratě za donuty odklikávat nějaké upozornění... To by pak těm donutářům po čase přeplo. (think)  (think)  (think)


To je asi fakt, jj, musíme to chápat, aby měli donutáři klídek. :D
A pitomou gratulaci k jedné jednotce apod si budeme odklikávat vesele dál, jak u blbých na dvorečku. Pohoda. :)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#6 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 200 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 13 březen 2020 - 12:51

To je asi fakt, jj, musíme to chápat, aby měli donutáři klídek. :D
A pitomou gratulaci k jedné jednotce apod si budeme odklikávat vesele dál, jak u blbých na dvorečku. Pohoda. :)

Já to chápu a souhlasím s tím nápadem, ale přijde mi nelogické, aby to třeba u soubojů psalo upozornění a pak třeba u shopu ne :D V případě shopu by mi to při proklikávání vadilo, ale při soubojích by to skousl snad každý donutář... Geniální východisko by bylo, kdyby se přidalo nastavení, kde by si to mohl podle svého rozhodnutí člověk změnit na ano/ne/vynechat obchod a podobně. Každopádně se omlouvám, jestli moje předchozí odpověd vyzněla dost útočně, já tak píšu pořád (tak trochu arogantně :D



#7 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 13 březen 2020 - 01:07

Já to chápu a souhlasím s tím nápadem, ale přijde mi nelogické, aby to třeba u soubojů psalo upozornění a pak třeba u shopu ne :D V případě shopu by mi to při proklikávání vadilo, ale při soubojích by to skousl snad každý donutář... Geniální východisko by bylo, kdyby se přidalo nastavení, kde by si to mohl podle svého rozhodnutí člověk změnit na ano/ne/vynechat obchod a podobně. Každopádně se omlouvám, jestli moje předchozí odpověd vyzněla dost útočně, já tak píšu pořád (tak trochu arogantně :D)


V pohodě. :D
No, já bych to brala u soubojů, u misí a u tréninků. Prostě tam, kde se hráčům může stát, že se překliknou.
U obchodu ne, páč každý většinou obnoví obchod denně zdarma jednou a potom tam má jasně vidět 1 donut. Takže toto už se překliknutí netýká. Pravda, že všude je to jasně vidět, ale jak hráč hraje, sem tam v té rychlosti nekouká. Ale taky je fakt, že pokud by tohle do hry dali, tak asi ke všemu.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#8 Tropen

Tropen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 Příspěvků:
  • Server:CZ3

Odesláno 13 březen 2020 - 05:52

poslal som vyššie...uvidíme


  • Saara se toto líbí
Ak som pomohol tak prosím stlačte: "Líbí se mi" ;)




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních