Skočit na obsah


Fotka

Aktualizace 10/3/2020


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
5 odpovědí na toto téma

#1 Naty

Naty

    Advanced Member

  • Team Hero Zero
  • 88 Příspěvků:
  • Server:CZ1



Odesláno 10 březen 2020 - 11:53

Zdravím, hrdinové. Jako každý měsíc zde přicházíme s prosbou, aby jste nám napsali vaše klady a zápory k poslednímu updatu. Budeme rádi za každý názor, at s tím mohou vývojáři něco dělat.
 
Váš HeroZero tým

 

Spoiler



#2 gogina

gogina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 Příspěvků:

Odesláno 10 březen 2020 - 02:03

Zdravím,

mám od dnešní aktualizace u souboje a liga přehozeny u hráčů kondici a sílu, proč? jen to plete když jinak je vždy první síla.

Gogina 2 Cz1


  • ferluci, LeosCZ a Saara klikli "Líbí se mi"

#3 ferluci

ferluci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Wawarr
  • Tým:Villains

Odesláno 11 březen 2020 - 07:49

Zdravím, hrdinové. Jako každý měsíc zde přicházíme s prosbou, aby jste nám napsali vaše klady a zápory k poslednímu updatu. Budeme rádi za každý názor, at s tím mohou vývojáři něco dělat.
 
Váš HeroZero tým

 

Spoiler

Nechci být nějak kritický nebo tak,ale zaráží mě tohle. prý: ''at s tím mohou vývojáři něco dělat''.  Hlavně,že jsou pořád chyby v ''novém'' tréninku a doteď se s tím nic neudělalo ani nedělá.  (lol) 


  • Saara se toto líbí

#4 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 12 březen 2020 - 02:37

Nechci být nějak kritický nebo tak,ale zaráží mě tohle. prý: ''at s tím mohou vývojáři něco dělat''.  Hlavně,že jsou pořád chyby v ''novém'' tréninku a doteď se s tím nic neudělalo ani nedělá.  (lol) 


Chyb je furt dost všude a nejlepší je, že je ještě ke všemu musíme prý nahlašovat my, viz post: https://forum.cz.her...ízky/?p=18328

:D

K čemu nám tu pak ti moderátoři jsou? Aby sem hodili novinku nebo HC (který tu ani vlastně není), což jim zabere 5 min týdně/mesíčně. :D
  • ferluci se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#5 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 12 březen 2020 - 09:55

mě se stává že najedu na svůj profil a nevidím pomocníka, ohledně aktualizace tím pádem už není chuť něco i pozitivní chválit a ochotu lidí na podpoře ....asi takto pač jsou tu pro hráče a výsledek s ničím nepomůžou,,,nejde, nesmí, nemůžou...

 

každá hra chce a musí vydělávat, ale z hero se stává za ty roky naprostý hnus a nedivím se že největší vítěz se stane ten, který s tím přestane bojovat a na hru se vys... a že jich je, víme jak vypadají servery stačí jen cze - proč toto nikdo neřeší též nikdo neřekne...nový oblek, dokola pomocník, drahokam atd.....je tahat peníze ale hýčkat hráče a starat se o ně .....  no coment


  • Saara se toto líbí

#6 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 12 březen 2020 - 10:00

mě se stává že najedu na svůj profil a nevidím pomocníka, ohledně aktualizace tím pádem už není chuť něco i pozitivní chválit a ochotu lidí na podpoře ....asi takto pač jsou tu pro hráče a výsledek s ničím nepomůžou,,,nejde, nesmí, nemůžou...
 
každá hra chce a musí vydělávat, ale z hero se stává za ty roky naprostý hnus a nedivím se že největší vítěz se stane ten, který s tím přestane bojovat a na hru se vys... a že jich je, víme jak vypadají servery stačí jen cze - proč toto nikdo neřeší též nikdo neřekne...nový oblek, dokola pomocník, drahokam atd.....je tahat peníze ale hýčkat hráče a starat se o ně .....  no coment


To se mi stává taky a asi každému. Musíš najet na obchod a zase zpět. Chyba hry.
Ostatní no comment a souhlas.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních