Skočit na obsah


Fotka

Nastavení oprávnění důstojníků


  • Please log in to reply
4 odpovědí na toto téma

#1 Eltr0pe

Eltr0pe

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:pøsvįêū
  • Tým:Resistance

Odesláno 11 duben 2020 - 12:47

Dobrý den

Takže při kratším přemýšlení co jsme řešili důstojníky a velitele v týmu tak mě napadlo jestli by se mohlo přidat důstojnické nastavení neboli nastavení povolení vysvětlím níže.

 

Velitel by mohl nastavit co by daný důstojník mohl dělat např. (vyhazovat,příjmat,upravovat popis a poznámky,vyhlašovat boje).

 

Samozřejmě by měl na výběr každého hráče co má důstojníka pokuď by jich bylo více a nastavil by jim co mohou a co ne.

 

A dále jsem přemýšlel že když si vybere Velitel svého zástupce velitele, který by ho zastupoval nebo by řekněme tomu velil po něm tak by měl i pŕavo poupravovat nastavení důstojníků.

 

Prostě by v tom nebyl zmatek a každý důstojník by měl určitou práci s určitým povolením a nebyla by v tom paseka protože by si každý dělal co chtěl.

 

Napadlo mě to z důvodu když bude nějaký nový důstojník tak aby se nestalo to že všechny vyhodí protože ikdyž tomu člověku můžete věřit sebevíc tak se to může stát.

 

Děkuji za jakoukoliv odpověď.


  • LeosCZ, Saara, Martin1 and 1 dalšímu se toto líbí

#2 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 11 duben 2020 - 12:56

Zdravím. myslím že takový nápad už tu někdo měl pár měsíců zpět a očividně z toho nic nebylo. Mohu tento návrh podat znovu vedení a uvidíme jak to dopadne teď. 

Přeji hezký den. :)

HeroZero Team


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#3 shreeky

shreeky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava::)

Odesláno 11 duben 2020 - 01:52

No myslim že tohle je o ničem :D proto by jste v týmu měli mít jen důstojníky ty , kteří dostali důvěru :) důstojník dle zásluh :) důvěry atd... :) 


  • FiveNightsAtFREE a SojiGames klikli "Líbí se mi"

#4 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 11 duben 2020 - 02:44

Jop, něco podobného jsem psala kdysi já, ale týkalo se to poznámek a popisu, páč v jiných hrách toto může spravovat jen velitel. Byť důstovi věřím, může něco smazat třeba omylem, ale tak to už jsem si ošéfovala ve wordu. :D
Jinak za mě nápad dobrý, jako nevím proč by to tam nemohli přidat, když přidávají i horší nesmysly, jako třeba ikonku na vypnutí rozhraní kvůli fotce nebo důstojníkovy poznámky, ale ty jsme u nás využili na psaní novin. :D
Každopádně by novinkám mohli dát na nějakou dobu pauzu, zasekaná je hra už tak dost.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#5 Eltr0pe

Eltr0pe

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:pøsvįêū
  • Tým:Resistance

Odesláno 12 duben 2020 - 02:10

No myslim že tohle je o ničem :D proto by jste v týmu měli mít jen důstojníky ty , kteří dostali důvěru :) důstojník dle zásluh :) důvěry atd... :)


Ano to je jasné ale i přez to může hráči rupnout v bedně a stát se může cokoliv :)
Ber ohled i na tohle.
Přeji hezkou noc a ráno.
  • SojiGames a Martin1 klikli "Líbí se mi"




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních