Skočit na obsah


Fotka

Ověření emailu-donuty


Best Answer SojiGames , 24 duben 2020 - 04:55

Zdravím, co se týče oblastí tak já mám teď danou odměnu za donuty  při dosažení určité oblasti a ukazují se mi i dopředu, takže tam by neměl být žádný výrazný problém. A ověřování emailu asi bylo odebráno stejně jako pozvánka kamaráda do hry také už to tady nějaký pátek není. Snad vám tohle pomůže ještě občas se ukázala tabulka zda chceme dostávat informace od HZ  a zato  byli donuty, ale jestli to ještě je to nevím už je to déle co jsem tohle odklikl. 

Přeji hezký den. :)

HeroZero Team

Go to the full post


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
8 odpovědí na toto téma

#1 ferluci

ferluci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Wawarr
  • Tým:Villains

Odesláno 24 duben 2020 - 12:39

Zdravím,jen se chci zeptat proč už se nedostávají donuty za ověření emailu?  Díky.



#2 ferluci

ferluci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Wawarr
  • Tým:Villains

Odesláno 24 duben 2020 - 01:32

Zdravím,jen se chci zeptat proč už se nedostávají donuty za ověření emailu?  Díky.

Ani za přístup do nových zon už nejsou donuty.  Je chyba u mě nebo se to zrušilo?



#3 Tropen

Tropen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 Příspěvků:
  • Server:CZ3

Odesláno 24 duben 2020 - 04:19

Ahoj,

keď som začínal tak tieto odmeny ešte existovali. Sám neviem ako to teraz je, nech sa radšej vyjadria ostatní moderátori...možno ti budú vedieť viac povedať.


Ak som pomohol tak prosím stlačte: "Líbí se mi" ;)

#4 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 24 duben 2020 - 04:55   Best Answer

Zdravím, co se týče oblastí tak já mám teď danou odměnu za donuty  při dosažení určité oblasti a ukazují se mi i dopředu, takže tam by neměl být žádný výrazný problém. A ověřování emailu asi bylo odebráno stejně jako pozvánka kamaráda do hry také už to tady nějaký pátek není. Snad vám tohle pomůže ještě občas se ukázala tabulka zda chceme dostávat informace od HZ  a zato  byli donuty, ale jestli to ještě je to nevím už je to déle co jsem tohle odklikl. 

Přeji hezký den. :)

HeroZero Team


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#5 ferluci

ferluci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Wawarr
  • Tým:Villains

Odesláno 24 duben 2020 - 07:13

Zdravím, co se týče oblastí tak já mám teď danou odměnu za donuty  při dosažení určité oblasti a ukazují se mi i dopředu, takže tam by neměl být žádný výrazný problém. A ověřování emailu asi bylo odebráno stejně jako pozvánka kamaráda do hry také už to tady nějaký pátek není. Snad vám tohle pomůže ještě občas se ukázala tabulka zda chceme dostávat informace od HZ  a zato  byli donuty, ale jestli to ještě je to nevím už je to déle co jsem tohle odklikl. 

Přeji hezký den. :)

HeroZero Team

A je to jen v nějakých určitých oblastích nebo jsou za všechny oblasti donuty?  Já když například odemknu 2.zonu tak dostanu jen 10 bodů schopností. 



#6 ferluci

ferluci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Wawarr
  • Tým:Villains

Odesláno 24 duben 2020 - 07:51

A je to jen v nějakých určitých oblastích nebo jsou za všechny oblasti donuty?  Já když například odemknu 2.zonu tak dostanu jen 10 bodů schopností. 

https://ctrlv.cz/0sQ4

 

https://ctrlv.cz/W8dw


Příspěvek upravil ferluci: 24 duben 2020 - 07:52


#7 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 24 duben 2020 - 07:58

Zdravím první oblasti jsou bez donutů až v pozdější fázi to bude za donuty tuším nějak lvl 60+ ale nejsem si teď 100% jistý. Takže to by mělo být vyřešené :).

HeroZero Team


  • ferluci se toto líbí
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#8 ferluci

ferluci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Wawarr
  • Tým:Villains

Odesláno 25 duben 2020 - 06:29

Zdravím první oblasti jsou bez donutů až v pozdější fázi to bude za donuty tuším nějak lvl 60+ ale nejsem si teď 100% jistý. Takže to by mělo být vyřešené :).

HeroZero Team

Děkuji :) 

 

A omlouvám se za zbytečnou otázku. Je to už dost dlouho co jsem hrál od začátku :)

 

Můžete zamknout :) 



#9 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 25 duben 2020 - 10:07

V pořádku od toho je forum aby se tu lidé mohli ptát na nejasnosti se hrou. :)

HeroZero Team


  • ferluci a Tropen klikli "Líbí se mi"
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních