Skočit na obsah


Fotka

Výbuch z minulosti


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
21 odpovědí na toto téma

#21 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 06 květen 2020 - 11:04

Jak jsem řekl už se k tomu nebudu vyjadřovat, je mi ale líto že nevíte jak to hraji, ale to už neřešme.

Teď vám tady něco povím ačkoliv si o mě myslíte že bůhví co jsem za vola tak bych chtěl říct že jsem na forum šel z důvodu toho že vám chci pomoct k lepší hře a vzhledem k tomu že tu jsem teprv měsíc tak toho pro vás ještě tolik neudělám ale každý měsíc budu nahlašovat jeden a ten samý problém a to zlepšení serverů. Každý měsíc nahlašuji problémy, který nejsou až tak významný, ale tohle už je část kterou málo kdo ocení, protože kritizovat druhé dokáže každý. 

Děkuji za pochopení a snad aspoň o něco změníte názor na moji osobnost. 

Nejde mi o to se tady s někým hádat, ale jde mi o to aby CZ servery mohli opět získat hráče a ty neměli potřebu končit. 

Přeji hezký den.

HeroZero Team

 

Ja tomu rozumiem a viem, ze je to nevdacna rola kedze je hra v takom stave ako je ale jednoducho casova narocnost hry je dlhodobo uz od zaciatku heroconov problem, ktory sa neustale zhorsuje a kedze som velitel timu tak viem, ze koli tomu konci daleko najviac hracov, viem kolko casu v hre denne musim stravit ja a ini dobri hraci aby sme stihli vsetko odohrat. 

Co prichadza od developerov z chranenej dielne je jeden special za druhym, dvojnasobna energia, dvojnasobne treningy atd. co je obrovsky probem pre mnohych ak nie pre vsetkych dobrych hracov. 

Nehovoriac o tom, ze dvojnasobna energia byva strasne casto a vzdy to zvyhodni urcitych hracov aj v tydennom turnaji na skusenost. Je nacase prestat neustale zdvojnasobnovat treningy alebo energiu kazde 2-3 tyzdne a je potrebne vymysiet nieco co je aj zabava a nie iba zrut casu a donutov.

 

Casova narocnost hry je nieco co je potrebne hlasit neustale a najhlasnejsie ako daleko najvacsi problem aky tato hra ma.



#22 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 06 květen 2020 - 11:19

Myslím že normální události bývají hodně málo a většinou to jsou prostě události zaměřené na to aby si dal pryč co nejvíce donutu a prostě dvojitá energie. Je to stále náročnější, ale vývojáři si teď myslí že lidi mají prostě hodiny volného času a tak dávají tyhle události kde je pomalu vše už dvojité. Události který se týkají třeba sbíraní věci například jako teď nejsou pro nikoho zvýhodnění.


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních