Skočit na obsah


Fotka

Jak zlepšit hru? Část 2


  • Please log in to reply
75 odpovědí na toto téma

#41 noha99

noha99

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 Příspěvků:
  • Locationkanál
  • Server:CZ1
  • Postava:noha99
  • Tým:Empire of the Undead

Odesláno 31 leden 2021 - 12:39

Ahoj, vím že tohle se na vyšších levelech asi nestává ,ale vždy když dělám v úkrytu nějakou delší výstavbu, vždy se mi zaplní suroviny ,jelikož dělám často boje v úkrytech, tak se mi nashromáždí vždy kupa poukazů a já je pak musím odlikávat jeden po jednom. Hodilo by se , kdyby se dalo označit víc poukazů a uplatnit je naraz.


  • Voadixgaming se toto líbí

514ca28338beb03376a3a0c9bfd7158d.png


#42 Paige

Paige

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Paige






Odesláno 03 únor 2021 - 02:44

Ahoj, vím že tohle se na vyšších levelech asi nestává ,ale vždy když dělám v úkrytu nějakou delší výstavbu, vždy se mi zaplní suroviny ,jelikož dělám často boje v úkrytech, tak se mi nashromáždí vždy kupa poukazů a já je pak musím odlikávat jeden po jednom. Hodilo by se , kdyby se dalo označit víc poukazů a uplatnit je naraz.

 

Neboj na vyšších LVL se ti to fakt toto stávat nebude.  (grin)



#43 Paige

Paige

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Paige






Odesláno 03 únor 2021 - 02:52

Dala bych nějaké nové budovy do úkrytu - klidně bych zavedla možnost ještě 1x postavit strojovnu 1x továrno na lepidlo a na zeronit.

Uvítala bych celkově více budov. Mám vystavené všechny budovy a ještě mám skoro 2 patra volná.

Klidně bych i přidala náhodně do směnárny možnost měnit za peníze. že by si člověk mohl koupit lepidlo nebo zeronit. 

Možnost spojovat si 2 různé předměty do sebe (vícekrát by nešli spojovat do sebe) atd. :-) 


  • noha99 se toto líbí

#44 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 09 únor 2021 - 11:17

Dala bych nějaké nové budovy do úkrytu - klidně bych zavedla možnost ještě 1x postavit strojovnu 1x továrno na lepidlo a na zeronit.
Uvítala bych celkově více budov. Mám vystavené všechny budovy a ještě mám skoro 2 patra volná.
Klidně bych i přidala náhodně do směnárny možnost měnit za peníze. že by si člověk mohl koupit lepidlo nebo zeronit. 
Možnost spojovat si 2 různé předměty do sebe (vícekrát by nešli spojovat do sebe) atd. :-)


Tak dneska máš štěstí, přidali další doly a strojovnu. :D Ale nová mistnost fakt dlouho nebyla, to bych uvítala spíš. Teď si to musím přesunout, páč doly nechci mít někde dole. :D Ale já čekala, že to přijde. Vývojářům se ale asi nechce tvořit, tak dali do hry další doly, no. :D

Co se týče směnárny, tak mincí má každý dost, takhle nám to neulehčí, ale náhodně by to bylo určitě dobré.
Spojovat předměty do sebe? Stačí modifikace si myslím. To nevím jak myslíš.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#45 Paige

Paige

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Paige






Odesláno 09 únor 2021 - 04:50

Tak dneska máš štěstí, přidali další doly a strojovnu. :D Ale nová mistnost fakt dlouho nebyla, to bych uvítala spíš. Teď si to musím přesunout, páč doly nechci mít někde dole. :D Ale já čekala, že to přijde. Vývojářům se ale asi nechce tvořit, tak dali do hry další doly, no. :D

Co se týče směnárny, tak mincí má každý dost, takhle nám to neulehčí, ale náhodně by to bylo určitě dobré.
Spojovat předměty do sebe? Stačí modifikace si myslím. To nevím jak myslíš.

To teda :D taky jsem koukala :D 

Nemusí zrovna moc ulehčit, ale proč ne vid? :-) 

Jo jo spojování předmětů do sebe - nebo 2 modifikace třeba běžné a udělalo by ti to vzácnou atd. :-) Tak je to myšleno

Pak mě napadlo udělat něco jako je Dílna, ale na tréninky. v tom stejném duchu :-) 



#46 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 09 únor 2021 - 06:45

To teda :D taky jsem koukala :D 
Nemusí zrovna moc ulehčit, ale proč ne vid? :-) 
Jo jo spojování předmětů do sebe - nebo 2 modifikace třeba běžné a udělalo by ti to vzácnou atd. :-) Tak je to myšleno
Pak mě napadlo udělat něco jako je Dílna, ale na tréninky. v tom stejném duchu :-)


Taky bych měla nějaké nové návrhy, ale jaksi jsem to vzdala už. Skončila jsem posledně u chyb, které se mimo jiné taky absolutně neřeší. :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#47 noha99

noha99

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 Příspěvků:
  • Locationkanál
  • Server:CZ1
  • Postava:noha99
  • Tým:Empire of the Undead

Odesláno 10 únor 2021 - 11:02

Hodilo by se více odměn v podobě motivačních jednotek.


514ca28338beb03376a3a0c9bfd7158d.png


#48 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 15 únor 2021 - 05:46

Přidal bych do úkrytu místnost PEKÁRNU DONUTú, člověk by si tam dal vyrábět koblížky třeba podobně jako modifikace. 


  • LeosCZ, Saara a Voadixgaming klikli "Líbí se mi"

Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 


#49 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 15 únor 2021 - 08:56

Přidal bych do úkrytu místnost PEKÁRNU DONUTú, člověk by si tam dal vyrábět koblížky třeba podobně jako modifikace.


Dobrej nápad, ale to bys chtěl fakt moc. :D
Donuty jsou jako houby V SF nebo diamanty v jiných hrách, toto nikdy nebude dostupné tímto stylem.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#50 myra:)

myra:)

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:catbon
  • Tým:DESTRUCTION

Odesláno 24 březen 2021 - 06:19

Zdravim přidal bych do úkrytu pevnost na trénování robotů, protože mi příjde že některé obranné pevnosti jsou až moc silné a je těžké je porážet když tak zkuste okomentovat co byste si o tom mysleli

 

mohlo by to fungovat jako fitko akorát by se body nepřidávaly postavě ale robotům 



#51 Fajro

Fajro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 Příspěvků:
  • LocationCzechia
  • Server:CZ6
  • Postava:Fajro
  • Tým:Shadow Legion

Odesláno 24 březen 2021 - 08:05

Zdravim přidal bych do úkrytu pevnost na trénování robotů, protože mi příjde že některé obranné pevnosti jsou až moc silné a je těžké je porážet když tak zkuste okomentovat co byste si o tom mysleli

 

mohlo by to fungovat jako fitko akorát by se body nepřidávaly postavě ale robotů

Ahoj, určitě je to zajímavý nápad, ale kdyby měli potom lidi boty, kde je 60% na vyhnutí a 99,8% na krit, tak by byla obranná pevnost úplně zbytečná :D A kdyby se dalo to stejné dělat i u obranné pevnosti, tak by zase hráči, co přišli o nějakou tu chvíli později, neměli absolutně žádnou šanci něco takového porazit. Ano, u vás, kam už noví hráči asi moc nechodí, by to nebyl problém, ale na nových serverech by to asi nebylo úplně ideální :D

Toť můj názor :)


Když můžu, pomůžu  (smug)

 

 

Pokud se ti můj komentář líbil, určitě nezapomeň zanechat LIKE! (girl)


#52 Paige

Paige

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Paige






Odesláno 25 březen 2021 - 06:31

Ahoj, určitě je to zajímavý nápad, ale kdyby měli potom lidi boty, kde je 60% na vyhnutí a 99,8% na krit, tak by byla obranná pevnost úplně zbytečná :D A kdyby se dalo to stejné dělat i u obranné pevnosti, tak by zase hráči, co přišli o nějakou tu chvíli později, neměli absolutně žádnou šanci něco takového porazit. Ano, u vás, kam už noví hráči asi moc nechodí, by to nebyl problém, ale na nových serverech by to asi nebylo úplně ideální :D

Toť můj názor :)

 

Plně souhlasím s tebou Fajro. ;) 

Na serverech co jedou teď, tak by to nemělo už nějak smysl, protože nováčci by si ani neťukli. 


  • lukys131 se toto líbí

#53 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 25 březen 2021 - 09:51

Zdravim přidal bych do úkrytu pevnost na trénování robotů, protože mi příjde že některé obranné pevnosti jsou až moc silné a je těžké je porážet když tak zkuste okomentovat co byste si o tom mysleli

 

mohlo by to fungovat jako fitko akorát by se body nepřidávaly postavě ale robotům 

Zdravím, děkujeme za váš nápad. Upřímně také souhlasím s názorem jiného moderátora, ale na konci měsíce tento návrh předám dál a tam se posoudí zda tento návrh je užitečný nebo není. 

Přeji hezký zbytek dne.

 

HeroZero Team


  • Fajro se toto líbí
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#54 Kuba05

Kuba05

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:AbbyM
  • Tým:Czech Superheroes

Odesláno 01 duben 2021 - 11:18

Hra by sa dala napriklad zlepsit tak, ze ked ma byt timovy boj o 12:00 tak nie je 12:10...

Oni začnou útočit ve 12:00 ale než se všichni mezi sebou pobijou tak to trvá není žádné tlačítko přeskočit...


Abbym

CZ1


#55 lolorus

lolorus

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 Příspěvků:

Odesláno 02 prosinec 2021 - 10:57

Ahoj, chtěl bych napsat pár vět které mě ve hře Hero Zero štvou a nebo něco, co by hru mohlo zlepšit.

Zvláštní úkoly

- po určitém levelu  je podzemí furt stejný, odměny směšný a ani není důvod tam chodit. XP máte 10x víc za úkol, zbytečně těžký, za to co dostanete.

-Nové zvláštní úkoly za které budou nové odměy pro větší levely. 

-Když je nějaký event, jako jsou třeba teď vánoce. Mohl by být omezený zvláštní úkol kde by bylo 10 podlaží na tématiku Vánoc.

 

Donuty

- Cena x poměr, můj osobní názor je, že když přijde speciální balíček, co každý rád vidí a vyskočí tam na vás 279 kč za 115 donutů a nějaká věc k tomu, co už není tak lákavé. Skoro vše stojí 2 donuty a bylo by lepší kdyby cena x poměr byla aspoň trochu víc vyvážená a opravdu výhodná. 250Kč za třeba 200 donutů.

 

Hrdinský úkryt 

-Pár zlepšení bych našel i tady, při stavění parcele už ve spodních částech hrdinského úkrytu kdy jsem chtěl začít stavět další parcelu, na mě vyskočilo 11 dní. Před tím než tohle na mě vyskočilo toto, jsem vylepšoval parcelu 3 dny.  Moje otázka zní, proč takový skok ? Nešlo by to snížit třeba na 5, 7, 9, 11 a nějak normálně. A celkově to nějak ještě promyslet aby tam nebyl takovej skok.

 

Second hand

-Touto věci jsem se inspirovat u hry shakes and fidget a to je věc, že by se v second handu přidala věc, které vám udělá díru do outfitu. 

 

Žebříček

- Tydenní turnaj je super ale přece jenom něco, proč top 5 až top 10 a pak top 10 až top 100 mají stejné odměny. Proč bych se snažil být třeba 12, když můžu být 88 a mít stejné odměny. Super by bylo kdyby odměny byly trošku poupraveny.

- Turnaj v bodech schopností mi přijde jako totální kravina, proč nenahradit třeba tím, že by se změnil a souboj v úkrytech, kde by odměna byla třeba suroviny do úkrytu a aspoň by to hráče motivovalo trochu víc hrát v hrdinském úkrytu.

 

Děkuji to by za mě bylo vše.


Příspěvek upravil lolorus: 02 prosinec 2021 - 11:10

  • Morongon a Voadixgaming klikli "Líbí se mi"

#56 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 04 prosinec 2021 - 02:12

Ahoj, chtěl bych napsat pár vět které mě ve hře Hero Zero štvou a nebo něco, co by hru mohlo zlepšit.[/size]Zvláštní úkoly
- po určitém levelu je podzemí furt stejný, odměny směšný a ani není důvod tam chodit. XP máte 10x víc za úkol, zbytečně těžký, za to co dostanete.
-Nové zvláštní úkoly za které budou nové odměy pro větší levely.
-Když je nějaký event, jako jsou třeba teď vánoce. Mohl by být omezený zvláštní úkol kde by bylo 10 podlaží na tématiku Vánoc.

Donuty
- Cena x poměr, můj osobní názor je, že když přijde speciální balíček, co každý rád vidí a vyskočí tam na vás 279 kč za 115 donutů a nějaká věc k tomu, co už není tak lákavé. Skoro vše stojí 2 donuty a bylo by lepší kdyby cena x poměr byla aspoň trochu víc vyvážená a opravdu výhodná. 250Kč za třeba 200 donutů.

Hrdinský úkryt
-Pár zlepšení bych našel i tady, při stavění parcele už ve spodních částech hrdinského úkrytu kdy jsem chtěl začít stavět další parcelu, na mě vyskočilo 11 dní. Před tím než tohle na mě vyskočilo toto, jsem vylepšoval parcelu 3 dny. Moje otázka zní, proč takový skok ? Nešlo by to snížit třeba na 5, 7, 9, 11 a nějak normálně. A celkově to nějak ještě promyslet aby tam nebyl takovej skok.

Second hand
-Touto věci jsem se inspirovat u hry shakes and fidget a to je věc, že by se v second handu přidala věc, které vám udělá díru do outfitu.

Žebříček
- Tydenní turnaj je super ale přece jenom něco, proč top 5 až top 10 a pak top 10 až top 100 mají stejné odměny. Proč bych se snažil být třeba 12, když můžu být 88 a mít stejné odměny. Super by bylo kdyby odměny byly trošku poupraveny.
- Turnaj v bodech schopností mi přijde jako totální kravina, proč nenahradit třeba tím, že by se změnil a souboj v úkrytech, kde by odměna byla třeba suroviny do úkrytu a aspoň by to hráče motivovalo trochu víc hrát v hrdinském úkrytu.

Děkuji to by za mě bylo vše.


V úkrytu se čas odvíjí od úrovně zlepšovací jednotky a taky toho, jak daleko už s parcelami jsi. Ano, trvá to dlouho potom i tak, ale dá se to přežít, roboti už beztak nemají moc co dělat, pokud vysloveně neútočíš a nesbíráš jak blázen.
V úkrytu se útočí kvůli surovinám, takže turnaj na schopnosti může být, proč ne. Jako blbost mi přijde hodně věcí, ale to bych tu byla do rána. :D
Co se týče sekáče, tak je zbytečný, aby tam bylo něco jako kovář v SF. Věci se slotem se dostávají furt a ve vyšším levelu už ani jiné nedostaneš, každý pomalu kupuje sezónu, kde získá věci se slotem či jsou eventy na sety a tam taky. A pokud bys fakt slot někde potřeboval, tak se v dílně dá vyrobit nenávratná modifka.
Jinak celkem souhlasím. Halt HZ se z hráčů snaží vytřískat co nejvíc money a balíčky jsou drahý. Kupuj si sezónu za stovku a máš klid. Balíčky bych fakt neřešila.

Příspěvek upravil Saara: 04 prosinec 2021 - 02:17

  • Voadixgaming se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#57 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 21 prosinec 2022 - 09:14

Zdravím, jen menší návrh ohledně QOL.

Když dělám mise, koukám se často do rychlého cestování a pokud tam je nějaký papírek (rozuměj progres na hrdinský čin), tak se ho snažím udělat, jelikož jsem primárně "komletionista" a nejde mi až tak o umístění v turnajích. Pokud mám v přehledu haldu papírků, uvítal bych, aby u každého, pokud na něj najedu myší, mi to ukázalo základní údaje o počtu spotřebované energie / odměny xp/goldy. Samozřejmě se mi nechtějí dělat výrazně nevýhodné mise a toto by mi usnadnilo hledání. Náhled by byl u papírků, potažmo i třeba eventových sbíracích předmětů. V současné době tam je akorát info o počtu pro dokončení činu nebo odměně za čin.


  • antoNioPlzen se toto líbí

Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 


#58 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 14 leden 2023 - 11:24

Ahoj, po nějaké době sem dám další návrh. Jelikož teď hraju určitou hru, kterou zde nebudu jmenovat, ale je to něco podobného jako Hero Zero. Líbí se mi tam, že v seznamu členů v týmu jde vidět přehledně určitá týmová hodnota. Zahrnu to na HZ jazyk, aby tomu HZ hráči rozuměli. V týmu je vidět u každého člena, kdo má na jak vysokém lvlu dílnu. jelikož se bonus z dílny počítá pro celý tým, tak někteří velitelové, potažmo důstojníci občas kontrolují právě úroveň dílny. Bylo by dobré to zakomponovat do hry, třeba něco jako je už teď seřazení členů od darovaných donutů/goldů/hc bodů atd. Pomohlo by to kontrolorovi, aby si nemusel každého člena rozklikávat zvlášť a hledat jeho dílnu v úkrytu.


  • Hrnek, Fajro a BlueprintCZE klikli "Líbí se mi"

Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 


#59 Hrnek

Hrnek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Tým:Noclehárna

Odesláno 14 leden 2023 - 11:28

Plně podporuji.  (y)

 

Ahoj, po nějaké době sem dám další návrh. Jelikož teď hraju určitou hru, kterou zde nebudu jmenovat, ale je to něco podobného jako Hero Zero. Líbí se mi tam, že v seznamu členů v týmu jde vidět přehledně určitá týmová hodnota. Zahrnu to na HZ jazyk, aby tomu HZ hráči rozuměli. V týmu je vidět u každého člena, kdo má na jak vysokém lvlu dílnu. jelikož se bonus z dílny počítá pro celý tým, tak někteří velitelové, potažmo důstojníci občas kontrolují právě úroveň dílny. Bylo by dobré to zakomponovat do hry, třeba něco jako je už teď seřazení členů od darovaných donutů/goldů/hc bodů atd. Pomohlo by to kontrolorovi, aby si nemusel každého člena rozklikávat zvlášť a hledat jeho dílnu v úkrytu.

Plně podporuji!!  (y)



#60 Voadixgaming

Voadixgaming

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • LocationStředočeský kraj
  • Server:CZ2



Odesláno 21 únor 2023 - 07:22

Ahoj, chtěl bych napsat pár vět které mě ve hře Hero Zero štvou a nebo něco, co by hru mohlo zlepšit.[/size]Zvláštní úkoly
- po určitém levelu je podzemí furt stejný, odměny směšný a ani není důvod tam chodit. XP máte 10x víc za úkol, zbytečně těžký, za to co dostanete.
-Nové zvláštní úkoly za které budou nové odměy pro větší levely.
-Když je nějaký event, jako jsou třeba teď vánoce. Mohl by být omezený zvláštní úkol kde by bylo 10 podlaží na tématiku Vánoc.

Donuty
- Cena x poměr, můj osobní názor je, že když přijde speciální balíček, co každý rád vidí a vyskočí tam na vás 279 kč za 115 donutů a nějaká věc k tomu, co už není tak lákavé. Skoro vše stojí 2 donuty a bylo by lepší kdyby cena x poměr byla aspoň trochu víc vyvážená a opravdu výhodná. 250Kč za třeba 200 donutů.

Hrdinský úkryt
-Pár zlepšení bych našel i tady, při stavění parcele už ve spodních částech hrdinského úkrytu kdy jsem chtěl začít stavět další parcelu, na mě vyskočilo 11 dní. Před tím než tohle na mě vyskočilo toto, jsem vylepšoval parcelu 3 dny. Moje otázka zní, proč takový skok ? Nešlo by to snížit třeba na 5, 7, 9, 11 a nějak normálně. A celkově to nějak ještě promyslet aby tam nebyl takovej skok.

Second hand
-Touto věci jsem se inspirovat u hry shakes and fidget a to je věc, že by se v second handu přidala věc, které vám udělá díru do outfitu.

Žebříček
- Tydenní turnaj je super ale přece jenom něco, proč top 5 až top 10 a pak top 10 až top 100 mají stejné odměny. Proč bych se snažil být třeba 12, když můžu být 88 a mít stejné odměny. Super by bylo kdyby odměny byly trošku poupraveny.
- Turnaj v bodech schopností mi přijde jako totální kravina, proč nenahradit třeba tím, že by se změnil a souboj v úkrytech, kde by odměna byla třeba suroviny do úkrytu a aspoň by to hráče motivovalo trochu víc hrát v hrdinském úkrytu.

Děkuji to by za mě bylo vše.

Souhlas se vsim jenom bych nechal turnaj na body

Příspěvek upravil Voadixgaming: 21 únor 2023 - 07:27

R.I.P. muj 300level+ acc na cz2 :(




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních