Skočit na obsah


Fotka

Podpora


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
3 odpovědí na toto téma

#1 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 11 červenec 2020 - 05:40

Dobrý večer.

 

Mám jednu otázku. Ako je možné, že ak na podpore nahlásim hráča ktorý opakovane obťažuje hráčov môjho tímu a k tomu si zakladá falošné účty, pridám do hlásenie screenshot, v ktorom sa priznal, že tie postavy sú jeho, tak to podpora nerieši. Toto mi nepríde normálne. Dal som im neodvratný dôkaz a oni to stále odmietajú riešiť. Ten hráč ktorého som nahlásil je schopný si založiť kľudne aj 5 účtov len aby som ho vzal do tímu. Teraz neviem či verbujem normálneho hráča, alebo jeho. Čo si o tom myslíte ?

 

Tí zamestnanci na podpore sú snaď horší ako Rada Citadely v Mass Effecte.


  • LeosCZ a Vilgefortz klikli "Líbí se mi"

cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#2 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 11 červenec 2020 - 06:34

Vyzerá to, že už s tým budú niečo robiť. Som zvedavý...


cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 


#3 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 12 červenec 2020 - 12:01

Ahoj,

 

kde jsi přišel na to, že to podpora neřeší? Kolega to tam s tebou řešil celý včerejšek, opakovaně ti psal, aby jsi poslal nový ticket, kde pošleš screenshoty + jména těch hráčů a do teď to tam od tebe nemáme. 

 

Tak jak můžeš říct ,že podpora nic neřeší, když ty sám jsi nám nedal nic, co by se tam řešil mělo. 

Ticket který jsi poslal bylo nahlášení konverzace kde nebylo vůbec nic, za co by ten hráč měl být potrestaný. To že ti opakovaně píše, že chce do týmu není žádné porušení pravidel hry.

 

Pošli nám nový ticket, kde budou fotky té konverzace a jména postav toho hráče, pak se na to můžeme podívat a vyhodnotit jestli se opravdu jedná o stejného hráče.



#4 Martin1

Martin1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 Příspěvků:
  • LocationSlovensko, okres Prešov
  • Server:CZ1
  • Postava:Mart289
  • Tým:HeroesArmy






Odesláno 12 červenec 2020 - 01:06

Ahoj,

 

kde jsi přišel na to, že to podpora neřeší? Kolega to tam s tebou řešil celý včerejšek, opakovaně ti psal, aby jsi poslal nový ticket, kde pošleš screenshoty + jména těch hráčů a do teď to tam od tebe nemáme. 

 

Tak jak můžeš říct ,že podpora nic neřeší, když ty sám jsi nám nedal nic, co by se tam řešil mělo. 

Ticket který jsi poslal bylo nahlášení konverzace kde nebylo vůbec nic, za co by ten hráč měl být potrestaný. To že ti opakovaně píše, že chce do týmu není žádné porušení pravidel hry.

 

Pošli nám nový ticket, kde budou fotky té konverzace a jména postav toho hráče, pak se na to můžeme podívat a vyhodnotit jestli se opravdu jedná o stejného hráče.

 

To je taká hovadina....

 

Každý kto má oči tak uvidí, že som podal nový ticket a tam som dal dôkaz aj s menom. Obťažovanie a vytváranie falošných účtov nič nie je ? Ako môžete napísať, že som nič nepodal ? To je ďalší dôvod prečo táto hrá upadáva. Hráči, ako ten ktorého som nahlásil stále existujú a nikto s tým nič nerobí !

 

Potom mám len jedno logické vysvetlenie. Zamestnanci na podpore majú problémy so zrakom. Je to dokonca horšie ako Rada Citadely, tí aspoň dôkaz uznali...

 

Nemusíte mi odpisovať. Sbohom.


  • Vilgefortz se toto líbí

cba9140bed86258ec6bcbeb8d86bb58a.png      

 

 





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních