Skočit na obsah


Fotka

Dřevěné kladivo ztráty paměti

kladivo návod

  • Please log in to reply
16 odpovědí na toto téma

#1 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 08 srpen 2015 - 11:57

(wave) Zdravím, připravil jsem si pro vás další překlad z US fora na téma dřevěné kladivo ztráty paměti.

 

   Ltub74B.jpg

 

 

Kladivo je velice zvácný předmět který se dá najít v second shopu. Ale také se muže dostat jako odměna za poražení zločince, ale je to malá šance. Stojí 39 donutů a umožní vám jednorázově přerozdělit body schopností. To znamená že si mužete shodit zakladní body u libovolné schopnosti na 10 bodů.Body které budou odebrány si pak mužete předělat do jiné schopnosti jak je libo.

 

 

xhIVEqI.jpg

 

 

Kladivo se používá pokud nejste spokojeni s tím jak máte přerozdělené body schopností nebo také ke strategickým účelům.

 

Kvůli tomu že je kladivo velmi vzácne, doporučuji si ho koupit když ho najdete, samozdřejmě pokud na to budete mít dostanek donutů.  (donut)  Největší šance jak kladivo najít je často proklikávat nové zboží v second handu.

 

Občas mužete vidět že hrač s vysokou úrovní má malé základní schopnosti. To je diký tomu že použili dřevené kladivo ztráty paměti. A díky tomu mužou během nového týdne klesnout s věhlasem dost nízko aby pak další týden mohli svůj věhlas co nejvíc zvýšit a pokusit se skončit první v týdenním turnaji.

 

 

Nejjednodušší způsob jak najít hrače kteří použivají kladivo je jít do "žebříček" poté  kliknout na  "úroveň" podívat se na nejlepších 10 hračů podle úrovně a stačí se jen koukat kdo má nejmenší věhlas, ti hrači často používají kladivo.

 

UKÁZKA

 

go70bQe.jpg?1

 

Pokud stalé někoho zajíma otazka proč používat kladivo, jednoduchá odpoveď je, spravně si přerozdělit schopnosti, pokud nejste spokojeni a ta druhá odpoveď je ta strategicka. Kladivo stojí 39 donutů, ale díky kladivu mužete spadnout co nejvíc s věhlasem a poté věhlasu zas co nejvíc vyhrát.. a pokud se vám bude dařit mužete vyhrát první místo v týdenním turnaji což je 75 donutů.. To znamená že pokud jste kladivo koupili za 39 donutu tak jste 36 donutů v plusu. Kdo by to nebral ? :)(za druhé místo jste 21 donutů v plusu a za třetí místo 1 donut v plusu)

 

Doufám že to bude nápomocné téma a třeba někomu se bude i hodit :)

 

Přeji všem co nejvíce vyhraných týdenních turnajů (win) (win)

 

 

 

Oiburk


  • Tereza, Atos, Proster a 8 dalším se toto líbí

#2 Atos

Atos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Atos
  • Tým:AntiArmy , LitleMonster

Odesláno 08 srpen 2015 - 12:20

čest

 

Strategie je to sice zajímavá , no riskovat možnost , že se to nepodaří je celkem zbytečné . Zisk nevyvažuje riziko neůspěchu .

Když se do toho započítají donuty nutné na protáčení obchodu , tak to de spíše do mínusu .

Ale viděl bych tu jiné využití .

Pokud má někdo nekompletní set , může si rozdělení statů pomocí kladiva  jemu přizpůsobit .



#3 RybkaZlata

RybkaZlata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 Příspěvků:

Odesláno 08 srpen 2015 - 12:26

Tak když ho získáš bez protáčení tak je zisk dobrý =). Já už ho našla několikrát bez protočení. ale zrovna na něj nebyly donuty :D



#4 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 08 srpen 2015 - 01:10

čest

 

Strategie je to sice zajímavá , no riskovat možnost , že se to nepodaří je celkem zbytečné . Zisk nevyvažuje riziko neůspěchu .

Když se do toho započítají donuty nutné na protáčení obchodu , tak to de spíše do mínusu .

Ale viděl bych tu jiné využití .

Pokud má někdo nekompletní set , může si rozdělení statů pomocí kladiva  jemu přizpůsobit .

 

No tak tady mě nejde o to někoho do toho nabádat, jen jsem napsal to k čemu se to vlastně nejvíce používá to kladivo. Mě se třeba povedlo najít kladivo protočením obchodu zdarma.. Ale to byla asi nějáká haluz :D .. Každopadně ano, pro většínu hráču je zde lepší využití předělání schopností no..


  • Megalodon803 se toto líbí

#5 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 08 srpen 2015 - 06:35

(wave) Zdravím, připravil jsem si pro vás další překlad z US fora na téma dřevěné kladivo ztráty paměti.

 

   Ltub74B.jpg

 

 

Kladivo je velice zvácný předmět který se dá najít v second shopu. Ale také se muže dostat jako odměna za poražení zločince, ale je to malá šance. Stojí 39 donutů a umožní vám jednorázově přerozdělit body schopností. To znamená že si mužete shodit zakladní body u libovolné schopnosti na 18 bodů.Body které budou odebrány si pak mužete předělat do jiné schopnosti jak je libo.

 

Kladivo se používá pokud nejste spokojeni s tím jak máte přerozdělené body schopností nebo také ke strategickým účelům.

 

Kvůli tomu že je kladivo velmi vzácne, doporučuji si ho koupit když ho najdete, samozdřejmě pokud na to budete mít dostanek donutů.  (donut)  Největší šance jak kladivo najít je často proklikávat nové zboží v second handu.

 

Občas mužete vidět že hrač s vysokou úrovní má malé základní schopnosti. To je diký tomu že použili dřevené kladivo ztráty paměti. A díky tomu mužou během nového týdne klesnout s věhlasem dost nízko aby pak další týden mohli svůj věhlas co nejvíc zvýšit a pokusit se skončit první v týdenním turnaji.

 

 

Nejjednodušší způsob jak najít hrače kteří použivají kladivo je jít do "žebříček" poté  kliknout na  "úroveň" podívat se na nejlepších 10 hračů podle úrovně a stačí se jen koukat kdo má nejmenší věhlas, ti hrači často používají kladivo.

 

UKÁZKA

 

go70bQe.jpg?1

 

Pokud stalé někoho zajíma otazka proč používat kladivo, jednoduchá odpoveď je, spravně si přerozdělit schopnosti, pokud nejste spokojeni a ta druhá odpoveď je ta strategicka. Kladivo stojí 39 donutů, ale díky kladivu mužete spadnout co nejvíc s věhlasem a poté věhlasu zas co nejvíc vyhrát.. a pokud se vám bude dařit mužete vyhrát první místo v týdenním turnaji což je 75 donutů.. To znamená že pokud jste kladivo koupili za 39 donutu tak jste 36 donutů v plusu. Kdo by to nebral ? :)(za druhé místo jste 21 donutů v plusu a za třetí místo 1 donut v plusu)

 

Doufám že to bude nápomocné téma a třeba někomu se bude i hodit :)

 

Přeji všem co nejvíce vyhraných týdenních turnajů (win) (win)

 

 

 

Oiburk

Není to náhodou na 10 bodů (základních) bez teamu,ligy,vylepšení ?


Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#6 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 08 srpen 2015 - 06:41

Hm, 10 bodu tam mělo být napsané, je pro mě momentalně záhadou proč je tam 18, když u fora z kterého jsem to překladal je 10 bodu. :D .. No nevadí, díky za upozornění.  



#7 Citrák

Citrák

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 Příspěvků:
  • LocationSlovakia
  • Server:CZ1
  • Postava:Nethelander
  • Tým:Flashers

Odesláno 20 září 2015 - 03:11

Super nápad :)



#8 Škrtátko

Škrtátko

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:

Odesláno 09 říjen 2015 - 01:07

Resetuje toto kladivo i cenu za dalsi bod? resp preskupi tu cenu tak aby odpovidala poctu bodu v dane vlastnosti?



#9 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 09 říjen 2015 - 01:18

Resetuje toto kladivo i cenu za dalsi bod? resp preskupi tu cenu tak aby odpovidala poctu bodu v dane vlastnosti?

Ahoj, 

 

nene, neresetuje, ceny statů zůstanou pořád stejné.



#10 Jack7904

Jack7904

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Jack7904,LeHni-CZ3
  • Tým:Blue lightning- CZ3

Odesláno 14 říjen 2015 - 08:40

to kladivo už jsem jednou vidděl u někoho v sekáči nebo prostě jsem ho už viděl u kámoše

 

už jsem to kladivo měl nejmín 5x a to jsem neprotáčel obchod bylo to na cz1
Prosím, aby jsi nedělal Multiposty, sloučeno!


LeHni , Jack7904

 

TÝM- Blue lightning (CZ3),Chuligáni(CZ2) 

LVL.- 57 (CZ3),274(CZ2)

SVĚT-CZ3,CZ2

 

Kdo chce baterky,nechť si pošle žádost :-)

 

 

 

                                    

 

 


#11 adam011

adam011

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Tým:Černí jezdci

Odesláno 09 leden 2016 - 07:51

Je možné přerozdělit si sch. i když jsem oblečený ?

#12 DamirCZ

DamirCZ

    Lover of HeroZero !

  • Members
  • PipPipPip
  • 831 Příspěvků:
  • LocationJablonné nad Orlicí,Pardubický kraj,Ústecký okres :D
  • Server:CZ2
  • Postava:DamirCZ
  • Tým:Justice for All

Odesláno 09 leden 2016 - 07:54

A od jakého lvl je to nejvíhodnější  ?


Život je boj ,tak se tu všichni pozabíjejte a já bych s radostí prošel :) :O

*************************************************************************************************                                    

Nestresuj se ,když tě porazí lvl 1 je to jenom hra :P (smug) 

************************************************************************************************

DamirCZ jedéééééé :D (angel) (inlove) DamirCZ - Killer God  (devil) (ninja)

*************************************************************************************************

                                                                                                                                               DamirCZ

 


#13 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 10 leden 2016 - 01:34

A od jakého lvl je to nejvíhodnější  ?

Od vyššího lvl cca 250+ kdy už nazbíráš hodně věhlasu.


Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#14 DamirCZ

DamirCZ

    Lover of HeroZero !

  • Members
  • PipPipPip
  • 831 Příspěvků:
  • LocationJablonné nad Orlicí,Pardubický kraj,Ústecký okres :D
  • Server:CZ2
  • Postava:DamirCZ
  • Tým:Justice for All

Odesláno 10 leden 2016 - 04:27

ok dík :)


Život je boj ,tak se tu všichni pozabíjejte a já bych s radostí prošel :) :O

*************************************************************************************************                                    

Nestresuj se ,když tě porazí lvl 1 je to jenom hra :P (smug) 

************************************************************************************************

DamirCZ jedéééééé :D (angel) (inlove) DamirCZ - Killer God  (devil) (ninja)

*************************************************************************************************

                                                                                                                                               DamirCZ

 


#15 Ap0mano

Ap0mano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ap0mano

Odesláno 10 leden 2016 - 04:29

Alebo si ho kúp teraz a použi ho v leveli 250+ ;)

#16 DamirCZ

DamirCZ

    Lover of HeroZero !

  • Members
  • PipPipPip
  • 831 Příspěvků:
  • LocationJablonné nad Orlicí,Pardubický kraj,Ústecký okres :D
  • Server:CZ2
  • Postava:DamirCZ
  • Tým:Justice for All

Odesláno 10 leden 2016 - 04:43

:D ok :D
 


Život je boj ,tak se tu všichni pozabíjejte a já bych s radostí prošel :) :O

*************************************************************************************************                                    

Nestresuj se ,když tě porazí lvl 1 je to jenom hra :P (smug) 

************************************************************************************************

DamirCZ jedéééééé :D (angel) (inlove) DamirCZ - Killer God  (devil) (ninja)

*************************************************************************************************

                                                                                                                                               DamirCZ

 


#17 Jack7904

Jack7904

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Jack7904,LeHni-CZ3
  • Tým:Blue lightning- CZ3

Odesláno 01 prosinec 2016 - 02:52

Dneska , když jsem protáčel obchod ( aby jsem vyhrabal zmrzku :D ) Tak mi padlo ...... Jsem si řekl , že za zkoušku nic nedám :D


LeHni , Jack7904

 

TÝM- Blue lightning (CZ3),Chuligáni(CZ2) 

LVL.- 57 (CZ3),274(CZ2)

SVĚT-CZ3,CZ2

 

Kdo chce baterky,nechť si pošle žádost :-)

 

 

 

                                    

 

 






Also tagged with one or more of these keywords: kladivo, návod

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních