Skočit na obsah


Fotka

Propuštění mazlíčku chyba?


Best Answer Vysavacuctuosumnact , 08 červen 2021 - 04:34

Ignorujte moji předchozí odpověď, zkoušel jsem to na nynějším eventu. Jelikož mám víc postav různých levelů, mohl jsem otestovat toho samého mazla Room Bot 2000 za odměnu z eventu. Na dvou postavách vyšších lvlů jsem měl v základu toho mazla dražšího, kdyby se prodal rovnou, než kdyby se prodal aktivovanej. Na třetí postavě nižšího lvlu už se to ale obrátilo. V základu byl nakonec levnější, než bych ho prodal aktivovaného. A jelikož předpokládám, že má tázající se lvl nad 400, tak by měla cena být přibližně stejná. Nevím, proč mu stál mazl 33k, podle mě to je skutečně chyba. Jedině by se nepovažovali mazlové z kasína stejně jako z jiných zdrojů, například sekáč. Zkoušel jsem vytočit pro účely testu mazla ze sekáče, tam byla jeho cena asi dvojnásobná, za co bych ho prodal. Po aktivování se cena o něco malinko snížila. Takže můžete dál řešit tuto záhadu :)

Go to the full post


  • Please log in to reply
9 odpovědí na toto téma

#1 Medvídek

Medvídek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 Příspěvků:
  • LocationDudákov
  • Server:CZ1
  • Postava:Falenek



Odesláno 28 květen 2021 - 08:19

Zdravím díky kasínu jsem si všiml následující věci...

 

hned kdybych prodal mazlíčka jeho cena by byla 33,254

 

ale po aktivaci se jeho cena za propuštění zvedla na 275,660

 

Je to chyba nebo záměr?

 

viz. foto 

4lXQYl0.png


1FR9nH6.png


;) Sarkasmus je celý můj život  ;)

rTnqwYa.png

 


#2 Fajro

Fajro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 Příspěvků:
  • LocationCzechia
  • Server:CZ6
  • Postava:Fajro
  • Tým:Shadow Legion

Odesláno 28 květen 2021 - 08:44

Ahoj, tak to nevím :D Asi sis vytočil nějakého Lidl mazla, když stál tak málo :D

Já, když jsem teď protočil mazlíky, tak každý stojí jinou cenu (je to random), ale když ho hodíš na sebe, tak ta cena buď stoupne nebo se sníží, ale vždy je stejná podle tvého levelu :)

Ale mám pro tebe tip, že když ho ještě vyexpíš, tak bude stát ještě více za propuštění :P

Takže se určitě nevyplatí prodávat hned jak je dostaneš :)


Když můžu, pomůžu  (smug)

 

 

Pokud se ti můj komentář líbil, určitě nezapomeň zanechat LIKE! (girl)


#3 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 28 květen 2021 - 12:08

co pristi HC??dozvime se jeste letos?



#4 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 03 červen 2021 - 04:46

Řekl bych, že když dostaneš mazla, vede se to jako item, tudíž je můžeš schovávat do trezoru. Cena těchto věcí je u všech položek malá (řádově desítky tisíc goldů) i za kladivo. Pokud mazla aktivuješ, už se vede jako "živý tvor", takže cena této položky se zvedne několikrát.


Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 


#5 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 04 červen 2021 - 03:57

No, já jsem jednou omylem klikla na prodat mazla, a pak jsem si právě řekla, jestli spíš nebude lepší ho propustit. Tak jsem ho dala mezi ostatní a cena byla úplně stejná.
Hra má chyby a nemusí být u každého. Takových různých a nepochopitelných chyb, které ostatní nemají nebo naopak mají a já zase ne, je dost. :)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#6 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 08 červen 2021 - 04:34   Best Answer

Ignorujte moji předchozí odpověď, zkoušel jsem to na nynějším eventu. Jelikož mám víc postav různých levelů, mohl jsem otestovat toho samého mazla Room Bot 2000 za odměnu z eventu. Na dvou postavách vyšších lvlů jsem měl v základu toho mazla dražšího, kdyby se prodal rovnou, než kdyby se prodal aktivovanej. Na třetí postavě nižšího lvlu už se to ale obrátilo. V základu byl nakonec levnější, než bych ho prodal aktivovaného. A jelikož předpokládám, že má tázající se lvl nad 400, tak by měla cena být přibližně stejná. Nevím, proč mu stál mazl 33k, podle mě to je skutečně chyba. Jedině by se nepovažovali mazlové z kasína stejně jako z jiných zdrojů, například sekáč. Zkoušel jsem vytočit pro účely testu mazla ze sekáče, tam byla jeho cena asi dvojnásobná, za co bych ho prodal. Po aktivování se cena o něco malinko snížila. Takže můžete dál řešit tuto záhadu :)


Příspěvek upravil Vysavacuctuosumnact: 08 červen 2021 - 04:47

  • LeosCZ a Saara klikli "Líbí se mi"

Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 


#7 Medvídek

Medvídek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 Příspěvků:
  • LocationDudákov
  • Server:CZ1
  • Postava:Falenek



Odesláno 10 červen 2021 - 04:32

+ Podobný problém je s "Obojken pro slot modifikace" vesměs je to pořád stejný item ale různé ceny (rozdíl v řádech 1-10K mincí) 


1FR9nH6.png


;) Sarkasmus je celý můj život  ;)

rTnqwYa.png

 


#8 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 10 červen 2021 - 08:43

Asi bych záhadu neřešila. Hra je přeplácaná vším možným, že už člověk neví, kde mu stojí hlava. :D
Hru už tím pádem až tak do detailu neřeším (hlavně i proto, že chyb je mraky a nikdo je neřeší). Navíc je dost odměn v podobě mincí, zkušeností a všeho možného, plus máte úkryt, kde sbíráte mince atd a mazlíků fůru. Takže řešit nějaké drobné je v podstatě nesmysl. :)

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#9 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 10 červen 2021 - 09:20

+ Podobný problém je s "Obojken pro slot modifikace" vesměs je to pořád stejný item ale různé ceny (rozdíl v řádech 1-10K mincí)

Tak to nevím jak myslíš, obojek z mazla sundat nejde, tudíž ho můžeš prodat pouze v trezoru nebo v inventáři, cena se tím pádem lišit nemůže.
Teoreticky se ceny mohou měnit s levelem, což tak asi je, páč hráč na levelu 60 nedostane za obojek tolik, co hráč s levelem třeba 300. Ale pokud je v inventáři už nějakou dobu, cena dle mého zůstává stejná.

Příspěvek upravil Saara: 10 červen 2021 - 09:28

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#10 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 12 červen 2021 - 10:59

Ano, bude to tak, čím vyšší lvl postavy, tím dražší bude i obojek. Na své nejvyšší postavě mám obojky za cca 60k a na slabších třeba za 20k.


  • Saara se toto líbí

Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních