Skočit na obsah


Fotka

Sloučení cz4 s cz3 nebo cz5


  • Please log in to reply
10 odpovědí na toto téma

#1 UroBorec

UroBorec

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:UroBorec
  • Tým:The Freaks

Odesláno 21 srpen 2021 - 07:30

Zdravím,

       chtěl bych požádat tvurce, aby zauvazovali o sloučení serveru cz4 se serverem cz3 nebo cz5. Na serveru cz4 je v současné době 40 hrajících hracu dle turnaje XP a z toho je aktivních ani ne polovina a 40 hráčů nestačí ani na dva týmy, jak všichni víme. Spousta z nás do postavy investovala hodně času a financí a rádi bychom hráli dal. Postupně mažou postavu další a další hráči, protože to nikoho nebaví, když není proti komu hrát. 


  • Vysavacuctuosumnact a LeosCZ klikli "Líbí se mi"

#2 LeosCZ

LeosCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Bestie






Odesláno 22 srpen 2021 - 06:40

Souhlasim, ale stejně si myslím, že místo chytrého sloučení serverů přibude časem cz8, která akorát tyhle servery dorazí.. :(


  • Saara a W1lloW klikli "Líbí se mi"

#3 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 22 srpen 2021 - 07:22

Já bych to sloučil s CZ3, tam je aktivita podobná...


  • W1lloW a UroBorec klikli "Líbí se mi"

Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 


#4 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 28 srpen 2021 - 08:05

To se nestane, nebuďte bláhoví. :) Je to hezkej sen, ale toto není možné v žádné hře, byť by upadala jakkoliv.
Jinak by to samozřejmě šlo, zrušit server 5,6,7 a hráče přeházet do 3 a 4 například. Ale dalo by to práci a taky by ty hráče museli nějak informovat kam se mají přihlásit. Jako je to docela technicky nemožný, bych řekla. Navíc když už ty servery udělali, tak by to vypadalo jako selhání u nás v ČR. :D A taky hráči by asi nebyli moc rádi, kdyby najednou spadli v žebříčcích. :D
To jen tak polemizuju, páč si to nedokážu moc představit.

Příspěvek upravil Saara: 28 srpen 2021 - 08:11

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#5 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 30 srpen 2021 - 02:36

Proč by to jít nemohlo? V různých mmorpg hrách, když třeba upadá server, tak ho zruší a postavy se přesunou na aktivnější server, ale zase chápu, může to být jiná technologie. Já do toho moc nevidím, tak si to třeba představuju jako hurvínek válku, co já vím...


  • LeosCZ a Saara klikli "Líbí se mi"

Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 


#6 UroBorec

UroBorec

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:UroBorec
  • Tým:The Freaks

Odesláno 30 srpen 2021 - 05:19

Samozřejmě, že to jde a v jiných zemích už k tomu pry i došlo, co jsem zaslechl. U sf game se taky slučuje. Dnes jsem odbouchal jen 32souboju a ve chvíli co jsem zbil posledniho, co mi nabídla tabulka, tak hra spadla, protože si s prázdnou tabulkou na souboje očividně neporadí a ted se nemůžu dostat ani do ligy. Jakmile kliknu dole na souboje, tak hra spadne!!! To je fakt k posr*ni.... :(((  Tady už se fakt nedá hrát.  Tak ať za mě admin po 21h laskavě odboucha ligu, protože já se tam dnes už nedostanu pokud se o mě někdo 10ti "aktivních" lidí mimo máš tým nerozbije. Souhlasil bych se sloučením s cz3, protože ty už jsme skoro dohnali. Pětka by se s náma nechytala, ale to by lidem z cz4 nevadilo :-D

Tak hlavně že furt otevírají nové a nové servery, jelita. Cz4 dostala nejmíň času že všech serveru a hned byla pětka ani ne za rok. 


Příspěvek upravil UroBorec: 30 srpen 2021 - 05:30


#7 Fajro

Fajro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 Příspěvků:
  • LocationCzechia
  • Server:CZ6
  • Postava:Fajro
  • Tým:Shadow Legion

Odesláno 30 srpen 2021 - 06:45

Zdravím, pokusil jsem se tuto vaši myšlenku navrhnout. Já bych s tím taky souhlasil, ostatně asi jako úplně všichni hráči a strašně by to pomohlo aktivitě českých serverů, které jsou v této chvíli už téměř všechny mrtvé a hraje na nich aktivně pouze několik desítek lidí. Sám bych si přál, aby se tohle někdy povedlo, ale o tomhle asi můžeme pouze snít, i když kdo ví :D


  • Saara se toto líbí

Když můžu, pomůžu  (smug)

 

 

Pokud se ti můj komentář líbil, určitě nezapomeň zanechat LIKE! (girl)


#8 kokololo159

kokololo159

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Kokololo159
  • Tým:Shadow Legion

Odesláno 30 srpen 2021 - 07:00

Samozřejmě, že to jde a v jiných zemích už k tomu pry i došlo, co jsem zaslechl. U sf game se taky slučuje. Dnes jsem odbouchal jen 32souboju a ve chvíli co jsem zbil posledniho, co mi nabídla tabulka, tak hra spadla, protože si s prázdnou tabulkou na souboje očividně neporadí a ted se nemůžu dostat ani do ligy. Jakmile kliknu dole na souboje, tak hra spadne!!! To je fakt k posr*ni.... :(((  Tady už se fakt nedá hrát.  Tak ať za mě admin po 21h laskavě odboucha ligu, protože já se tam dnes už nedostanu pokud se o mě někdo 10ti "aktivních" lidí mimo máš tým nerozbije. Souhlasil bych se sloučením s cz3, protože ty už jsme skoro dohnali. Pětka by se s náma nechytala, ale to by lidem z cz4 nevadilo :-D

Tak hlavně že furt otevírají nové a nové servery, jelita. Cz4 dostala nejmíň času že všech serveru a hned byla pětka ani ne za rok. 

 

Ahoj, chápu, že je to velmi blbá situace, ale nemá 1 řešení, ale dokonce 3 :)

1. Útoč na lidi s malým levelem přes žebříček a až po třeba 30 bojích jdi na lidi, co ti to každý den vybírá v tabulce.

2. Útoč i na spoluhráče z týmu (domluv se s nimi)

3. Můžeš se s někým z tvého týmu domluvit a můžete si vracet útoky navzájem

 

Doufám, že jsem ti pomohl aspon trošku :)

 

P.S. Pro hnidopichy, už s Fajrem nejsem v týmu, takže jsme nepřátelé :P A znovu hraju, aby tady někdo neměl kecy, že se nemůžu zapojovat do diskuze. 


  • LeosCZ a Fajro klikli "Líbí se mi"

#9 Peter

Peter

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Petruska
  • Tým:Little Monsters

Odesláno 14 září 2021 - 07:06

Z technického hlediska by migrace z jedné databáze do druhé neměl být zásadní problém. Z ekonomického hlediska to ovšem dává smysl až tehdy, kdy jim server bude prodělávat. Tedy těch pár hráčů, kteří na serveru zůstanou, už neuživí jeho provoz.



#10 Mayiuzami

Mayiuzami

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 Příspěvků:
  • Server:CZ8
  • Postava:Wrongg
  • Tým:Kriminál

Odesláno 17 září 2021 - 10:29

souhlasim moc (yawn)


  • TomexPwP, Kakadu a MollyUser klikli "Líbí se mi"

#11 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 18 září 2021 - 02:21

Sloučení serveru má své pro i proti, ale ne každému hráči by se muselo líbit, že ztratí svojí příčku a musel by znovu budovat svojí pozici, protože každý server je na jiné úrovni a zatím jsme se nesetkali se sloučením serverů a proto si nemyslím, že je tohle jako reálný nápad.


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních