Skočit na obsah


Fotka
- - - - -

Speciální mise rozšíření


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
Téma nemá žádné odpovědi

#1 Soares

Soares

    Advanced Member

  • Team Hero Zero
  • 39 Příspěvků:
  • LocationLisbon, Portugal
  • Server:CZ1

Odesláno 27 leden 2022 - 10:29

Ahoj hrdinové,

Jak jsme již oznámili v předchozích poznámkách o aktualizaci, naši vývojáři a herní designéři pro vás usilovně pracovali na nové funkci. Dnes bychom vám rádi prozradili, co přesně vás s další aktualizací čeká!

Tvrdý, těžší, těžký režim!
Oznámenou funkcí je rozšíření speciálních misí o těžký režim, který je zaměřen na všechny, kteří chtějí zvládnout větší výzvy a získat skvělé odměny. Pokud jste hráli přes normální a speciální režim speciálních misí, v budoucnu se odemkne nejen režim opakování, ale také težký režim.

Na rozdíl od režimu opakování jsou statistiky protivníků v těžkém režimu nastaveny předem a jsou pro všechny hráče stejné. To vám dává možnost propracovat se k nepřátelům, které je pro vás ze začátku těžké prolomit. Jakmile prohrajete úroveň těžkém režimu, odemknete další obtížnější úroveň těžkého režimu, pokud je k dispozici. Chcete-li poprvé spustit speciální misi v těžkém režimu, musíte dosáhnout předem definované minimální úrovně. Všechny další úrovně speciální mise můžete spustit přímo.

Vzhledem k předem určeným statistikám nepřátel pravděpodobně nebudou první úrovně pro hráče na vysoké úrovni činit problém – ale nebojte se, jakmile projdete prvními úrovněmi, narazíte i vy na nepřátele hodný tvé síly!

"Pro ty z vás, kteří rádi soutěží s jinými hrdiny, jsme také představili odpovídající žebříček, kde můžete porovnávat svůj pokrok s pokroky ostatních hrdinů v těžkém režimu. Toho dosáhnete tak, že získáte emblém od každého nepřítele v těžkém režimu, kterého porazíte, a čím více emblémů nasbíráte, tím výše se v žebříčku vyšplháte.
"

Odměny
"Existuje také několik opravdu skvělých odměn, které můžete získat za hrdinské činy, které přímo souvisejí s tvrdým režimem. Existuje například sada hrdinů apokalyptického osamělého bojovníka, z níž jsou některé díly k dostání v různých barevných variantách. Navíc pomocníci Jim, Jay a Joey, kteří mají speciální schopnost od 20. úrovně, čekají, aby vám pomohli ve vašich hrdinských misích.
"

S pozdravem,
tvůj Hero Zero Tým
  • Kirigaya Kazuto se toto líbí
0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních