Skočit na obsah


Fotka

PŘIHLÁŠENÍ PO LETECH

obnovení postavy

  • Please log in to reply
2 odpovědí na toto téma

#1 Aliyah

Aliyah

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:důstojník
  • Tým:Hell's Angels

Odesláno 07 únor 2023 - 10:54

Ahoj, po letech se chci vrátit ke své postavě. Jsem důstojníkem v HA. Registrace proběhla již v roce 2017. I když jsem na podporu napsala vše, co vy zde ostatní, stejně mi odpovídají, že mi účet nemohou obnovit. nechápu proč?! Když jsem aktivní zde na fóru - můj účet. Když se chci přihlásit na server cz2 a dám stejný email jako zde i heslo, píše mi to, že hrdinka tam není. Může mi prosím někdo polopatě vysvětlit proč to nejde? Od roku 2017!! Tolik dní , energie a peněz .... Nyní se chci vrátit ke spoluhráčům, kterým  to normálně obnovili. Prosím, pomoc. Díky Aliyah.



#2 Zerovision

Zerovision

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 Příspěvků:
  • Location🇹🇷
  • Server:CZ1

Odesláno 08 únor 2023 - 12:08

Dobrý den, milý člene,
 
Naučte se nebo najděte ''aktivační kód'' pro otevření účtu, který nebyl dlouhou dobu přihlášen, nebo pro obnovení smazaného účtu.
 
Je vyžadována vaše první e-mailová adresa.
 
Pokud toto vše máte, pokračujte prosím zde.
 
 
S přátelským pozdravem


#3 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 08 únor 2023 - 06:40

Ahoj, jak se dívám, tak tvůj tým na tom světě již není. Buď byl deaktivovanej z důvodu neaktivity lidí nebo byl přejmenován. Fórum s herní účtem nemá téměř nic společného. Pro obě (hra/forum) by měl být separátní účet, sice může být na stejný mail, ale není to tak, že když máš aktivní účet na fóru, že bys měla aktivní i ve hře. V tomhle by měla pomoci jedině podpora, jak už psal kolega nademnou.


  • Zerovision se toto líbí

Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních