Skočit na obsah


Fotka

zacatek a konec Heroconu a ligy


  • Please log in to reply
8 odpovědí na toto téma

#1 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 21 březen 2023 - 10:24

Herocon a liga uz snad mesic,dva nebo dokonce tri nezacinaji v cas,ktery by meli.vsimli jste si toho vubec?jasny vsimli,ale nic s tim nedelate.ta hra jde cim dal vic do sracek


  • Voadixgaming se toto líbí

#2 BlueprintCZE

BlueprintCZE

    Advanced Member

  • Moderators
  • 91 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ8
  • Postava:TanktopMaster
  • Tým:Insomnia

Odesláno 21 březen 2023 - 10:57

Ahoh mickky,

pro zodopvězení tvé oznamovací věty bych doporučil přečíst si tohle: https://forum.cz.her...pic/6-faq/?p=14
Pokud nerad klikaš na odkazy, tak se tam prakticky píše, že v případě setkání s bugem je lepší napsat na podoporu.
To samozřejmě neznamená, že zmáčknou jedno kouzelné tlačítko, které vyřeší všechny problémy, ale že tím na problém upozorníš a ujistíš se tak, že tento problém bude vůbec někdy vyřešen.
Můj osobní názor je, že ve hře je aktuálně o dost víc závažnějších bugů, tj. 10 minut čekání na hc nikoho nezabilo.
  • Soares a Sulrii klikli "Líbí se mi"

#3 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 21 březen 2023 - 09:03

tak to jde videt,ze se ve hrani jeste moc nevyznas.ono 10.minut je docela dost,kdyz chces rozjet HC treba tim,ze si nechas celou energii a nebo v lize zase utoky na dalsi turnaj.jasne jde to urychlovat donutama,ale kazdej s nema nechce placat zbytecne a setri si je na dulezitejsi veci.na ten problem muzete snad upozornit i vy nebo ne?jeee i kdyby meli kouzelny tlacitko jak rikas,tak stejne trva roky nez by ho zmackli :D


  • Voadixgaming se toto líbí

#4 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 197 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 21 březen 2023 - 09:32

Čauko,

 

děkujeme za upozornění. Bohužel sou v tomhle moderátoři bezmocní a kromě posouvání dál s tím nezmůžeme absolutně nic. Bugů je aktuálně hodně a těžko říct, co bude opraveno dřív a co později. Co ti ale můžu slíbit, že se to dál stoprocentně dostane, jen za případné neopravení už nemůžeme my, bohužel. 


  • BlueprintCZE se toto líbí

#5 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 22 březen 2023 - 02:17

neee v poho tahle hra je stejne davno ztracena.ma tolik chyb-vad a je to cim dal vic horsi misto toho,aby se to zlepsovalo.nejvic me stve,ze se hra dosrala na steamu.na steamu to aspon slapalo pekne plynule a bez nejakych cernych ctverecku misto pomocnika ;)


  • Sulrii a Voadixgaming klikli "Líbí se mi"

#6 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 197 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 22 březen 2023 - 06:09

neee v poho tahle hra je stejne davno ztracena.ma tolik chyb-vad a je to cim dal vic horsi misto toho,aby se to zlepsovalo.nejvic me stve,ze se hra dosrala na steamu.na steamu to aspon slapalo pekne plynule a bez nejakych cernych ctverecku misto pomocnika ;)

 

Soucítím, já to hrával jenom na Steamu, kde je to ted pro mě nehratelné a po nedávné změně se mi to seká i na webu. Sme v tom všichni společně, neboj  :D :D


  • BlueprintCZE se toto líbí

#7 Voadixgaming

Voadixgaming

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • LocationStředočeský kraj
  • Server:CZ2



Odesláno 23 březen 2023 - 06:40

Micky má pravdu někdo si třeba nechá na hc 300 energie a chce to rozject hned ne čekat 10min nez bude moct a v lize je to taky otravný protože supsuperhrdinům se počítají odměny a ty co nejsou v superhrdinech nemůžou bojovat.
R.I.P. muj 300level+ acc na cz2 :(

#8 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 23 březen 2023 - 04:49

no hlavne jde o to,ze to potom nestihas do pulnoci odehrat a musis placat donutama


  • Voadixgaming se toto líbí

#9 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 24 březen 2023 - 06:55

Problém ohledně začátku Heroconu a Ligy jsem nahlásil. Uvidíme zda se s tím něco bude dít nebo to zůstane bez povšimnutí.

Každý měsíc to budu hlásit.


  • Sulrii a Voadixgaming klikli "Líbí se mi"
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních