Skočit na obsah


Fotka

Návrhy na nové eventy.


  • Please log in to reply
25 odpovědí na toto téma

#21 Selin1

Selin1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 Příspěvků:

Odesláno 23 srpen 2015 - 10:58

Ahojte viem ze tomuto nepatri to sa chcem vas opytat nemate v hre Slovensku vlajku ani sa velmi neda kupovat donyty za sms to by som brala tiez by som kupovala hlavne cez sms :) ked mi to prepacite ze som tuna Vam to napisala a tie eventy mne bol teosku problem tie karticky shanat v misie a hrala som pritom kazdy den by nezaskodilo dvihnut tie misie podla urovne 100 je dobra keby to slo upravit ked su eventy :) este raz prepacte ze Vam tu pisem bo neviem kde to mam napisat diky nech sa Vam dary

#22 SoulEater

SoulEater

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:SoulEater

Odesláno 23 srpen 2015 - 01:51

Na slovenských platbách se již pracuje. Event byl na všechny úrovně stejné protivníci se sestavují podle tvého levelu.



#23 Selin1

Selin1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 Příspěvků:

Odesláno 23 srpen 2015 - 08:34

Diky za informaciu ale velmi mi nepadalo npr karticky v misii aj ked som si dokupovala tie body aby som mohla robit ulohy alebo nieco zle som robila dik nieco poradis dik

#24 Atos

Atos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Atos
  • Tým:AntiArmy , LitleMonster

Odesláno 24 srpen 2015 - 08:15

Selin , pokud ti nepadali kartičky , měla jsi brát co nejkratší mise . Já jsem měl na cz 1 všechny úkoly slněny do 24 hod . Na cz 2 mě taky nechodily , trvalo mě to 3 dny . No bral jsem co nejkratší mise a nakonec se to podařilo . 

 

A Sel , mám na tebe prosbu . Když píšeš tady na forku , snaž se trochu o slovní úpravu , číst něco po tobě je celkem utrpení .


  • domass77 se toto líbí

#25 generl0072

generl0072

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic (doma)
  • Server:CZ2
  • Postava:generl007
  • Tým:Destruction

Odesláno 26 srpen 2015 - 03:30

Jako Atos Já měl kartičky na s2 do 48 hodin dělal jsem jen bojové mise (co jsou nejkratší) a někdy se mi stalo že i v bojové misi byla kartička takže jsem měl +historku a +kartičku za 1 den sem nasbíral 23 kartiček :)


Užijte si vánoční svátky,

jezte cukroví plné tácky.



Všem přeji štěstí a zdraví,

na Nový rok ať se sejdeme zdraví.



#26 Selin1

Selin1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 Příspěvků:

Odesláno 28 srpen 2015 - 02:35

Diky za rady pokusim sa :) Nech sa vam dary




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních