Skočit na obsah


Fotka

Donuty - Nešlo by to jinak?

donuty herozero hero zero mince

  • Zamčené téma Téma je zamčeno
3 odpovědí na toto téma

#1 AsiAdél

AsiAdél

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 Příspěvků:
  • Location★ Wonderland ★
  • Server:CZ1
  • Postava:AsiAdél
  • Tým:Dauntless

Odesláno 17 květen 2015 - 09:54

Ahoj,

Mám menší dotaz ohledně donutů.

Hru hraji cca. 17 dní a už mám problém s množstvím donutů.

V tuto chvíli jich mám na svém účtě 10 a to mám padesátý level. A počet se pořád snižuje, jelikož si musím kupovat vrhací zbraně.

Hry typu HeroZero jsem nikdy neměla ráda kvůli těmto předmětům (Např. Shakes & Fidget - houbičky)

HeroZero jsem jsi ale opravdu oblíbila a tohle je mi dost líto.

Chápu, že tvůrci hry na něčem musí vydělávat, proto nepoužívám AdBlock ale díky mé finanční situaci jsi nemůžu dovolit kupovat donuty.

A proto se ptám - nešlo by to jinak? Nešli by snížit třeba ceny donutů, nebo nějaké itemy nedávat za donuty, ale za větší množství mincí? Samozřejmě že bych donuty ponechala, protože to je prostě už klasika.

Jinak hra je skvělá a opravdu mě baví, a to jsem u her tohoto typu vydržela vždy maximálně dva dny. Díky! :)

                                                                   - Hráčka AsiAdél, 50 level


  • SoulEater a hullk1 klikli "Líbí se mi"

#2 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 17 květen 2015 - 04:57

Ahoj, myslím že ptát se na to jestli by se nemohla snížit cena donutů je zbytečné, protože my jako hráči s tím určitě nic udělat nemužem. A pochybuju že by jen tak ty ceny snižili. Ale ty ceny jsou opravdu celkem přehnané, když to srovnám s jinýma browser hrama no..  Ale aspon ti hra nabizí že mužeš ty donuty získat i ve hře, co se týče týdenního turnaje, za ukoly,utoky na hráče, za mise..  Takže o ně až tak velký problém dle mého nazoru není.. Stačí je jen dobře využívat. Mužu jen dodat že donuty by se rozhodně neměli používat na urychlení misí/treninků a na utoky na hráče, pokud si ty donuty nechceš kupovat.


  • hullk1 se toto líbí

#3 Tereza

Tereza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 18 květen 2015 - 07:52

Ahoj,

Mám menší dotaz ohledně donutů.

Hru hraji cca. 17 dní a už mám problém s množstvím donutů.

V tuto chvíli jich mám na svém účtě 10 a to mám padesátý level. A počet se pořád snižuje, jelikož si musím kupovat vrhací zbraně.

Hry typu HeroZero jsem nikdy neměla ráda kvůli těmto předmětům (Např. Shakes & Fidget - houbičky)

HeroZero jsem jsi ale opravdu oblíbila a tohle je mi dost líto.

Chápu, že tvůrci hry na něčem musí vydělávat, proto nepoužívám AdBlock ale díky mé finanční situaci jsi nemůžu dovolit kupovat donuty.

A proto se ptám - nešlo by to jinak? Nešli by snížit třeba ceny donutů, nebo nějaké itemy nedávat za donuty, ale za větší množství mincí? Samozřejmě že bych donuty ponechala, protože to je prostě už klasika.

Jinak hra je skvělá a opravdu mě baví, a to jsem u her tohoto typu vydržela vždy maximálně dva dny. Díky! :)

                                                                   - Hráčka AsiAdél, 50 level

Ahoj AsiAdél, 

 

Tvůj návrh předložíme do "vyšších pater" :-). Snad bude přání vyslyšeno.


  • hullk1 se toto líbí

#4 AsiAdél

AsiAdél

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 Příspěvků:
  • Location★ Wonderland ★
  • Server:CZ1
  • Postava:AsiAdél
  • Tým:Dauntless

Odesláno 21 květen 2015 - 11:56

Ahoj AsiAdél, 

 

Tvůj návrh předložíme do "vyšších pater" :-). Snad bude přání vyslyšeno.

Moc díky! :)


  • hullk1 se toto líbí





Also tagged with one or more of these keywords: donuty, herozero, hero, zero, mince

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních