Skočit na obsah


Fotka

Postava na CZ2 i bez mé předchozí registrace. Jak se k ní dostat?

cz2

  • Zamčené téma Téma je zamčeno
2 odpovědí na toto téma

#1 Johnymma

Johnymma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Johanes
  • Tým:Villains (Never)

Odesláno 14 září 2015 - 11:29

Zdravím všechny hrdiny,

 

mám zde menší problém, ohledně ,,zdublované" postavy na cz2. před registraci jsem nestihl (nebyl jsem pevně rozhodnutý, zda-li začít znovu, nebo ne), ale dnes jsem si řekl, že se přihlásím. Přítelkyně hraje taky a před registraci stihla. A sám jsem viděl, že má postava tam už je (úplně stejný vzhled postavy, akorát úplně na začátku ((lvl1, schopnosti po 10 a celý svlečený)) ). Můj dotaz zní, jestli je nějaká možnost se k postavě dostat i po vypršení lhůty. Opravdu se mi nechce rozjíždět postavu pod jiným jménem. Celkem mě zarazilo, že tam postava i po před registraci pořád je. To by pak logicky vysvětlovalo, proč je na cz2 více lidí ;) 

 

S přáním hezkého dne Johanes



#2 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 14 září 2015 - 01:00

myslim ze najlepsie by bolo ak by ste kontaktoval podporu a im to napisal trosku zrozumitelnejsie ako tuto pretoze z toho co ste napisal som vyrozumel to ze ste si vytvoril postavu ktoru ste este neregistroval ale ju tam mate a chcete za nu zacat hrat.ak sa mýlim tak ma opravte potom. ale mali by ste dostat na mailovu adresu ktoru ste tam zadal mail kde si postavu aktivujete..ak ste ten mail nedostal tak ako som pisal na zaciatku kontaktujte podporu v hre ;) pekny den prajem



#3 Proster

Proster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 16 září 2015 - 06:21

Kontaktuj našu podporu a vyjadri sa viac zrozumitelne. :)







Also tagged with one or more of these keywords: cz2

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních