Skočit na obsah


Fotka

Hubertův hrdinský týdeník #6 (CZ1) speciál

týdeník hubertův

  • Zamčené téma Téma je zamčeno
Téma nemá žádné odpovědi

#1 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 01 listopad 2015 - 12:45

!!!Speciální vydání Hubertova hrdinského deníku!!!

 

Zdravíme všechny čtenáře Hubertova hrdinského deníku. Máme zde nový měsíc a s ním přichazí i nový rozhovor, který nám poskytla manželská dvojice Zophobas a Kelunar.

Přeji příjemné čtení.

0tr9Vy6.jpg

 

Rozhovor proběhl ve středu 28.10.2015.

 

• Ahoj, jak se máš? Můžeš nám prozradit svoje uživatelské jméno a servery, kde hraješ?
Kelunar: Mám se skvěle, dnes bylo volno, můžu si v klidu užít klikání Hera Zera :D Můj nick je kelunar a hraju jenom cz1.
Zophobas: Ahoj, mám se skvěle, dorazil jsem z práce. Můj nick je zophobas a hraju na s cz1.
 
• Můžeš nám říct něco málo o sobě, o životě, kde nepracuješ jako hrdina?
Kelunar: Hrdinové v této hře pomáhají svému okolí a vlastně o totéž se snažím ve skutečném životě.  Jsem vdaná za Zophobase, kterého znáte z cz1, pracuju jako polda a miluju psy. 
Zophobas: Jasně, jsem Husákovo dítě, pracuji rukama - vyrábím krmiva. Ženatý, se závazky. 
 
• Kdy jsi začal hrát Hero Zero?
Kelunar: Hero Zero jsem začala hrát 24.5.2015 
Zophobas: Podle prvního dokončeného úkolu dne 22.5. Hned bych se vrátil v čase, muselo být krásně.
 
• Jak jsi začal hrát Hero Zero? Přes kamarády? Z reklamy?
Kelunar: Dva dny mě Zophobas ke hře lanařil a pak jsem jí úpně propadla :D
Zophobas: O HZ se tehdy někdo zmiňoval v chatu konkurenční hry. Tak jsem si ze zvědavosti založil postavu.
 
• Co máš na hře nejradši?
Kelunar: Hra je nápaditá, pořád jsou v ní nějaké novinky a já si hraju ráda
Zophobas: Na hře mám nejraději chat. Pokud na to mám čas, rád glosuji, nebo se jen bavím čtením. Máme v týmu několik velice vtipných hráčů, často si i smíchy poprskám monitor. 
 
• Máš nějaké konkrétní kroky, kterých chceš dosáhnout ve hře?
Kelunar: Konkrétní cíle ve hře nemám, jak už jsem o ní kolikrát řekla: pomáhá mi se odreagovat od všedních starostí. 
Zophobas: Určitě. Rád bych jednou zneškodnil padoucha první ranou, ale jako vetchý stařík se toho už asi nedočkám.
 
• Co je zatím tvůj největší úspěch v HZ podle tvého názoru?
Kelunar: Největším úspěchem pro mě je, že se nám povedlo  v týmu obklopit lidmi, kteří ve hře vidí stejný smysl jako já. 
Zophobas: Podařilo se mi do týmové klubovny propašovat trofej (poo). Spoluhráči se od té doby dohadují, copak nám to v klubovně zapáchá. Ale nikdo mě zatím neodhalil. 
 
• Hero Zero vytváří nová přátelství. Vytvořil jsi nějaký druh přátelství s dalším hráčem? S kým a
jak?
Kelunar: Na jiné hře jsem se seznámila se Zophobasem, při hraní Hera Zera už jsme to jen spojili svatbou :D Samozřejmě, že i na Heru Zeru jsem poznala spoustu skvělých lidiček a právě pro tato přátelství tuto hru hraju
Zophobas: Ano. Komunikuji s mnoha dospělými, či mentálně vyspělými hráči i z jiných týmů. Nejraději (kromě své ženy) mám hráče Bret, páč jsme naladěni na stejný druh humoru, který mnoho ostatních nechápe. Máme spolu i telefonní kontakt, děláme si falešné poplachy na padoucha. 
 
• Kdo je tvůj nejoblíbenější hrdina? Proč? (Batman, Super-Man)
Kelunar: Jsem holka, tak asi Superman :D Neteče tam krev a je to zamilovaný :D
Zophobas: Určitě Super-Man. Mám ho rád pro jeho potencionálního tchána. Zamiloval se totiž do Lois Lane (čti Lejnová). Tchán je generál Sam Lane (čtu Lejno).  
 
• Máš nějaké tipy pro nováčky?
Kelunar: Pro postup ve hře se obrň trpělivostí, klikej poctivě, neodbejvej to! Aby sis hru užil, hraj čestně, nezneužívej ostatní hráče a chovej se slušně i ke svým protivníkům - je to jen hra. 
Zophobas: Tak určitě. Je to jen hra, tak jí hrajte s nadhledem a pro zábavu. Hráči z ostatních týmů nejsou vaši nepřátelé, jsou to jen protihráči ve hře. Když si najdete pohodový tým s rozumnými hráči, bude vás to bavit mnohem více.  
 
• Popiš HZ třemi slovy.
Kelunar: Zábavná, vtipná, pozitivní 
Zophobas: Přiblblá dětská hra.
 
• Jsou nějaké momenty v tvé kariéře hrdiny, se kterými by ses s námi chtěl podělit?
Kelunar: Začaala jsem se  v týmu Never, kde jsou ještě stále moji první spolubojovníci, které tímto zdravím a děkuji jim za své zrození, kdy jsem ve hře tápala :D Naše názory na hru se postupně rozdělili a po svém odchodu jsem doma ve Villains. 
Zophobas: Ano. Když jsem zažil první přepadení (padoucha), polil jsem se kafem, netušil jsem co se děje. Teď už ho v celou hodinu často vyhlížím. Jen ten jouda z budoucnosti mě převezl, několikrát se zjevil ve čtvrt. Při cestování v čase se asi na nějakou tu minutku nehledí. Nejsem hnidopich. 
 
• Jsi jedním z nejlepších hráčů Hero Zero. Jaké je tajemství úspěchu?
Kelunar: Prozrazené tajemství by tajemstvím přestalo být :D
Zophobas: Nepovažuji se za jednoho z nejlepších hráčů. Spousta ostatních to hraje o měsíc, o dva déle a mají více zkušeností. Já si prostě jen tak klikám a u toho občas chatuju. Hlavně se tím bavím.
 
• Už jsi někdy vyhrál týdenní soutěž? V jaké kategorii? Kolik námahy vás to stálo?
Kelunar: Ano, vyhrála jsem týdenní soutěž ve věhlasu. Nestojí to námahu ale spoustu času :D
Zophobas: Asi už jsem se umístil v týdenním turnaji na zkušenosti, ale snažím se nepředběhnout manželku - kelunar, abych nebyl bez večeře. Je hrozně soutěživá :D
 
• Jaký je tvůj nickname ve hře? Proč sis ho vybral pro Hero?     
Kelunar: kelunar - jsem na něj už zvyklá i odjinud 
Zophobas: Jak už jsem psal, mám nick zophobas. Používám ho i v jiných hrách. Důvod je prostý, nikdo jiný ho nepoužívá.
 
• Chceš dosáhnout něčeho zvláštního ve hře?
Kelunar: Stačí mi, když jsem obklopená lidmi, se kterými si rozumím a dokážeme se navzájem rozesmát.  
Zophobas: Rád bych jednou získal pomocníka oslíka. Máme v týmu několik mongolských dětí, věnoval bych jim ho, protože pochází z chudých poměrů. Ale buď málo protáčím secon hand, nebo mám zatím na něho strašnou smůlu.
 
• Co je první věc, kterou uděláš po připojení ke hře? Proč?
Kelunar: Zapnu hrdinský instinkt a klikám mise. 
Zophobas: Po připojení ke hře jako první kouknu na chat, často tam najdu nějakou vtipnou hlášku. 
 
• Chceš něco vzkázat komunitě hráčů Hero Zero? 
Kelunar: Přeju hodně zábavy při hraní Hera Zera a hodně úspěchů k dosažení Vašich herních snů :D
Zophobas: Vážení a milí superhrdinové. Zdravá ranní stolice je základ úspěšného dne. To platí nejen ve hře. Hodně štěstí.

 

 

 

 

Já děkuji Kelunar a Zophimu za velice super rozhovor a přeji do budoucna hodně štěstí.
 
 
 
 
Já se s vámi loučím a za měsíc zase na shledanou u dalšího rozhovoru.

  • tymous, Falenek, Proster a 5 dalším se toto líbí





Also tagged with one or more of these keywords: týdeník, hubertův

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních