Skočit na obsah


Fotka

Moje návrhy, ako zlepšiť hru

Návrh Názor

  • Zamčené téma Téma je zamčeno
4 odpovědí na toto téma

#1 Jesuus

Jesuus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Jesuus1
  • Tým:Andač

Odesláno 24 květen 2015 - 05:09

logo-default.png

Zdravím všetkých fanúšikov a fanúšičky hry HeroZero. Chcel by som sa s vami podeliť o môj názor a návrhy ako zlepšiť hru aby bola zaujímavejšia a zábavnejšia. Dnes som dovŕšil level 70 a tu sú moje návrhy a názory.

 

 

 

Spozoroval som chyby ktoré by bolo potrebné čo najskôr vyriešiť!

 

- Tímové útoky, obrana alebo útok na gang! Ešte som sa od 13.5 nestretol s tím, že by tímové boje prebehli v čas kedy boli naplánované. Moje prvé dojmi tímových útokov neboli také aké som očakával. Náš útok bol naplánovaný na 12:00 a prebehol cca 12:06. Taktiež pozadie(aréna) mi akurát tento prvý boj prekrývala postavy a nemal som taký zážitok, pretože som si musel reštartnúť stránku aby som videl presne ako prebiehal boj no už som vedel z tímového chatu kto vyhral. Nebolo tam to napätie čo tam malo biť. Dnes sa všetky boje presunuli z 12:00 na 18:00 hodinu. Chápem, že boje musia mať nejaké poradie, ale podla môjho názoru problém nebol v tom, ale pravdepodobne bol cz1 server preťažený.

 

- Ďalší problém, čo som spozoroval, bol taký, že keď som si pozrel s kým hráme, teda na koho útočíme, otvoril som si zápas cez náš tým a pozrel som si členov týmu na ktorý útočíme, tak sa mi namiesto ich členov zobrazili členovia môjho týmu. Musel som kliknúť na Info a znova na členov aby sa mi zobrazili členovia ich týmu.

 

Niečo čo by oživilo hru pridalo zábavu či niečo podobné?

 

- Môj návrh, čo by mohlo oživiť hru bolo Trhovisko! Ide o obchod kde si iní hráči môžu predávať predmety medzi sebou. Napríklad mám predmet, ktorý sa mi už nehodí a chcem ho predať za výhodnejšiu cenu ako u normálneho obchodníka, tak môžem nastaviť danému Predmetu cenu či goldy alebo donuty. Aby to nefungovalo tak, že level 80 by predal predmet v hodnote 1000 coins za 100 coins levelu 10, tak by sa nastavila priorita kupujúcemu, že môže prijať ponuku iba od levelu ako je predávajúci. Čiže ak ja mam level 70 tak môžem kúpiť predmet iba od predajcu od levelu napríklad 10-70. Ak by niekto predával predmet a má väčší level ako ja, tak sa mi jeho ponuka v trhovisku nezobrazí.

 

- Môj druhý návrh, zas tak to moc nieje súrne, ale navrhoval by som BB-Kody. Neviem, či to tu už niekto písal, ale v popise týmu alebo v poznámkach by sa dali použiť BB-Kody. Tučné, farebné či podčiarknuté alebo veľké a malé písmo. Proste aby sa dali používať BB-Kody. Myslím, že by to bolo pre klan popis veľmi pekné a zvýraznilo by to napríklad pravidlá a dôležitý text.

 

- Môj tretí návrh bol taký, že by sa dali nastaviť hráčom v týme iné hodnosti ako len Veliteľ, Dôstojník alebo člen. Myslím, že by bolo dobré nastaviť určitým hráčom aj napríklad [TAG] pred menom alebo za menom, alebo aspoň v informáciach hráča. ( Pozícia hráča v týme: Začiatočník)

 

- Môj štvrtý a zatiaľ aspoň pre mňa zábavní návrh je prehodnotiť smajlíkov v tímovom chate. Vyzerajú ako Ninjakoritnačky a skmajlík ktorý ma vážne rozosmial a bola to Ninjakoritnačka ktorá sa prezliekla za Šreka ale bola asi farboslepá a tak preto je červená :D . Kód smajlika je (devil)

 

- Môj piaty a zatiaľ posledný návrh je nasledovný. Viem že som len obyčajný hráč a nemôžem len tak zasahovať do cien donutou ale predsa môžu biť aspoň o niečo lacnejšie a mohli by sa ľahšie dostávať. A ide hlavne o to, že sa nedajú darovať donuty do klanu pokiaľ si ich nekúpim. Ak sa bojíte o to, aby sa nevytvárali fake účty a rozposielalo sa do tímov donuty z malých levelov, tak môj návrh je taký, že čo tak keby mohol darovať hráč čo si nekúpil donuty do klanu ale musel by mať minimálne LVL 50? Myslím, že by sa nikomu nechcelo len tak vytvoriť náhradný účet (fake), nahrať tam 50 LVL len aby mohol darovať tých pár donututou čo nahral.

 

 

Ďakujem, že som sa mohol vyjadriť a dúfam, že niektoré z mojich návrhov zvážite a čím skôr zlepšíte hru aby bola pestrejšia a zábavnejšia. To je z mojej strany všetko a prajem pekný zvyšok večera.

 

 

:) :) :) S pozdravom Jesuus1
 


  • Tereza, Oiburk a Jesuus klikli "Líbí se mi"

#2 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 24 květen 2015 - 06:01

No v první řadě pěkně udělaný návrh..  No co si o tom myslím.. 

 

První věc že to jak dneska byli posunuté souboje, tak bych to nějak moc nehrotil, přeci jen dneska to bylo posunuté až skoro o 6 hodin a myslim že pokud by to takhle bylo třeba týden v kuse tak by se to mělo už začit řešit, ale když to dneska bylo poprvé takhle posunuté myslim že je zbytečné vyvolavat paniku.. (možná by se nám jen mohla dostat zprava kvuli čemu to bylo, jestli přeplněný server nebo za to mohlo něco jiného)..

 

K tržišti se nějak vyjadřovat nebudu, mě to tady zatím nějak neschází. + týden zpět už tady bylo založené téma kde někdo psal o týmovém tržišti a do teď stale nedostal odpověd, takže nevim jak to tady bude..

 

BB-kody se tady řešili 4 dny zpět a bylo rečeno že se budou projednávat, tak uvidíme jak to dopadne.

 

Myslim že hodnosti co jsou v týmu bohatě stači, ale je to jen muj názor.. 

 

No a ninjakoritnačky jak ty jim říkáš, co si budem povídat, už sme se o tom dneska bavili :D Některé jsou uplně nesmyslné, ale aspon něco, neznám hru ve které by takový smajlíci byli :D ..

 

No a ceny donutu, jak jsem tady již říkal je to trošku víc přehnaná cena, ale myslim že stím nic moc neuděláme.. + se mužeš podívat sem co tady bylo řečeno.. http://forum.cz.hero...o-by-to-jinak/

 

Oiburk



#3 AndrejSK

AndrejSK

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 Příspěvků:

Odesláno 31 květen 2015 - 11:07

Skvéle navrhy suhlasím zo vsetky tvojimy navrhmi :)

#4 Jesuus

Jesuus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Jesuus1
  • Tým:Andač

Odesláno 01 červen 2015 - 07:04

Ak by ste mali nejaké pripomienky tak stačí napísať a vyjadrím sa :)



#5 Jack7904

Jack7904

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Jack7904,LeHni-CZ3
  • Tým:Blue lightning- CZ3

Odesláno 31 říjen 2015 - 07:57

já souhlasím


LeHni , Jack7904

 

TÝM- Blue lightning (CZ3),Chuligáni(CZ2) 

LVL.- 57 (CZ3),274(CZ2)

SVĚT-CZ3,CZ2

 

Kdo chce baterky,nechť si pošle žádost :-)

 

 

 

                                    

 

 






Also tagged with one or more of these keywords: Návrh, Názor

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních