Skočit na obsah


Fotka

Hubertův hrdinský týdeník #8 (CZ1)


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
Téma nemá žádné odpovědi

#1 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:KrubioOdesláno 13 leden 2016 - 06:47

Zdravíme všechny čtenáře Hubertova hrdinského deníku. Máme zde nový měsíc a s ním přichází i nový rozhovor který nám poskytl hráč Lencak91cze.
Přejí příjemné čtení
VfLGTeD.jpg
 
• Ahoj, jak se máš? Můžeš nám prozradit svoje uživatelské jméno a servery, kde hraješ?
 
Ahoj, mám se dobře, po dlouhé cestě do práce, usedám k PC a v klidu klikám HZ. Hraji jen na serveru číslo jedna pod jménem lencak91cze.
 
• Řekni nám něco málo o sobě, o životě, kde nepracuješ jako hrdina?
 
Jmenuji se Tomáš, je mi 24 let, bydlím a pocházím z Litoměřic. Vystudoval jsem střední školu s maturitou – Informatika v ekonomice. Pracuji jako lodník u společnosti Viking Cruises, přesněji na hotelové lodi jménem Viking Beyla, kterou můžete vidět na trase Magdeburg – Mělník. Také jsem hrál 13 let lední hokej, ale ze zdravotních důvodů jsem musel skončit. Jágr už ze mě nebude :D
 
• Kdy jsi začal hrát Hero Zero?
 
Tuto hru jsem začal hrát asi před osmi měsíci. Ale nevím to přesně, možná ji už hraji déle.
 
• Jak jsi začal hrát Hero Zero? Přes kamarády? Z reklamy?
 
Na hru jsem narazil na facebooku ve skupině sf game.
 
• Co máš na hře nejradši?
 
Denní výzvy, a když vyjde zajímavá aktualizace, co posune hru o další krok dopředu.
 
• Co je zatím tvůj největší milník v HZ podle tvého názoru?
 
Určitě vytvoření týmu, který je aktivní a komunikativní. Jelikož udržet si v týmu ty nejlepší hráče ze serveru je ta nejtěžší věc. Kdybychom takové hráče neměl, nejsme na prvním místě a ani bychom nedosáhli takových výsledků jako máme teď.
 
• Hero Zero vytváří nová přátelství. Vytvořil jsi nějaký druh přátelství s dalším hráčem? S kým a jak?
 
Určitě, jelikož hru klikám každý den, a v týmu se pořád něco děje a něco řeší i věci mimo hru, tak s hráči navážete přátelství. Už jen z toho jak se každý den potkáváme na chatu, tak se časem seznámíte a víte o sobě dost věci. Ale je to vše o komunikaci, když komunikace není, není ani zdroj informací o druhém. Což je docela škoda, na serveru je dost zajímavých lidí.
 
• Kdo je tvůj nejoblíbenější hrdina? Proč? (Batman, Super-Man)
 
Pro mě docela těžká otázka. Přemýšlím.. Já ani vlastně oblíbeného hrdinu nemám, nějak jsem na tyto filmy nekoukal a ani nečetl komix. Jak jsem za mlada hrál ten hokej, tak spíše pro mě byl vzorem Jarda Jágr, Martin Škoula a další čeští hokejisti.
 
• Máš nějaké tipy pro nováčky?
 
Ano mám. Nejdůležitější je aktivita, jelikož toto je online hra a není to hra na PC, kterou si můžeš uložit a pokračovat za týden. Tady se každý den něco děje a mění. Zkušenosti se sami nepřipočítají. Také je dobré si ušetřit pár korun a koupit si sem a tam balík donutů, určitě jde to hrát i bez toho, ale zda chce být lepší než ostatní, neobejdete se bez nich. Dále je dobré sledovat zkušenější hráče, jaké atributy vylepšují a nebát se jim napsat. Denně odepisuji na desítky slušných otázek ohledně hry. Tak kdyby jste měli zájem, napište – slušně!
 
• Popiš HZ třemi slovy.
 
Přírodní droga tečka
 
• Máš nějakého hráče, ke kterému vzhlížíš? Jestli ano, kdo je to a proč?
 
Určitě, na serveru je hodně dobrých hráčů a snažím se je dohnat a být lepší než oni, ale zatím se to nedaří, pořád klikají o 106. Mimo tým Never se jedná o manželský pár - Kelunar a Zophobas, byli jsme nějaký čas ve společném týmu a jsou to ty nejpohodovější lidi, co jsem hry ve hře potkal. Proč k nim vzhlížím? Jelikož za pár dní v levelu preskočili celý server, při útoků na padoucha jsou vždy vyhlášeni mezi nejlepšími.
V mém týmu je spousta zajímavých a dobrých lidí. Určitě za zmínku stojí Majklos301, velice silný hráč, super kolega a hlavně mi pomáhá ve vedení týmu. Sympatická slovenská hráčka Lightra s kterou hraji od první chvíle a nebo takový Alfa, u toho si pamatuji, že před x měsíci, když měl level 130 s přehledem porážel hráče, kteří měli o 60 levelů více než byl on.
 
• Jaké je být vůdcem momentálně nejlepšího týmu celého serveru? Je to jednoduchý úkol?
 
Nyní už je to příjemný pocit, ze začátku to stálo hodně dřiny a času, domluva a spojení dvou týmu, udržení hráčů v týmu, hledání nových a silných hráčů, dále vylepšení bonusu v týmu nebylo zrovna nejlevnější. Je toho dost co se může stát, jeden den jste první, ale za týden to může být jiné. A o tom tato hra je, každý chce být lepší než ostatní.
Jednoduchý úkol to rozhodně není a myslím, že ještě nebude, je tu dost konkurence, kteří nám šlapou na paty. Hlavně mám v týmu super hráče a velice dobré důstojníky, kteří jsou poslední dobou více aktivnější než já. Za to jim moc děkuji.
 
• Jaký je tvůj nickname ve hře? Proč sis ho vybral pro Hero?
 
Hraji za jméno lencak91cze. Tento nick a nebo tomuto podobný používám všude ve hrách. Od mala mi na hokeji říkali Lencák, tak mi to zůstalo, a proto to používám, 91 je ročník narození a CZE mám danou jako národnost, sice to na českém serveru není potřeba.
 
• Chceš dosáhnout něčeho zvláštního ve hře?
 
Nyní chci našetřit 100 milionů mincí, nyní jsem level 263 tak mám před sebou 300. A určitě chci konkurovat silnějším hráčům a být lepší než oni.
 
• Co je první věc, kterou uděláš po připojení ke hře? Proč?
 
Kliknu na odměnu, kterou dostanu za přihlášení, jelikož mi to hra umožnuje :D
Potom mrknu na denní úkoly a podle toho klikám.
 
• Chceš něco vzkázat komunitě hráčů Hero Zero?
 
Klikejte, ale nezapomeňte, je to jen hra a ta Vám žádný lidský vztah a kontakt nenahradí. Přeji vám mnoho úspěchů ve hře tak i v životě.
 
Mějte se hezky s přátelským pozdravem Lencák.
 
 
Já děkuji hráči Lencak91cze za velice krásný  rozhovor a přeji do budoucna hodně štěstí.
 
Já se s vámi loučím a za měsíc v únoru se tu opět sejdeme při novém rozhovoru.

  • Tereza, Jack7904, majklos301 a 4 dalším se toto líbí
0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních