Skočit na obsah


Fotka

Jak zlepšit hru?


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
285 odpovědí na toto téma

#21 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 08 červen 2015 - 02:17

No , tak v balíčku je 100 kusú .

Za souboj bych řek , že je prúměrná spotřeby 2-3 kusy , takže dejme tomu dáš z balíčku 40 soubojú  .

Dyž dáš 20 soubojú s hráči , zbejvá ti jich na zbytek hry pro 20 akcí . A to je kapku málo .

 

Takže pokud si neměl nějakej bezednej balíček , tak pěkně kecáš   :P

pokud sou mé počty nesprávné , budu velmi rád za korekci

 

Zdravím,

 

Nic moc k tomu nechci říct, jen mě udivuje tvoje spotřeba vrhacích zbraní za souboj .. Opravdu dokážeš spotřebovat 2-3 vrhací zbraně za souboj ? .. Nevím jakou máš uroveň ale já na svojí urovni spotřebuju vždy 5-10 kusů. 

 

+ Pokud nežiju měsíc a pul v omylu co hraji tuhle hru, vrhací zbraně se odečítají jen v duelech ( soubojích proti hráčům). Takže nějak si nejsem jistej kde je problém s vrhacími zbraněmi. Navíc jsou ve hře aby podpořili tvoji sílu a nikde není napsané že si je musíš kupovat.. 

 

Teď už jen mužu říct že pokud máš problém s vrhacími zbraněmi, využívej je jen na souboje kdy hodláš vyhrát nějáké donuty v týdenním turnaji :)

 

Oiburk



#22 Amazonie

Amazonie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Slnko
  • Tým:Naše Houby

Odesláno 08 červen 2015 - 03:36

Zdravím,

 

Nic moc k tomu nechci říct, jen mě udivuje tvoje spotřeba vrhacích zbraní za souboj .. Opravdu dokážeš spotřebovat 2-3 vrhací zbraně za souboj ? .. Nevím jakou máš uroveň ale já na svojí urovni spotřebuju vždy 5-10 kusů. 

 

+ Pokud nežiju měsíc a pul v omylu co hraji tuhle hru, vrhací zbraně se odečítají jen v duelech ( soubojích proti hráčům). Takže nějak si nejsem jistej kde je problém s vrhacími zbraněmi. Navíc jsou ve hře aby podpořili tvoji sílu a nikde není napsané že si je musíš kupovat.. 

 

Teď už jen mužu říct že pokud máš problém s vrhacími zbraněmi, využívej je jen na souboje kdy hodláš vyhrát nějáké donuty v týdenním turnaji :)

 

Oiburk

Budu rada pokud da nekdo navrh na HRU aby  jsi to predal dal a nerozvadel dele te sleduji ze mas Moda ok tak se tak k tomu vyjadruj  Dekuji.


Když neznáš nesud jinak budeš souzen.


#23 Atos

Atos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Atos
  • Tým:AntiArmy , LitleMonster

Odesláno 08 červen 2015 - 04:43

Super , pošli mi tajnou správu , kde se dají nakoupit .

Předem díky   (lol)

 

 

                                                                                                                           Atos


  • Amazonie se toto líbí

#24 Atos

Atos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Atos
  • Tým:AntiArmy , LitleMonster

Odesláno 10 červen 2015 - 08:23

Měl bych malý návrh ohledně fórka 

 

Nepřečtená témata jsou zvýrazněna takovou nevýraznou a snadno přehlédnutelnou barvou .

Nebylo by špatné , ji přidat kapku na sytosti , případně tam hodit nějakej pohyblivej element .



#25 Atos

Atos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Atos
  • Tým:AntiArmy , LitleMonster

Odesláno 10 červen 2015 - 03:57

Teď sem se zúčasnil pár klubových akcí a napad mě další návrh .

 

Při klubových bojích by mohla být možnost vzdát boj . Umožnilo by to větší množství proběhnutých bojů .

Klub který bude mít výrazně menší šanci na výhru by neztratil tolik prestiže a zkrátilo by to oběma stranám čekání na další boje .

Dále by to mohlo vytvořit další položky do úkolů .    :)

 

 

Eště sem doplním jeden , co mě teď napadl , nebyla by špatná odměna v donutech za zrealizovaný nápad.

Psalo by sem více lidí a hře by to bylo rozhodně ku prospěchu .

Jinde to funguje , tak proč ne zde , že ?  (grin)

 

 

                                                                                                                           Atos



#26 SoulEater

SoulEater

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:SoulEater

Odesláno 10 červen 2015 - 07:58

K těm týmovým útokům nebo jak ty říkáš vzdávání. Když si to tak vezmeš tak vždy je značná převaha a vždy dokážeš říct, že ten útok buď vyhrajete nebo prohrajete. A jak ty píšeš, že při vzdání by se získalo méně prestiže a méně by se ztratilo a proto by mohlo být více bojů. Já ti nevím, ale není to tak vylepšení, ale spíše jen změna když si to spočítáš průměrně tak tě ta prestiž vychází nastejno v obojích případech jen by se změnil vlastně počet bitev.

 

V závěru když si to tak vezmeš Týmu nejde o počet válek, ale jde jí o prestiž aby byla co nejvýše v žebříčku. 

 

Na ostatní nápady vyšší administrátoři.  (idea)



#27 promo545

promo545

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 Příspěvků:

Odesláno 04 červenec 2015 - 11:15

Dobry vy tady ve hře máte 2 reklamní bannery ,soupravy za 600 kč a vylepšení týmu které bude určitě přesahovat na maxilmální úrovní donuty v hodnotě 1000 kč a vy se tu s***te o donuty zdarma ,i tak máte větší zisky jak sfgame a pořád tu nevidím žádné změny k lepšímu ,ale zase hrdinský vítr je super vím že musíte z něčeho žít ale i tak se máte jak prasata v žitě ,závěrem nebraňte se změnám a 1 donut denně by potěšil i tak si donuty hráč musí kupovat aby je mohl investovat .



#28 SoulEater

SoulEater

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:SoulEater

Odesláno 04 červenec 2015 - 11:42

Prosím ? Jak prasata v žitě ? Já nemám ze zisku ani jednu korunu a nikdy sem si nestěžoval a dělám tuhle práci rád i zadarmo a přesto se tu někdo bude ohánět tím, že si někdo hrabe peníze ? Jediné co ti na to dokážu snad odpovědět je to, že NIKDO nenutí hrát či objednávat do hry donuty a já sám hraji bez financí a nemám si na co stěžovat. Cena donutů je taková, že musí financovat kolem 40-50 serverů ne jen dva české servery. H&Z hraje X statisíc hráčů a minimálně 85% je spokojeno kam hra míří. Proto nechápu proč se ohánět kdo má jaké finance kdo kolik objednává nebo ostatní věci zlepšovat tým kupovat věci za donuty a další věci může i čistě hráč který nestrčí do hry ani korunu. Jsou k dispozici úkoly,mise,eventy,reklamy,aktivace účtu,odměny z ligy,odměny z týmu a odměny za přátelé zatím co na tebou zmiňované hře je to 1 denní přihlášení jedna mise a možná ještě 1-2 věci. (Nevím nehraji to)

Chyba není na straně H&Z, ale na straně hráčů a to těch co jim prostě nestačí to co už mají a není toho zrovna málo.

 

Dál se k nebudu k tomuto vyjadřovat odpověď si dostal.



#29 Atos

Atos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Atos
  • Tým:AntiArmy , LitleMonster

Odesláno 05 červenec 2015 - 07:34

Soule , kde bereš sílu na tohle odpovídat ?

Je pravda , že s donutama by to chtělo kapku víc poštelovat , ale tenhle způsob příspěvků za odpověď fakt nestojí .

Jasně že hra je dělaná po zisk ( hrabání peněz ) , jinak by to nikdo nedělal .

Hlavně de o to , vyvážit zisk a herní prožitek .


  • sphkuba se toto líbí

#30 SoulEater

SoulEater

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:SoulEater

Odesláno 05 červenec 2015 - 02:33

Bohužel má práce je odpovídat i na takovéto otázky aby na forum nevznikal zbytečný flame od hráčů sice je to občas o nervy, ale nic co by se nedalo překousnout.  (grin)



#31 RybkaZlata

RybkaZlata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 Příspěvků:

Odesláno 10 červenec 2015 - 10:44

Přidala bych nějaké eventy. Zajímavé týdenní úkoly. Docela dosti by to hru oživilo. A jistě by nápadů bylo mnoho. Sbírání něčeho skrz mise,žebříček, výměna za epic nebo donuty. Nebo cokoliv jiného ... docela mě mrzí že jsem nic za celou dobu hraní ještě nepotkala.



#32 Johnymma

Johnymma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Johanes
  • Tým:Villains (Never)

Odesláno 21 červenec 2015 - 07:38

zdravím, zapracoval bych trošku na mobilní aplikaci. Návrh bych měl takový, že by se hra mohla přetáčet na šířku telefonu a ne jen svisle. Mám Samsung galaxy note 3 a je mi opravdu líto, že našláplej telefon je mi úplně k ničemu. Je to až moc oholené oproti pc verzi a to je škoda. Velká nevýhoda pro mě a pro lidi co to taky z 90% hrají na telefonech. Jde o to, že na telefonu (až na ligu) nefunguje srovnání v podobě + ; - na pc jen najedu kurzorem myši a hned vydím srovnání mě a protivníka. Na telefonu vůbec ( pouze v lize to jde jak už jsem psal výše) Myslím si, že kdyby to šlo na telefony otočit na šířku, tak by jste mohli udělat rozložení aplikace stejné jako na tabletu (tam je to zase jen na šířku) Hra mě baví, ale hodně mě mrzí, že jsem v takové nevýhodě jen díky mobilní aplikaci. Díky a berte to s rezervou. Prostě nápad ;) 31.7.2015: tak koukam ze si tu odpovidaj administratori jen na to co se jim hodi. A pak chtejte aby sem lide psali.... nechapu vas... btw: hra jde totalne do haje.. uz dvakrat jsem nedostal odmenu za zlocince, snad mesic mi nejde pustit reklama na zrychleni (na telefonu ani pc) a o padani mobilni aplikace celkove ani nemluvim.....

#33 domass77

domass77

    Generál speciální jednotky

  • Members
  • PipPipPip
  • 915 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic,Česká Republika
  • Server:CZ2
  • Postava:domas77 je borec $$$$$

Odesláno 29 červenec 2015 - 03:59

Mám návrh ohledně pošty ve hře bylo by dobré si nějak třídit poštu např. složka týkají se věcí v týmu, složka tíkající se ostatních věci


  • Atos, domass77 a Fabianek klikli "Líbí se mi"

(win) Klikni to se mi líbí  (win)

(donut)  (win) Mám nejlepší Tým na CZ2 Avangers123 (win)  (donut) 


#34 MineDroid

MineDroid

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:

Odesláno 30 červenec 2015 - 05:42

chtel bych aby tam byl větší second hand je blbost aby tam byla je 9 policek v realu taky nejdes do obchodu a nedaj ti 9 policek na vyber

 

pak bych dal mixer pridal žeby si dotoho dal vec co mas na sobe a pak do toho pridal vec co mas v inven tari a vznikla by silnejsi zbran 

 

DIK

 

:D  :D  :D


  • domass77 a Fabianek klikli "Líbí se mi"

#35 Jack7904

Jack7904

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Jack7904,LeHni-CZ3
  • Tým:Blue lightning- CZ3

Odesláno 30 červenec 2015 - 06:51

Ahoj Hrdinové,

 

pokud máte jakékoli nápady, jak si zlepšit hru - co do hry přidat, co změnit, atd. Nestyďte se a napište to sem :-).

já mám návrh že by jse do týmu darovali normální donuty a ne kupované třba někdo chce darovat donuty ale nechce jsi je kupovat :S


  • domass77, Jack7904 a DamirCZ klikli "Líbí se mi"

LeHni , Jack7904

 

TÝM- Blue lightning (CZ3),Chuligáni(CZ2) 

LVL.- 57 (CZ3),274(CZ2)

SVĚT-CZ3,CZ2

 

Kdo chce baterky,nechť si pošle žádost :-)

 

 

 

                                    

 

 


#36 Atos

Atos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Atos
  • Tým:AntiArmy , LitleMonster

Odesláno 30 červenec 2015 - 08:38

já mám návrh že by jse do týmu darovali normální donuty a ne kupované třba někdo chce darovat donuty ale nechce jsi je kupovat :S

stačí koupit základní balíček 25 donutů a můžeš jich dát do teamu kolik chceš , třeba 100



#37 Dzuri0

Dzuri0

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:BlackWidow88
  • Tým:Group x

Odesláno 31 červenec 2015 - 05:38

atos  a to mas odkial ze staci si raz kupit donuts a mozes darovat stale ja na svojom ucte som mal 1x dobite donuts a jak som dal do teamu 125 co boli kupene viac uz neslo pisalo ze si musim kupit donuts :D



#38 Atos

Atos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Atos
  • Tým:AntiArmy , LitleMonster

Odesláno 31 červenec 2015 - 09:23

koupil jsem 25 donutů a do jednoho klubu jsem vrazil 20 a do svého stávajícího 9



#39 Dzuri0

Dzuri0

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:BlackWidow88
  • Tým:Group x

Odesláno 01 srpen 2015 - 12:33

tak najskor nejaky bug hry ale nejde to ... najpv som myslel aj ja ze raz kupim amozem si ich davat do teamu kolko chcem no po dosiahnuti 125 stop 



#40 sphkuba

sphkuba

    Požírač donutů

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 Příspěvků:
  • LocationHubertovo Údolí a někdy Babičkov
  • Server:CZ1
  • Postava:kubino
  • Tým:hledám

Odesláno 01 srpen 2015 - 06:03

Ahoj, rozhodně bych nějak změnil nebo přesunul tlačítko ok při ligovém souboji. Často na to kliknu a když si nedám pozor, kliknu na vyměnit soupeře a vždycky napotvoru jsem je už měnil a sežere mi to 2 donuty a útok na nové soupeře můžu dat až za hodinu (pokud nemám adrenalinový booster). 


  • lanyz se toto líbí

Hrdina





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních