Skočit na obsah


Fotka

Jak zlepšit hru?


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
285 odpovědí na toto téma

#61 generl0072

generl0072

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic (doma)
  • Server:CZ2
  • Postava:generl007
  • Tým:Destruction

Odesláno 18 říjen 2015 - 11:40

Ahoj mám nápad že by se udělal petshop  (cat)

 

Petshop - když máte třeba 5 pomocníků které už nepotřebujete že by jste je daly do petshopu a daly by jste tam cenu za kterou ho chcete prodat a ono ho tam dá a pak přijde jiný uživatel kderému by se ten váš hodil tak si ho koupí a vám se přičtou ta cena za kolik jste ho daly nebo že by to prodávání bylo něco na způsob internetového shopu aukro tam to je tak že vy dáte cenu např. 100 mincí a dáte že ho chcete prodat do 10 dnů a hráči mohou přihazova a pomocník se dá tomu co dal největší sumu mincí c případě nejasností napište sem vvysvětlím :)

 

Jack7904- CZ2-lvl.96-tým S H A D O W :)

 

Chápu tě ale myslím si že pomocníci se dají získat snadno (zločinec, mise, Second hand...) když protočíš pár donutů do Second Handu tak ti určitě padne nějaký pomocník a to i za mince.

 

A bylo by to těžké zabudovat do hry :)


  • Jack7904 se toto líbí

Užijte si vánoční svátky,

jezte cukroví plné tácky.



Všem přeji štěstí a zdraví,

na Nový rok ať se sejdeme zdraví.



#62 Jack7904

Jack7904

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Jack7904,LeHni-CZ3
  • Tým:Blue lightning- CZ3

Odesláno 18 říjen 2015 - 01:11

chápu jenom návrh díky že jsi se na to mrkl  :)


LeHni , Jack7904

 

TÝM- Blue lightning (CZ3),Chuligáni(CZ2) 

LVL.- 57 (CZ3),274(CZ2)

SVĚT-CZ3,CZ2

 

Kdo chce baterky,nechť si pošle žádost :-)

 

 

 

                                    

 

 


#63 Proster

Proster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 21 říjen 2015 - 02:45

Ak to mám dobre pochopiť, ty chceš navrhnúť "Pet Aukciu"...

Dobrý nápad, ale rozmýšlal kedže som už spomenul akciu že by sme navrhli aukciu do hry. Mne to príde cool nápad :)



#64 Jack7904

Jack7904

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Jack7904,LeHni-CZ3
  • Tým:Blue lightning- CZ3

Odesláno 21 říjen 2015 - 04:39

díky za podporu

:)


LeHni , Jack7904

 

TÝM- Blue lightning (CZ3),Chuligáni(CZ2) 

LVL.- 57 (CZ3),274(CZ2)

SVĚT-CZ3,CZ2

 

Kdo chce baterky,nechť si pošle žádost :-)

 

 

 

                                    

 

 


#65 cipajzcz

cipajzcz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 Příspěvků:

Odesláno 28 říjen 2015 - 07:12

Nazdar, hele není možný upravit teamovej chat? když si pospatku pročitám co se dělo a přitom tam furt nekdo píše-tak mě to furt hází k tomu poslednímu příspěvku a já furt dokola scrolluju jak ***** a hledam kde jsem skončil se čtením ..... extrémně otravny


Příspěvek upravil Proster: 28 říjen 2015 - 11:42
Autor používal vulgárne slovo!


#66 SimonS

SimonS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 29 říjen 2015 - 02:45

Že když si koupíš item z obchodu že jse podním zobrazí další item :)



#67 Selin1

Selin1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 Příspěvků:

Odesláno 03 listopad 2015 - 09:07

Ahojte ma napadlo ta pracka co je nedalo by sa ze by si sam hrac nastavil ake body chce ci int alebo sil .Neslo by do veci dat este nejake kamene. Ktore by mal jeden kamen npr .bonusy plus 10 percent a ten kamen by mal plus plus 0 az po plus 9 by sa vylepsoval a potom by dal do veci aby boli silnesie a to by bol niektorych hrach sa to volal kovac Tam ste prerabali kamene alebo pretavili veci. Neviem ci byto slo nech sa vam dary .

#68 generl0072

generl0072

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic (doma)
  • Server:CZ2
  • Postava:generl007
  • Tým:Destruction

Odesláno 04 listopad 2015 - 05:36

Ahojte ma napadlo ta pracka co je nedalo by sa ze by si sam hrac nastavil ake body chce ci int alebo sil .Neslo by do veci dat este nejake kamene. Ktore by mal jeden kamen npr .bonusy plus 10 percent a ten kamen by mal plus plus 0 az po plus 9 by sa vylepsoval a potom by dal do veci aby boli silnesie a to by bol niektorych hrach sa to volal kovac Tam ste prerabali kamene alebo pretavili veci. Neviem ci byto slo nech sa vam dary .

Pračká má hráči přeprat předmět = rozdělit schopnosti náhodně to by potom nebyla pračka :)


  • TheVladaa se toto líbí

Užijte si vánoční svátky,

jezte cukroví plné tácky.



Všem přeji štěstí a zdraví,

na Nový rok ať se sejdeme zdraví.



#69 Jack7904

Jack7904

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Jack7904,LeHni-CZ3
  • Tým:Blue lightning- CZ3

Odesláno 04 listopad 2015 - 06:02

souhlasím s generl007

:)


LeHni , Jack7904

 

TÝM- Blue lightning (CZ3),Chuligáni(CZ2) 

LVL.- 57 (CZ3),274(CZ2)

SVĚT-CZ3,CZ2

 

Kdo chce baterky,nechť si pošle žádost :-)

 

 

 

                                    

 

 


#70 TheVladaa

TheVladaa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Gliese229
  • Tým:Ghostbusters

Odesláno 27 listopad 2015 - 09:35

Ahoj, nevím zda to už někdo nepsal, ale jsem moc líná si všechno čít :D A tak mě napadá zda by to nechtělo nějaké vylapšení připoužívání donutu jako např. dokončení misí atd. aby se hra zeptala jestli chci vážně dokončit misi  za 3 donuty. Jelikož už se mi mnoho krát stalo že jsem třeba na lize klikla na vyměnit hráče úplně zbytečně a donutky byly pryč. 


Říkají mi TheValda,

ale jsem TheVlada tak si to už sakra zapamatujte nebo

vás sežeru!

_______________________________________

 

4:20 AM LIFE 


#71 Jack7904

Jack7904

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Jack7904,LeHni-CZ3
  • Tým:Blue lightning- CZ3

Odesláno 28 listopad 2015 - 06:56

Uz to tady nekdo psal. Rada. Davej si pozor. Kam klikas.

LeHni , Jack7904

 

TÝM- Blue lightning (CZ3),Chuligáni(CZ2) 

LVL.- 57 (CZ3),274(CZ2)

SVĚT-CZ3,CZ2

 

Kdo chce baterky,nechť si pošle žádost :-)

 

 

 

                                    

 

 


#72 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 28 listopad 2015 - 05:51

bolo to tu uz spomenute viac krat a bohuzial aj ja sam sa snazim to presadit pretoze aj mne sa uz nespocetne vela krat stalo ze som klikol nato a zbytocne donuty sa stratili..:( niekedy sa mi totiz stane ze stranka sama od seba sa pohne a vtedy stlacim dokoncenie predcasne..:( pevne verim ze sa este s touto temou budeme zaoberat a bude sa to riesit..a samozrejme komu by to vadilo tak by si to mohol niekde vypnut potom aby sa ho to nepytalo :)



#73 Jack7904

Jack7904

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Jack7904,LeHni-CZ3
  • Tým:Blue lightning- CZ3

Odesláno 28 listopad 2015 - 06:11

To je dobry napad . ale stejně dávej si pozor kam klikáš :-)

LeHni , Jack7904

 

TÝM- Blue lightning (CZ3),Chuligáni(CZ2) 

LVL.- 57 (CZ3),274(CZ2)

SVĚT-CZ3,CZ2

 

Kdo chce baterky,nechť si pošle žádost :-)

 

 

 

                                    

 

 


#74 moko

moko

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:

Odesláno 02 prosinec 2015 - 04:02

Podle mně by bylo super kdyby se mohli vyměňovat zlaťáky za donuty a přátelům posílat přátelům zlaťáky a donuty.

#75 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 02 prosinec 2015 - 04:45

Podle mně by bylo super kdyby se mohli vyměňovat zlaťáky za donuty a přátelům posílat přátelům zlaťáky a donuty.

Ahoj, 

 

takový návrh už v minulosti byl a byl zamítnut, takže bohužel to neprojde. Jak co se týče měnění mincí za donuty tak i posílání přátelům donuty. Jedině jak mužeš poslat přátelům donuty je že jim je koupíš jako dárkový poukaz - Kliknout na ikonku "koupit donuty" a v pravém dolním rohu zaškrknout políčko "dárkový poukaz"



#76 Arigena

Arigena

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 05 prosinec 2015 - 09:20

s vašim dovolením bych měla nápad na zlepšení.

Změnit soubojový systém,mám tím na mysli předělat na tahový bojový systém známí z například z Sword and Sandals serie.

Tady totiž jeden nemá vůbec možnost jak souboj ovlivnit at už pvp nebo pve.Tady tyhle počítačem vygenerované souboje typu "ono to nějak dopadne" kdekoho dokáže otrávit když ho porazí npc s horšími atributy.Opravdu tu není možnost jak souboj přímo ovlivnit,jen maximalně přeskočit.

 

proto navrhuji dejte nám možnost,přímo ovládat Hrdiny a přímo ovlivnit souboje něco prostě ve stylu

 

Lehký útok - těžký útok - special - block - vynechat tah

 

co si o o tom vy ostatní myslíte?


"Kde je nenávist, rozdávej spravedlnost. Kde je bezpráví, rozdávej milost. Kde jsou pochyby, dávej naději. A nechť rychlá a jistá smrt postihne ty, kdož mi stojí v cestě. Modlitba by to asi bejt nemohla, ale zní to dobře."

Richard B. Riddick


#77 kdaniella

kdaniella

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 Příspěvků:

Odesláno 05 prosinec 2015 - 07:23

V šopu vice jak 1 vrhačky, treba dvije za den... Vice donutu za mise a splnene ukoly a za ukoly a mise jeste boostery

#78 generl0072

generl0072

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic (doma)
  • Server:CZ2
  • Postava:generl007
  • Tým:Destruction

Odesláno 06 prosinec 2015 - 06:49

s vašim dovolením bych měla nápad na zlepšení.

Změnit soubojový systém,mám tím na mysli předělat na tahový bojový systém známí z například z Sword and Sandals serie.

Tady totiž jeden nemá vůbec možnost jak souboj ovlivnit at už pvp nebo pve.Tady tyhle počítačem vygenerované souboje typu "ono to nějak dopadne" kdekoho dokáže otrávit když ho porazí npc s horšími atributy.Opravdu tu není možnost jak souboj přímo ovlivnit,jen maximalně přeskočit.

 

proto navrhuji dejte nám možnost,přímo ovládat Hrdiny a přímo ovlivnit souboje něco prostě ve stylu

 

Lehký útok - těžký útok - special - block - vynechat tah

 

co si o o tom vy ostatní myslíte?

 

Jo tak to by se mi taky líbilo, ale zase si uvědomit jak dlouho by ten souboj trval. Já teda raději ten souboj nechám tak že "něják to dopadne" je to rychlejší. A jinak ten souboj ovlivňuješ = svýma schopnosti nejlepší je podle mě když si dáš  co nejvíc bodu do intuice a zručnosti potom se vyhýbáš a dáváš kritický údery, takže si myslím že to neprojde... Ale jako návrh dobrý  (y)


Užijte si vánoční svátky,

jezte cukroví plné tácky.



Všem přeji štěstí a zdraví,

na Nový rok ať se sejdeme zdraví.



#79 Ufonek00

Ufonek00

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 Příspěvků:
  • LocationJihočeský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Willow
  • Tým:ŽOLDÁCI

Odesláno 06 prosinec 2015 - 07:17

Jo tak to by se mi taky líbilo, ale zase si uvědomit jak dlouho by ten souboj trval. Já teda raději ten souboj nechám tak že "něják to dopadne" je to rychlejší. A jinak ten souboj ovlivňuješ = svýma schopnosti nejlepší je podle mě když si dáš  co nejvíc bodu do intuice a zručnosti potom se vyhýbáš a dáváš kritický údery, takže si myslím že to neprojde... Ale jako návrh dobrý  (y)

Mám stejný názor. :)



#80 Selin1

Selin1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 Příspěvků:

Odesláno 06 prosinec 2015 - 10:35

Ahojte 

 Hre neslo spravit reset schopnosti to tak ze by sa vymazalo body  na schopnostiach a  by si mohol nanovo poukladat tie body ale iba do urciteho lvl by mohol  upravit  npr 100 lvl a potom ked je visie tak uz ne mozno iba raz , by chcel ale za donuty,a ty pomocnici by nemohlo byt tak ze  by musel nazbierat uricti pocet pomocnikou a  do lvl 30 a  potom  by prisiel obchodnik so zvieratmy a bud by od nych predal alebo  vymenil jedneho  by si mohol vybrat 3  pomocnikou  iba jedneho.A  ste nerozmislali nad novou schcopnostou  vedcinou je ze kazdy hrdina ma nejaku specialnu schopnost okrem tych bodov krote mu pomaha v boji npr niekto  ma silu ,nejaku tu schopnost  dat npr niekto ma blesky  nieco take ale tu schcopnost by mal od zaciatku ale neviem ci by to slo . :) :) :)






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních