Skočit na obsah


Fotka

Zábavné umění & fikce sub fóra.Pravidla a zásady


  • Please log in to reply
Téma nemá žádné odpovědi

#1 *Kamil*

*Kamil*

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 03 květen 2016 - 06:12

1. Uverejnený obsah musí byť originálny. Každé plagiátorstvo bude mať za následok varovanie a možný zákaz ďalšieho zverejnovania.Používanie zachytenia obrázku z produkcie hry Playata GmbH nie je považované za plagiátorstvo.

 

2. Obsah musí rešpektovať všetky pravidlá fóra a správania. Akýkoľvek obsah môže byť odstránený moderátorom ak sa domnieva, že porušuje pravidlá.Vaše príspevky (príbeh / dielo) budú vymazané bez predchádzajúceho upozornenia, ak obsahujú nelegálne, sexuálne urážlivé, rasistické, etnické, náboženské či hanlivé obsahy.

 

3. Príspevky nemožno upravovať (len po dobu 30 minút po počiatočnom uverejnení), teda sa uistite,že všetok predložený materiál neobsahuje pravopisné a iné chyby, a to ako požadovaným obsahom tak prilozenými ilustráciami.

 

4. Ak autor v neskoršej dobe chce odstrániť svoj obsah, nech neváha kontaktovať moderátora a to použitím tlačítka warn/report a textom čo vlastne požaduje.

 

5. Toto subforum je rozdelené do dvoch častí. -Fikcia (príbehy, ktoré môžu alebo nemusia obsahovať ilustrácie) a umenie (ktoré sa bude skladať z vizuálnej prezentácie, tj obrázky alebo kresby) Prosíme pridávajte svoje tvorby do príslušnej sekcie.

 

Tip: Obľúbený server pridávania obrázkov je imgur.com .


  • Falenek, DamirCZ, Francouz1 a 2 dalším se toto líbí
0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních