Skočit na obsah


Fotka

Časové vylepšení


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
62 odpovědí na toto téma

#1 Tinie

Tinie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Tinie
  • Tým:Divergence

Odesláno 10 květen 2016 - 08:36

Zdravím,

 

tak jsem myslela, že časové vylepšení bude dobré, ale je to úplně naopak. Udělali jste to úplně špatně a nějaké výhody pro nás, aktivní hráče, kteří denně odjedeme všechnu energii, nevidím a zřejmě ani nejsou.  Mise jsou drahé, jen jste zdvojnásobili spotřebu energie. Takže teď je vylepšení na mise za donuty úplně k ničemu, jelikož se to nevyplatí.)) Když už vás teda napadl ten "skvělý" nápad, s časovým, tak se pro to mělo udělat 4. týmové vylepšení a bylo by na každém týmu, jestli by to využil nebo ne.


  • Kuba, panensky, yuri9boyka a 4 dalším se toto líbí

#2 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 10 květen 2016 - 10:19

naprosto souhlasím-napsáno velmi pěkně-akorát mělo to krátit i energii i čas--a 69 donutů je akorát aby to dělalo obojí--tak je to výhoda jen pro líné hráče-kteří teda stihnou více energie-jinak se nedá vydělat-a hra se stává je oničem :D :D génius co to vymyslel by měl dát vylepšení teda jakože vylepšení nové jméno: Jak odradit co nejvíce hráčů.mise předražené a úplně nanic, proboha probertese a nejlepší že se nepřizná chyba ale ještě se to hloupě obhajuje--mám chuť s hrou seknout--moc díky a tleskám-pat a mat by záviděli :D :D


  • Kuba, panensky, majklos301 a 4 dalším se toto líbí

#3 Kuba

Kuba

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Koubelka
  • Tým:Divergence

Odesláno 10 květen 2016 - 12:59

Můžu se zeptat čím jste pomohli hráčům touto aktualizací?? Akorát kazíte hru! Spousta lidí se na to vys*re. Tímto ztrácí výhodu aktivní hráči ,co vyklikavaji vsechnu energii, nad hráči kteří na hru kašlou... Je to na houby. Zkuste to zrušit ;)
  • Kuba, panensky, yuri9boyka a 7 dalším se toto líbí

#4 majklos301

majklos301

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 Příspěvků:
  • LocationJihlava
  • Server:CZ1

Odesláno 10 květen 2016 - 01:07

Teda to by mě zajímalo který b.b.c  na takovéhle vylepšení přišel. Fakt vám gratuluji palec nahoru. 


  • panensky, yuri9boyka, Tinie a 2 dalším se toto líbí

#5 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 10 květen 2016 - 01:30

Tak přeci jenom vymyslet nějakou inovaci není lehké zkuste se někdy s něčím spokojit... Pořád tu musíte něco kritizovat ..  (drooling)


Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#6 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 10 květen 2016 - 02:45

Falenku , fórum je k přivádění nových věcí do hry , a kritiky dosavadních.Plně souhlasím s Tinií.Akorát další update který totálně p.s.a.i

fACTWrK.png


#7 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 10 květen 2016 - 02:47

Ach asi jsi mě fivičku špatně pochopil ... tak jinak v teamu udělali "Týmové bonusy" tak se to musí vyvážit + aby jsi u Hz neproseděl celý den klikáním :)


Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#8 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 10 květen 2016 - 02:49

No ne , fakt ? A co to jsou týmové bonusy ? XD

fACTWrK.png


#9 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 10 květen 2016 - 04:11

Ende to je jak mlátit do betonu párátkem ty to asi nepochopíš ... :) omlouvám se, že toto je trošku mimo tematyš ... už končím :D


  • sirZorg a Five"s klikli "Líbí se mi"

Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#10 Dawe

Dawe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ1
  • Postava:samara
  • Tým:KINGS SHADOW

Odesláno 10 květen 2016 - 04:34

Týmovým vylepšením se to zkazilo, že v misích hráč dostává hodně xp i mincí a nemůže si vybrat jedno z toho, ale když si hráč přestal kupovat 50% na mise, dalo se to překousnout, ale tímto updatem jste to úplně pos*ali s promonutím.

Tvrdíte, že zkracujete čas, aby nám to usnadnilo hru, ale já v tom žádné zkrácení času nevidím teda - pouze jste zdvojnásobili spotřebu energie za misi, což je pro aktivní hráče pěkná nevýhoda - obzvlášť pro ty, co odjíždějí všechnu energii denně.
Mise jsou úplně na ... Dnes na to kašlu, to radši budu odjedjíždět jen tréninky .

Fakt díky za další „super“ aktualizaci
Jak říká yuri - aktualizace, co akorát odradí aktivní hráče, co kupují donuty a týmová vylepšení za donuty .

Pokud se to neupraví tak na tuto hru už kašlu, to je furt něco...
  • panensky, yuri9boyka, majklos301 a 4 dalším se toto líbí

.•°•.•°•KINGS SHADOW•°•.•°•.


#11 Stínovlas

Stínovlas

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Stínovlas

Odesláno 10 květen 2016 - 05:13

Jak už se tu psalo, tahle aktualizace je totální propadák. Za mě palec dolů. Patřím mezi aktivní hráče. Hra se mi líbí a baví mě, takže jí občas podpořím i tím koupením donutů. Ale tímhle updatem pro mě ztrácí hra veškerý smysl a jak tu už Kuba psal, tak se na to díky tomu spousta lidí vyse.e a já budu co nevidět mezi prvníma. Tohle se vývojářům opravdu nepovedlo  (loser)


  • Kuba, panensky, majklos301 a 3 dalším se toto líbí

#12 jeyjey

jeyjey

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 Příspěvků:

Odesláno 10 květen 2016 - 05:31

I ja se přidavam s kritikou!!!!.Tohle opravdu odradi spoustu lidi nejen od kupovani donutu ,ale i od samotneho hrani.

Tento posledni update dela ze hry desnou nudu.UZ ted přemyslím,že to nema cenu hrat......


  • Kuba, panensky, Dawe a 2 dalším se toto líbí

#13 panensky

panensky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:medvidek
  • Tým:Bastaaa

Odesláno 10 květen 2016 - 05:55

Souhlasím s odpůrci tohoto totálně zpackaného upgradu.Jestli bylo úmyslem hru znechutit aktivním hráčům,tak jsou vývojáři na té nejlepší cestě.. :)


  • Kuba, yuri9boyka a kelunar klikli "Líbí se mi"

#14 panensky

panensky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:medvidek
  • Tým:Bastaaa

Odesláno 10 květen 2016 - 06:00

po několikanásobném výpadku serveru,bez alespoň omluvy hráčům,je toto další z "povedených" minel za poslední týden..předpokládám,že výpadky byly způsobeny právě těmito chystanými převratnými "úpravami".. :D


  • Kuba, yuri9boyka, majklos301 and 1 dalšímu se toto líbí

#15 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 10 květen 2016 - 06:12

Ano , je to možné.Hráče to stalo , pravda pravda , a dokonce se ani neomluvili , zase máš pravdu ;)

 

*sralo


  • Kuba se toto líbí

fACTWrK.png


#16 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 10 květen 2016 - 06:13

Osobně se musím do téhle konverzace zapojit - Z mého osobního pohledu je tohle nové vylepšení opravdu nesmysl, bohužel soudruzi udělali chybu kterou jim všechny komunity Hero Zero daly hned po vydání dnešní aktualizace sežrat. Každopádně souhlasím s tím co napsal Falenek viz.

 

 tak jinak v teamu udělali "Týmové bonusy" tak se to musí vyvážit + aby jsi u Hz neproseděl celý den klikáním :)

 

Pro lepší pochopení, již několik měsíců hráči křičí kvůli tomu že u hry musí strávit při nejhorším až 6 hodin svého času aby dokončili svou energii (počítám energii z tým. trofejí), po nějákém čase se do hry dostalo týmové vylepšení které nakonec nesplnilo očekávání které mělo (nikoho nebavilo klikat 1-minutové mise), dnešní aktualizace měla za úkol to "klikání" zkrátit o co největší čas, bohužel se to zvrtlo tak že kvůli dnešnímu zkrácení také všichni přicházíme o velké procentuální zisky jako jsou mince atd, což je trošku na hlavu. Ale na obranu dev. týmu zas musím podotknout že nějak se takhle aktualizace musela vyzkoušet a jak již napsal Falenek, je potřeba vyvážit tuhle novinku ve hře tak aby byla k něčemu dobrá a nemusela se každou novou aktualizaci měnit.

 

Každopádně dnešní aktualizace dodržela to co měla, hráčům se dnešní update nelíbí a ihned to dali najevo, což znamená že brzo by se mělo týmové časové vylepšení opět změnit. Jen doufejme že už to bude naposled.

 

Každopádně Vaší kritiky si vážíme a jsme rádi že to také umíte dát najevo.

 

 

PEACE

 

 

EDIT:

 

po několikanásobném výpadku serveru,bez alespoň omluvy hráčům,je toto další z "povedených" minel za poslední týden..předpokládám,že výpadky byly způsobeny právě těmito chystanými převratnými "úpravami"..  :D

 
Za výpadky serverů mohlo úplně něco jiného. Každopádně to se tady rozebírat nebude, jen chci říct že se stále snažíme protlačit návrh aby hráči dostali nějákou kompenzaci za výpadky, popřípadě nějáký bonus jako omluvu. Až budeme vědět víc, určitě bude nějáká hromadná zpráva ve hře.

  • Kuba, majklos301, Tinie a 4 dalším se toto líbí

#17 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 10 květen 2016 - 06:16

Že jsem do toho vrazil svoje našetřené prachy na útratu.Můžeme za to částečně i my , co hru podporujeme koupením donutů a když vidím kam ty naše peníze šli , brečel bych.
  • Kuba, Dawe a Stínovlas klikli "Líbí se mi"

fACTWrK.png


#18 jeyjey

jeyjey

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 Příspěvků:

Odesláno 10 květen 2016 - 06:22

tak me osobne klikani nevadi aspon je co delat,k cemu je hra u ktere stravim jednu hodinu za den?


  • Dawe se toto líbí

#19 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 10 květen 2016 - 06:23

Ke hraní ? XD

fACTWrK.png


#20 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 10 květen 2016 - 07:14

Ja byl treba rad, ze stravim ve hre, co me bavi, cas, to s timto updatem uz trosku vymizi :(


  • Dawe se toto líbí

Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních