Skočit na obsah


Fotka

Časové vylepšení


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
62 odpovědí na toto téma

#41 derylx

derylx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:derylx
  • Tým:family AF

Odesláno 16 květen 2016 - 05:44

Pořád čekám a doufám, že se to už pohne. Ty mise jsou většinou tragédie, hraní mě nebaví, plácám to tam jen aby se neřeklo. Rád bych se aspoň zatím těšil, že si zas užiju hraní. Není už možné říct nám dobu, po kterou to může ještě trvat? Den, týden, měsíc?

Nějaký odhad, by prosím nebyl..?  :S



#42 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 17 květen 2016 - 01:45

Těžko říct vývojáři nejsou stroje ... musíš jen čekat než to bude ;)


Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#43 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 17 květen 2016 - 07:52

Bohužel žádné informace jsme zatím nedostali, ale podle mě se určitě něco změní v následující aktualizaci hry, která by možná mohla být příští úterý, ale na 100% to opravdu nevím.


  • Five"s se toto líbí

#44 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 18 květen 2016 - 12:02

okay :)

fACTWrK.png


#45 Knobl

Knobl

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 Příspěvků:

Odesláno 31 květen 2016 - 01:03

Tak to byla ta dlouho očekávaná aktualizace?Si z lidí děláte srandu,né?

#46 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 31 květen 2016 - 02:14

Tak to byla ta dlouho očekávaná aktualizace?Si z lidí děláte srandu,né?

Ahoj,

 

žádnou dlouho očekávanou aktualizaci nevidím. Psal jsem že podle mě se něco změní  a bohužel nezměnilo. Tahle aktualizace byla jako každá jiná. To že se dneska mělo změnit vylepšení nebylo nikde psané.


Příspěvek upravil Oiburk: 31 květen 2016 - 02:15

  • Five"s se toto líbí

#47 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 31 květen 2016 - 04:22

Tak to byla ta dlouho očekávaná aktualizace?Si z lidí děláte srandu,né?

Určili to snad na 100% ? Ne, možná teď pracují na něčem větším. Ale každopádně moderátoři za to nemůžou.

fACTWrK.png


#48 RavenTOP

RavenTOP

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:

Odesláno 31 květen 2016 - 07:46

Skoda dufat ze to este niekedy opravia. Ide im len o prachy.. na hracov z vysoka kaslu. Dnesna aktualizacia to len potvrdila. Skoda, bola to celkon fajn hra. Ale zivot ide dalej. No hero zero konci. Aspon u mna.

#49 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 01 červen 2016 - 05:00

Skoda dufat ze to este niekedy opravia. Ide im len o prachy.. na hracov z vysoka kaslu. Dnesna aktualizacia to len potvrdila. Skoda, bola to celkon fajn hra. Ale zivot ide dalej. No hero zero konci. Aspon u mna.

Takhle to nemůžeš brát , všecky hry jsou o zisku..

fACTWrK.png


#50 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 01 červen 2016 - 07:06

neviem co ma spolocne to ze zmenili cas misii a kolko energie za misiu das s tým ze im ide len o peniaze?.poprosim vysvetlit. moj skromný nazor nato ze miname viac energie za misie je ten ze  im doslo ze hraci idu strasne rýchlo hore lvl a podla mna nemaju prespekulovane pre nich nic nove na vysokých lvl. keby ponechali tie exp co boli minule za taku energiu tak za par mesiacov by nam tu pobehovali 500. lvl a oni by im nemali co ponuknut.preto mozno pracuju na nových hrdinských cinoch a potrebovali trosku hru spomalit.nato ste nemysleli? ale to je len moj nazor nato vsetko.mne to uplne vyhovuje pretoze misie urobim do obeda a nesedim za hrou cely den.a to ze teraz dokonci celu energiu viac ludi je len dobre aspon sa tie rebricky trosku menia a ludia sa aj viac snazia ;)


  • lanyz a Five"s klikli "Líbí se mi"

#51 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 01 červen 2016 - 03:55

neviem co ma spolocne to ze zmenili cas misii a kolko energie za misiu das s tým ze im ide len o peniaze?.poprosim vysvetlit. moj skromný nazor nato ze miname viac energie za misie je ten ze  im doslo ze hraci idu strasne rýchlo hore lvl a podla mna nemaju prespekulovane pre nich nic nove na vysokých lvl. keby ponechali tie exp co boli minule za taku energiu tak za par mesiacov by nam tu pobehovali 500. lvl a oni by im nemali co ponuknut.preto mozno pracuju na nových hrdinských cinoch a potrebovali trosku hru spomalit.nato ste nemysleli? ale to je len moj nazor nato vsetko.mne to uplne vyhovuje pretoze misie urobim do obeda a nesedim za hrou cely den.a to ze teraz dokonci celu energiu viac ludi je len dobre aspon sa tie rebricky trosku menia a ludia sa aj viac snazia ;)

Tento chalan má pravdu  (y)


  • Tomcur a Five"s klikli "Líbí se mi"

Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#52 RavenTOP

RavenTOP

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:

Odesláno 01 červen 2016 - 04:38

Chceli viacej zarobit, pokazili hru. Uz je to len o peniazoch. Je mi jasne, ze do toho davate dost. To je vasa vec.

#53 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 01 červen 2016 - 05:55

RavenTOP poprosim ta vysvetli cim zarobia viacej ak zmenili to ze nemas tolko exp za energiu ako to bolo niekedy. V com je rozdiel niekedy a teraz ze je to len o peniazoch.tiez ta poprosim aby si mi vysvetlil aj to. Ja osobne som do tejto hry nedal ani jediny cent preto sa cudujem co tu pises? Ale cakam na tvoju odpoved tak nam to snad vysvetlis ;)



#54 RavenTOP

RavenTOP

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:

Odesláno 01 červen 2016 - 07:41

Tomcur, rad by som ti to vysvetlil, ale podla toho co pises a ako pises, je stupen tvojho poznania na inej urovni a preto by to bolo zbytocne.
Nie je mojim cielom sa s tebou hadat o mojom nazore, a ten ostava nezmeneny: Pokazili tuto hru, lebo su nenazrati.
  • Geovan se toto líbí

#55 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 01 červen 2016 - 09:15

To že se změnil systém misí absolutně neovlivňuje nakupování donutů. Jak jsem již psal, hráči křičeli že nechtějí sedět u hry tak dlouho, proto se zmenšil čas a navýšila se energie za misi. Proto zde není jediný důvod že po změně misí by hráči měli nebo by museli nakupovat více donutů.

Tomcur, rad by som ti to vysvetlil, ale podla toho co pises a ako pises, je stupen tvojho poznania na inej urovni a preto by to bolo zbytocne.
Nie je mojim cielom sa s tebou hadat o mojom nazore, a ten ostava nezmeneny: Pokazili tuto hru, lebo su nenazrati.

Nevysvětluješ to jen Tomcurovi, já třeba taky celou dobu čekal na Tvé vyjádření ohledně toho co jsi psal. Vzhledem k tomu že máš ve hře již celkem vysoký level, předpokládal bych že by jsi  tak mohl i činit a vyjádřit se pořádně. Né jen hodit výkřik do tmy který nám vlastně vůbec nic nesdělil.


Příspěvek upravil Oiburk: 01 červen 2016 - 09:16

  • lanyz a Five"s klikli "Líbí se mi"

#56 Kuba

Kuba

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Koubelka
  • Tým:Divergence

Odesláno 01 červen 2016 - 09:33

Me osobne prijde to vylepseni vyhodne jen pro par lidi, kteri hre neobetuji svuj cas.
Ty ktere hra bavi a sedi u toho,jsou v nevyhode, protoze nemaji ve 14h co delat... Mise i treninky udelane.

#57 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 02 červen 2016 - 08:14

RavenTOP stale si mi to nevysvetlil. len chodis okolo horucej kase a nieco sa ti nepaci ale poprosim ta vysvetli mi normalne preco si dospel k nazoru ze update kde minies viac energie za misie je dosledok toho aby si ludia kupovali viac donutov a hra od nich tahala viac penazi. dakujem krasne.samozrejme ja sa s tebou nechcem hadat ale proste zasluzime si vysvetlenie ak si uz tuto temu nacal.

 

Kuba: keby stale boli v top 10 rovnaky hraci ako dlho by ta hra bavila? stereotyp nie je dobra vec a takto ako to je teraz ma sancu na top 10 omnoho viac  hracov a preto ludia viac kombinujú a snazia sa aj hraci ktory sa do teraz nesnazili.mne to uplne vyhovuje kedze nesedim za hrou cely den ako to bolo niekedy.a ano aj pred updatom som vyklikaval vsetku energiu a to jej mame 360 cize som tu sedel cely den.ale 100 ludi 100 chuti. ;)


  • lanyz se toto líbí

#58 Knobl

Knobl

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 Příspěvků:

Odesláno 02 červen 2016 - 04:28

Možná bych pochopil zpomalení hry,ale tohle bylo drastické zpomalení a obávám se,že hodně hráčů to neunese a vám jde přece o hráče,ne?Alespoň to tu pořád píšete.

#59 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 03 červen 2016 - 10:31

No ale ako som uz pisal 100 ludi 100 chuti. Ak niekto neunesie to ze sa lvl spomalilo tak ja osobne zato nemozem a nemozem mu to mat ani za zle ze sa na hru vykasle. zato plno inym hracom sa tento system paci a zacali hrat hru omnoho aktivnejsie. cize moj osobny nazor je ze hra hracov ako celok nestrati :)



#60 Knobl

Knobl

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 Příspěvků:

Odesláno 03 červen 2016 - 11:21

Tvůj názor.Já znám zase hodně lidí co tato hra zklamala.A přestali hrát.Tato hra po té aktualizaci nadržuje málo aktivním lidem.To můj názor a ani Ty ho nezměníš.




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních