Skočit na obsah


Fotka

Baterie


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
42 odpovědí na toto téma

#1 kavranhavran

kavranhavran

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • Server:CZ4

Odesláno 21 červen 2016 - 09:03

AHOJ , KDE mam koupit to vylepseni na ty baterie? Abych mohl pouzit 8 baterii a na sklade 16 ? Dik

#2 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 21 červen 2016 - 09:11

v obchode s donuty ;)

 

jen pro platici hrace : vylepseni ktere "diskriminuje" nektere hrace (rainbow)


Příspěvek upravil omen: 21 červen 2016 - 09:20

source.gif

 


#3 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 21 červen 2016 - 09:34

Ano je to bohuzial tak.vylepsenie na baterky sa aktivuje jedine ak si kupite donuty za realne peniaze



#4 kavranhavran

kavranhavran

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • Server:CZ4

Odesláno 21 červen 2016 - 09:34

Ja si kupuju donuty..ale to plati az od dneska co

#5 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 21 červen 2016 - 09:50

je mozne pouzit az 8baterii na misie alebo 8 na trening, alebo 4x trening a 4xmisie ...?


Příspěvek upravil omen: 21 červen 2016 - 10:18

source.gif

 


#6 Tinie

Tinie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Tinie
  • Tým:Divergence

Odesláno 21 červen 2016 - 10:37

Že je to jen pro hráče, co kupují donuty, budiž. Ale, že tam je podmínka, že to platí pro hráče, kteří si koupí donuty až od dnešní aktualizace.. To mi přijde dost blbé. ;) Mělo se to udělat, že by to měli aktivovaní ti, kteří již v minulosti donuty koupili a zbytek, co ještě nekoupil, si to může aktivovat...


  • majklos301, Geovan, Five"s a 2 dalším se toto líbí

#7 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 21 červen 2016 - 11:06

nie je tu odpved ci je mozne pouzit az 8baterii napr. na misie.v pripade ze to tak je to nie je v poriadku nakolko sa menia pravidla hrania - pravidla pre platiacich a pravidla pre neplatiacich.

v pridade ze je mozne pouzit 8baterii dene ale len napr. 4 na misie a 4 napr. na trenovanie je v poriadku je to bonus pre platiacich ulahcenie hry ale nie zmena pravidiel.


Příspěvek upravil omen: 21 červen 2016 - 11:09

source.gif

 


#8 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 21 červen 2016 - 11:09

Koupil jsem před nedávnem donuty přes PSC v celkové hodnotě 3600 Kč.A to si děláte prdel , že já který do toho před 2 týdny vložil takovou astronomickou částku nedostane nic ?! Jinak souhlasím s tím , co napsala Tinie.

Příspěvek upravil Five"s: 21 červen 2016 - 11:09

  • majklos301, Tinie a derylx klikli "Líbí se mi"

fACTWrK.png


#9 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 21 červen 2016 - 12:04

Baterie mozes vyuzivat naco chces a ked ich vsetkych 8 pouzijes na trening tak ich pouzijes nanho.nie je to nijako stanovene ze 4 baterky pouzijes na nieco ine a 4 tiez na nieco ine.no je to bohuzial tak ze to vylepsenie sa aktivuje iba vtedy ak si kupis donuty od dnesneho updatu.a ak ich Five´´s tak velmi chces a mas nato si kupit donuty za 3600 KC urcite ta nezabije potom kupit si donuty ani za 85 KC cez kartu alebo 95 kc za sms ;)



#10 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 21 červen 2016 - 12:56

Drahý Five taky jsem cca před 5 dni investoval nemenší penízky ... toto je pěkně dobrý o**b :)


  • Five"s se toto líbí

Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#11 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 21 červen 2016 - 01:54

Baterie mozes vyuzivat naco chces a ked ich vsetkych 8 pouzijes na trening tak ich pouzijes nanho.nie je to nijako stanovene ze 4 baterky pouzijes na nieco ine a 4 tiez na nieco ine.no je to bohuzial tak ze to vylepsenie sa aktivuje iba vtedy ak si kupis donuty od dnesneho updatu.a ak ich Five´´s tak velmi chces a mas nato si kupit donuty za 3600 KC urcite ta nezabije potom kupit si donuty ani za 85 KC cez kartu alebo 95 kc za sms ;)

Ano , podáš prst a zežerou ti celou ruku.Další věc pro platící,aby si za donuty usnadnili hru.Tentokrát to ovšem není jen o donutech,ale o penězích.Kdyby to fungovalo na stejném principu jako multitasking , neřeknu ani popel.Nehodlám do téhle hry investovat další peníze , za to , kolik jsem do téhle ( v poslední době nesmyslné a peněz žádoucí ) hry , tak jsem si mohl koupit nové boty.Ty staré už mě tlačí.Představ si slepice , sliby jsou návnada , peří jsou peníze.Myslíte , že když slepici oškubete , vrátí se znova ?

Příspěvek upravil Five"s: 21 červen 2016 - 02:06

  • Geovan se toto líbí

fACTWrK.png


#12 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 21 červen 2016 - 02:05

tak tak pravdu hovoris. :) tato hra sa da hrat uplne zadarmo ale da sa hrat aj tak ze do nej vlozis peniaze :) je to kazdeho osobna vec.nikto nikoho nenuti nieco kupovat za realne peniaze.ja osobne som si tiez myslel ze to bude na sposob multitaskingu ale bohuzial je to inaksie.no ale je to vec bez ktorej sa viem uplne bezne zaobist a nijako mi nebrani hrat hru ako ostatnym :)


  • Five"s se toto líbí

#13 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 21 červen 2016 - 02:10

tak tak pravdu hovoris. :) tato hra sa da hrat uplne zadarmo ale da sa hrat aj tak ze do nej vlozis peniaze :) je to kazdeho osobna vec.nikto nikoho nenuti nieco kupovat za realne peniaze.ja osobne som si tiez myslel ze to bude na sposob multitaskingu ale bohuzial je to inaksie.no ale je to vec bez ktorej sa viem uplne bezne zaobist a nijako mi nebrani hrat hru ako ostatnym :)

Je to tak , ale kupoval jsem si před nějakou delší dobou za 2000.To si pamatuji že byl client nějak 112 , nebo tak.To ještě hra nebyla tak př*je**na ,jako teď.A tímto obratným marketingovým tahem se akorát snaží přinutit hráče , jako já , kterým se kupování itemů a donutů za reálné peníze po updatu clienta 115 ( tedy časové vylepšení ) znechutilo.

fACTWrK.png


#14 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 21 červen 2016 - 02:21

Když ve finále všude cpete aby si lidi koupily donuty... 


  • Kuba se toto líbí

Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#15 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 21 červen 2016 - 02:30

Když ve finále všude cpete aby si lidi koupily donuty...

Nemusí to být jen donuty.Na své postavě na CZ2 jsem dokončil Ghostbusters event a na CZ1 ne.A na konci je : A nezapomeň si opatřit ( koupit , jak jinak ) soupravu lovci duchů v obchodě pod rukou !
  • Falenek se toto líbí

fACTWrK.png


#16 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 21 červen 2016 - 02:43

ale stale je to vasa osobna volba ci si to kupite alebo nie. to ze sa chcete líšiť od ostatných vas tlaci do toho aby ste donuty nakupovali. sami dobre viete ze donuty sa daju ziskavat zadarmo a celkom lahko. a "hlavne" nezabudajte ze hra MUSI z niecoho zit aby mohla fungovat dalej.



#17 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 21 červen 2016 - 02:57

ale stale je to vasa osobna volba ci si to kupite alebo nie. to ze sa chcete líšiť od ostatných vas tlaci do toho aby ste donuty nakupovali. sami dobre viete ze donuty sa daju ziskavat zadarmo a celkom lahko. a "hlavne" nezabudajte ze hra MUSI z niecoho zit aby mohla fungovat dalej.

Ano , souhlas ale tohle je fakt o**b...
  • Falenek se toto líbí

fACTWrK.png


#18 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 21 červen 2016 - 04:10

Tomcure myslíš zadarmo? v Týdenním turnaji se malé lvl neobejdou ... prostě pay4win easy ...


  • Five"s se toto líbí

Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#19 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 21 červen 2016 - 04:24

Tomcure myslíš zadarmo? v Týdenním turnaji se malé lvl neobejdou ... prostě pay4win easy ...

Přesně tak , Falenku...a je to také proto , že nemají ze začátku takový zápal pro hru.Potom také malé levly nepříjmají do týmů se slušným vylepšení (75%+) , takže tak.

fACTWrK.png


#20 Geovan

Geovan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 Příspěvků:
  • LocationPrague
  • Server:CZ2

Odesláno 21 červen 2016 - 04:48

ale stale je to vasa osobna volba ci si to kupite alebo nie. to ze sa chcete líšiť od ostatných vas tlaci do toho aby ste donuty nakupovali. sami dobre viete ze donuty sa daju ziskavat zadarmo a celkom lahko. a "hlavne" nezabudajte ze hra MUSI z niecoho zit aby mohla fungovat dalej.

Pokud chci podnikat musim mit kapital  ? Pokud budu brat uvery hrozi me osobni bankrot  to neni snad nase vec zda HZ ma na to prachy ci ne ale jde o jasny princip jak nahrabat vice.  Dost lidi do hry dalo prachy ale baterky az od dnes toto je dost cesky se rika vycu......ra....ne ..... Ne ?   Jak uz zde bylo ty co nahazely tam xx kc ci xxx kc ci EUR musi hazet ac 99 kc ale proc  by meli ze HZ neudela nic s team vylepsenim to nikomu nevadi ale oskubat lidi  to jde toto je dalsi update co stoji za nic :D


  • Five"s se toto líbí




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních