Skočit na obsah


Fotka

Baterie


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
42 odpovědí na toto téma

#21 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 21 červen 2016 - 04:59

Pokud chci podnikat musim mit kapital  ? Pokud budu brat uvery hrozi me osobni bankrot  to neni snad nase vec zda HZ ma na to prachy ci ne ale jde o jasny princip jak nahrabat vice.  Dost lidi do hry dalo prachy ale baterky az od dnes toto je dost cesky se rika vycu......ra....ne ..... Ne ?   Jak uz zde bylo ty co nahazely tam xx kc ci xxx kc ci EUR musi hazet ac 99 kc ale proc  by meli ze HZ neudela nic s team vylepsenim to nikomu nevadi ale oskubat lidi  to jde toto je dalsi update co stoji za nic :D

Pro jednou s tebou souhlasím.

fACTWrK.png


#22 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 21 červen 2016 - 06:02

Tomcure myslíš zadarmo? v Týdenním turnaji se malé lvl neobejdou ... prostě pay4win easy ...

no to mi ani nehovor hrac tvojich rozmerov.pozri si len nasu katerinu u nas v teame.od lvl 40 do teraz je kazdy tyzden v top 10.cize ked sa chce ide to. to si myslite ze vsetko dostanete len zadarmo? ze si odklikate denne 10 misii a hned na konci tyzdna dostanete 100 donutov zato ze pankovia sa postazuju ze dostavaju malo donutov za vsetko mozne? ukaz mi nejaku inu hru kde ti takto padaju odmeny ktore sa daju kupit len za nieco co stoji realne peniaze.nenajdes ani jednu.v kazdej hre kde sa da kupit nieco za peniaze su samozrejme zvyhodnovany hraci ktory do hry peniaze daju! a to ze sa tu postazujete si myslim tomu velmi nepomoze.je to pre nich uplne normalny tah ktory by urobil hoc kto kto by takuto firmu vlastnil.nikto nikoho nenuti do hry investovat co i len 1 cent a je to ciste na nahode kto kedy si dobije donuty.kazdy vie ze update chodi v utorok tak treba pockat na kazdy utorok ci nieco nepride a potom kupovat donuty. 100 ludi 100 chuti a nikdy nikomu nevyhovies..budte radi ze aspon nieco do hry pridavaju.za tie roky co hrajem online hry uz skoncilo neskutocne vela hier presne kvoli tomu ze nic nove do hry nedali a tu to ide celkom dobre a preco nepodporit tvorcov za nieco dobre. 95 Kc alebo kolko to stoji minumum dobitia je u vas 1 hodinova mzda pokial sa nemýlim a to naozaj nikoho nezabije..............



#23 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 21 červen 2016 - 06:35

Krásně napsaný sloh který nevysvětluje vůbec můj problém ... btw. Ty si asi myslíš že jsi nějaká "panko" prostě nechápeš moc, že toto byla kulda do zad samozřejmě "panko" si sědí na ss a všecko cajk  ... Tady tu hru nehrají samozřejmě jen dospělí lidé ale také naši mladší ... kapišto?

 

 

 

Konec debaty prostě kudla do zad za mě už ani cent do hry  :O


  • Kuba a Five"s klikli "Líbí se mi"

Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#24 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 21 červen 2016 - 06:40

hned na zaciatku som ti vysvetlil tvoj problem. pytaj sa nasej kateriny ktora od lvl 40 co to hraje je kazdy tyzden v top 10 a ma zadarmo donuty. a myslim ze je tam omnoho viac hracov ktory tam su od zaciatku.to ze to hraju aj deti samozrejme viem kedze niekedy tu citam naozaj zaujimave prispevky ;) v kazdej jednej hre na svete hraju deti ale deti sa skoro nikdy nestazuju.stazuju sa tu stale do okola ludia ktorym vadi to ze im sa paci nieco na lavo ale hra ide na pravo.snad som to uz teraz vysvetlil zrozumitelnejsie ;)



#25 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 21 červen 2016 - 06:49

:D .. Vlastně uplně všichni tady říkáte to, co tenhle nový update měl za účelem. Jakýmkoliv způsobem pomoct platícím hráčům usnadnit si tu hru. Když už chce člověk do hry dát peníze, tak ať si přece dopřeje nějáké další bonusy které v té hře může získat. Je pravdou že to mohli dát všem kteří už do hry dali nějáké peníze, ale vývojáři ví co je pro ně dobré tak to udělali takhle. 

 

Nesmyslně se tady o tom bavíte, ikdyž jste tady každej druhej sami řekli že je to výhoda pro platící hráče. A to taky byl ten účel, aby platící hráč měl výhody. 

 

Je to jako s Horstem, koupíš si od něj 1 nekvalitní nůž a dostaneš k tomu dalších 9 nekvalitních zdarma. Obrazně řečeno :) 


  • lanyz se toto líbí

#26 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 21 červen 2016 - 07:11

:D .. Vlastně uplně všichni tady říkáte to, co tenhle nový update měl za účelem. Jakýmkoliv způsobem pomoct platícím hráčům usnadnit si tu hru. Když už chce člověk do hry dát peníze, tak ať si přece dopřeje nějáké další bonusy které v té hře může získat. Je pravdou že to mohli dát všem kteří už do hry dali nějáké peníze, ale vývojáři ví co je pro ně dobré tak to udělali takhle. 
 
Nesmyslně se tady o tom bavíte, ikdyž jste tady každej druhej sami řekli že je to výhoda pro platící hráče. A to taky byl ten účel, aby platící hráč měl výhody. 
 
Je to jako s Horstem, koupíš si od něj 1 nekvalitní nůž a dostaneš k tomu dalších 9 nekvalitních zdarma. Obrazně řečeno :)

Ano , ale ti co do té hry vrazili prachy , ty už se zpátky nevrátí.Mám chuť s hrou seknout.Už mě ti př*jeban* developeři lezou krkem.Nejspíš se vrátím k SF game.

fACTWrK.png


#27 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 21 červen 2016 - 07:16

no to mi ani nehovor hrac tvojich rozmerov.pozri si len nasu katerinu u nas v teame.od lvl 40 do teraz je kazdy tyzden v top 10.cize ked sa chce ide to. to si myslite ze vsetko dostanete len zadarmo? ze si odklikate denne 10 misii a hned na konci tyzdna dostanete 100 donutov zato ze pankovia sa postazuju ze dostavaju malo donutov za vsetko mozne? ukaz mi nejaku inu hru kde ti takto padaju odmeny ktore sa daju kupit len za nieco co stoji realne peniaze.nenajdes ani jednu.v kazdej hre kde sa da kupit nieco za peniaze su samozrejme zvyhodnovany hraci ktory do hry peniaze daju! a to ze sa tu postazujete si myslim tomu velmi nepomoze.je to pre nich uplne normalny tah ktory by urobil hoc kto kto by takuto firmu vlastnil.nikto nikoho nenuti do hry investovat co i len 1 cent a je to ciste na nahode kto kedy si dobije donuty.kazdy vie ze update chodi v utorok tak treba pockat na kazdy utorok ci nieco nepride a potom kupovat donuty. 100 ludi 100 chuti a nikdy nikomu nevyhovies..budte radi ze aspon nieco do hry pridavaju.za tie roky co hrajem online hry uz skoncilo neskutocne vela hier presne kvoli tomu ze nic nove do hry nedali a tu to ide celkom dobre a preco nepodporit tvorcov za nieco dobre. 95 Kc alebo kolko to stoji minumum dobitia je u vas 1 hodinova mzda pokial sa nemýlim a to naozaj nikoho nezabije..............

Ano,ale je to dětská hra , takže mi neříkej že zde nejsou děcka ;) Nevšichni si vydělávají, a kupovat si po 2 týdnech ( 3600 kč za donuty přes PSC ) donuty jen proto,že to př*jeban* developeři a marketingový manažeři vymysleli.Tleskám


Chtěl bych se ještě zeptat,na itemy se tenhle , říkejme tomu marketingový tah vztahuje také ?

Příspěvek upravil Five"s: 21 červen 2016 - 07:21

fACTWrK.png


#28 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 22 červen 2016 - 04:48

nic proti tomu aby mali platiaci bonus ale aby boli pravidla hry pre vsetkych rovnake. napr. pri utokoch na zlocinca je tu nepomer. ak bonus tak aj 30 baterii pre platiacich ale na zlocinca je mozne pouzit max. 4 ako neplatiaci. zaujimave ze vsetko ostatne je mozne ziskat tak ako pre platiacich tak i neplatiacich (setovka 7%, multitasking, vylepsenia tymu ....) len baterie bohuzial nie v takom pripade to nie je bezplatna hra.

ak bonus tak poskytnut toto vylepsenie pre platiacich zadarmo a neplatiaci by si to musel kupit za ziskane (nie kupovane donuty).

ze na serveroch su rozdieli (moznosti ziskania vylepsenia, cena donutov a pod.) je pochopitelne ale na jednom servery.

bolo by teda mozne aby sa v budocnosti dal napr. multitasking ziskat len za kupene donuty pripadne nove vylepsenia. aby bolo mozne pokracovat v zlepsovani hry ;)


Příspěvek upravil omen: 22 červen 2016 - 04:51

source.gif

 


#29 Dawe

Dawe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ1
  • Postava:samara
  • Tým:KINGS SHADOW

Odesláno 22 červen 2016 - 08:30

Ach jo, to jste to stále nepochopili ?
Tento update s bateriemi je za odměnu pro věrné platiče, kteří si jednou za čas donuty koupí.
Je to na každém, jestli si donuty koupí a nebo ne a pokud to tolik chcete, tak Vás pár peněz nezabije ne ? A pokud ano, tak to prostě nekupujte - jsou to jenom baterie ...
Kdybyste byli tvůrcem hry, neříkejte, že byste neudělali totéž.
A to, že do toho dáváte tolik peněz je Váš problém a Vaše uvážení, na to si nemůžete stěžovat.
Jako chápu, že to je nefér, ale je to tak v každé hře :)
  • Oiburk a majklos301 klikli "Líbí se mi"

.•°•.•°•KINGS SHADOW•°•.•°•.


#30 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 23 červen 2016 - 04:53

nie nepochopil :D som za aby bola moznost cokolvek ziskat len za kupene donuty kedze "sanca na vyhru je umoznena len pre platiacich hracov". aspon budu podmienky ferove ;)


Příspěvek upravil omen: 23 červen 2016 - 04:56

source.gif

 


#31 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 23 červen 2016 - 10:36

:D .. Vlastně uplně všichni tady říkáte to, co tenhle nový update měl za účelem. Jakýmkoliv způsobem pomoct platícím hráčům usnadnit si tu hru. Když už chce člověk do hry dát peníze, tak ať si přece dopřeje nějáké další bonusy které v té hře může získat. Je pravdou že to mohli dát všem kteří už do hry dali nějáké peníze, ale vývojáři ví co je pro ně dobré tak to udělali takhle. 

 

Nesmyslně se tady o tom bavíte, ikdyž jste tady každej druhej sami řekli že je to výhoda pro platící hráče. A to taky byl ten účel, aby platící hráč měl výhody. 

 

Je to jako s Horstem, koupíš si od něj 1 nekvalitní nůž a dostaneš k tomu dalších 9 nekvalitních zdarma. Obrazně řečeno.

to nie je o ulahceni. doteraz bolo mozne aj bez zakupenia mat moznost sa vyrovnat platiacim hracom. bolo to narocnejsie ale dalo sa to s kupovanim to bolo rychlejsie. teraz bohuzial nekupis nevyhras. takze hovorit o bezplatnej hre je zavadzajuce.


source.gif

 


#32 panensky

panensky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:medvidek
  • Tým:Bastaaa

Odesláno 23 červen 2016 - 07:32

Já donuty nekoupil a výhodu baterek tím pádem nemám,ale rozumím oběma stranám.Na jednu stranu pocit,že ti je psychologicky podsouvána možnost přijít k výhodě a  můžeš ji v době akce využít,ale stejně víš,že někdo potřebuje, abys platil a nic ho to vlastně navíc nestojí...takže to na tebe upekli tak,aby jsi podlehl a koupil..Na druhé straně i hra potřebuje z něčeho a žít a vylepšení ,které vůbec není špatné,navíc, právě naopak zpřístupněné ve chvíli zvýhodněné akce nákupu, je dle mě i vstřícný krok..prostě tak jako vždy v obchodě..ber či neber.. aktualizace na baterky v podání něco za něco v době akce, mi nepřipadá jako kudla do zad...V tomto případě dávám pomyslný like za tuto aktualizaci.. :) Ale to neznamená, že bych se smířil např. s aktualizací na "zkrácení misí"tím,že byla přidána náročnost na energii a tím pádem méně misí a méně donutů atd...a přes počáteční sliby a komentáře (Oiburk),že se s tím něco bude dít se děje jen to,že to jde do ztracena.A Tomcurovy komentáře typu 100 lidí,100 názorů mi přijdou taky jako kamvítrplášťovství,takže shrnuto a podtrženo mi tato možnost navýšení baterek za nákup nevadí,ale vadí mi,že když něco opravdu rozvíří hladinu této hry a všeobecně je vnímáno jako negativní zásah,tak se to neřeší.. ;)


  • yuri9boyka a Five"s klikli "Líbí se mi"

#33 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 24 červen 2016 - 04:57

(angel) AMEN (angel)


source.gif

 


#34 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 24 červen 2016 - 06:23

není potřeba nic říkat navíc, hráči se zlobí oprávněně a jen další vylepšení jestli se to tak dá nazvat-na odrazení hráčů.jak tu bylo napsáno teamové vylepšení se už neřeší!!!!!!!! návrh panenskyho na uspořádání hrdinských úkolů taky nic--ale jak jen nahrabat další peníze to se nápady množí a množí--možná je teď zisk ale vedete hru do záhuby 


  • panensky, majklos301, Dawe a 2 dalším se toto líbí

#35 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 24 červen 2016 - 11:08

Ach jo, to jste to stále nepochopili ?
Tento update s bateriemi je za odměnu pro věrné platiče, kteří si jednou za čas donuty koupí.
Je to na každém, jestli si donuty koupí a nebo ne a pokud to tolik chcete, tak Vás pár peněz nezabije ne ? A pokud ano, tak to prostě nekupujte - jsou to jenom baterie ...
Kdybyste byli tvůrcem hry, neříkejte, že byste neudělali totéž.
A to, že do toho dáváte tolik peněz je Váš problém a Vaše uvážení, na to si nemůžete stěžovat.
Jako chápu, že to je nefér, ale je to tak v každé hře :)

Ano,ale co ti dřívější platiči ? :/

fACTWrK.png


#36 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 24 červen 2016 - 11:31

http://prntscr.com/bk26jg
http://prntscr.com/bkfex5
http://prntscr.com/bkff88
http://prntscr.com/bkffh3
http://prntscr.com/bkffqa
http://prntscr.com/bkfg3s
http://prntscr.com/bkfge7
http://prntscr.com/bkfgox
http://prntscr.com/bkfgzm
http://prntscr.com/bkfham

fACTWrK.png


#37 LordLxad

LordLxad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:LordLxad
  • Tým:Dark Revolution

Odesláno 24 červen 2016 - 01:23

Vývojáři vám nevyhoví. Chtějí jen peníze a peníze. Oni nechtějí hru zdokonalit ale vydělat na ní co největší zisk. Jinak souhlasím aby i ty dřívější platiči jako jsem já dostali taky vylepšení na baterie.


  • Five"s se toto líbí

#38 Dawe

Dawe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ1
  • Postava:samara
  • Tým:KINGS SHADOW

Odesláno 24 červen 2016 - 03:55

Je zbytečné to sem psát, vývojáři s tím stejně nic neudělají... Hrnou se jim peníze od platičů, tak proč by to nějak rušili ?

 

Když nejsou schopni něco udělat s jinými problémy, které se tu řeší už mnohem delší dobu, jako jsou například rollbugy, nebo "zkrácení" misí.. Natož upravit ty baterie, což není chyba, ale přijde jim to ještě vhod.

Stejně jako nevím, k čemu je zde na fóru sekce, kde se nahlašují chyby v překladu, když ještě žádnou nebyli schopni opravit a to mi netvrďte, že jim pár překliků trvá tak dlouho.

 

Ale nemůžete se hněvat na moderátory, ti za tyto "super" updaty nemohou, jsou mezi nimi také hráči, jako my, takže jim to určitě také vadí - snaží se, jak jen to jde.

K vývojářům se radši ani nevyjadřuju...


  • Five"s se toto líbí

.•°•.•°•KINGS SHADOW•°•.•°•.


#39 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 24 červen 2016 - 04:50

Je zbytečné to sem psát, vývojáři s tím stejně nic neudělají... Hrnou se jim peníze od platičů, tak proč by to nějak rušili ?

Když nejsou schopni něco udělat s jinými problémy, které se tu řeší už mnohem delší dobu, jako jsou například rollbugy, nebo "zkrácení" misí.. Natož upravit ty baterie, což není chyba, ale přijde jim to ještě vhod.
Stejně jako nevím, k čemu je zde na fóru sekce, kde se nahlašují chyby v překladu, když ještě žádnou nebyli schopni opravit a to mi netvrďte, že jim pár překliků trvá tak dlouho.

Ale nemůžete se hněvat na moderátory, ti za tyto "super" updaty nemohou, jsou mezi nimi také hráči, jako my, takže jim to určitě také vadí - snaží se, jak jen to jde.
K vývojářům se radši ani nevyjadřuju...

Radši jo,dostala bys ban za neovečkaření , zrovna tak jako já ;)

Vývojáři vám nevyhoví. Chtějí jen peníze a peníze. Oni nechtějí hru zdokonalit ale vydělat na ní co největší zisk. Jinak souhlasím aby i ty dřívější platiči jako jsem já dostali taky vylepšení na baterie.

Přesně tak.Jsou to jen vyžírky a pakáž.Viz.moje Print Screeny výše ;)


fACTWrK.png


#40 LordLxad

LordLxad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:LordLxad
  • Tým:Dark Revolution

Odesláno 25 červen 2016 - 07:19

Radši jo,dostala bys ban za neovečkaření , zrovna tak jako já ;)

Přesně tak.Jsou to jen vyžírky a pakáž.Viz.moje Print Screeny výše ;)

Je super že jsou tu lidi jako ty kteří se hned ozvou ze stáda .. že se mu něco nelíbí

 

Je zbytečné to sem psát, vývojáři s tím stejně nic neudělají... Hrnou se jim peníze od platičů, tak proč by to nějak rušili ?

 

Když nejsou schopni něco udělat s jinými problémy, které se tu řeší už mnohem delší dobu, jako jsou například rollbugy, nebo "zkrácení" misí.. Natož upravit ty baterie, což není chyba, ale přijde jim to ještě vhod.

Stejně jako nevím, k čemu je zde na fóru sekce, kde se nahlašují chyby v překladu, když ještě žádnou nebyli schopni opravit a to mi netvrďte, že jim pár překliků trvá tak dlouho.

 

Ale nemůžete se hněvat na moderátory, ti za tyto "super" updaty nemohou, jsou mezi nimi také hráči, jako my, takže jim to určitě také vadí - snaží se, jak jen to jde.

K vývojářům se radši ani nevyjadřuju...

Vývojáři chtějí jenom zisk jak jsem již psal. Moderátoři za to sice nemohou ale taky by mohli napsat těm výše aby s tím konečně něco udělali. A taky nechápu proč je tu sekce na jejich chyby v překladu. Udělali to aby jsme si dali práci a našli chyby v překladu které stejně nikdy neopraví.


  • Five"s se toto líbí




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních