Skočit na obsah


Fotka

Klubovní zbrojnice


  • Please log in to reply
2 odpovědí na toto téma

#1 Atos

Atos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Atos
  • Tým:AntiArmy , LitleMonster

Odesláno 16 červen 2015 - 08:40

Klubovní zbrojnice by vytvářela možnost zapůjčit předměty spoluhráčům z klubu .

 

Fungovalo by to tak , že jeden hráč vloží předmět do klubové zbrojnice a určí čas po kterém se předmět vrátí do jeho inventáře . Další možnost by byla taková , že ho tam vloží na trvalo . Aby bylo možno pozděj uvolnit místo , může ho velitel prodat , ale zlato se přičte do klubové pokladny .

 

Zapůjčení spoluhráčem by bylo časově omezeno , předmět by byl neprodejný a při odchodu z klubu , by předmět přešel automaticky do klubové zbrojnice . Pokud by tam nezbylo místo , převod předmětu by se uskutečnil až po jeho uvolnění .

 

Výstavba by fungovala stejně jako jiná vylepšování . Zvyšovala by počet slotú a prodlužovala čas zapůjček .

 

 



#2 SoulEater

SoulEater

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:SoulEater

Odesláno 16 červen 2015 - 09:53

Návrh se mi moc nelíbí už jen proto, že by hra fungovala na způsob " Hele on na mě furt útočí pujč mi věci ať mu nakopu zadek ".



#3 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 16 červen 2015 - 10:03

Klubovní zbrojnice by vytvářela možnost zapůjčit předměty spoluhráčům z klubu .

 

Fungovalo by to tak , že jeden hráč vloží předmět do klubové zbrojnice a určí čas po kterém se předmět vrátí do jeho inventáře . Další možnost by byla taková , že ho tam vloží na trvalo . Aby bylo možno pozděj uvolnit místo , může ho velitel prodat , ale zlato se přičte do klubové pokladny .

 

Zapůjčení spoluhráčem by bylo časově omezeno , předmět by byl neprodejný a při odchodu z klubu , by předmět přešel automaticky do klubové zbrojnice . Pokud by tam nezbylo místo , převod předmětu by se uskutečnil až po jeho uvolnění .

 

Výstavba by fungovala stejně jako jiná vylepšování . Zvyšovala by počet slotú a prodlužovala čas zapůjček .

 

Zdravím,

 

velice podobný návrh se řešil na UK foru a byl zamítnut, takže myslím, že to neprojde.

 

Oiburk






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních