Skočit na obsah


Fotka

Fajn tým plný pouze dívek

dívčí tým hledám členy

  • Please log in to reply
Téma nemá žádné odpovědi

#1 Eleanora

Eleanora

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 16 září 2016 - 01:14

Ahoj!

Jsi holka jakéhokoli věku a herní úrovně? Ať je ti 10 nebo 50, jsi v levlu 2 nebo 200, u nás jsi vítána! Nesmíš ovšem mít pouze ženskou postavu ve hře, musíš jí opravdu být. Pokud máš zájem o fajn dívčí kolektiv bez nesmyslných pravidel, hraješ na českém světě jedna, jsi češka nebo slovenka, jsi ve hře aktivní a nejsi "agentka provokatérka", co všechny uráží a je sprostá, jsi v týmu Supergirls vítána!

 

V týmu se pouze musíme chovat jako lidé, ne jako nějaká hodně hloupá zvířátka a pokusit se o pohodu kolektivu. K tomu patří i nehlasovat o odvolání velitelky, když bude hlášeně dlouho pryč - o prázdninách jezdí na dovolenou a celkově může být míň online. V takovéto chvilky bude mít zvolenou spolehlivou důstojnici. Přece spolu trávíme volný čas, tak ať si ho užijeme! Boje jsou poměrně často, ale domlouváme se tak, aby se aspoň část z nás přihlásila a není problém, aby tři čtyři dny boj nebyl, když oznámíš, že nejsi schopná se přihlásit. Jsme prostě milé slečny.  ;)

ke dni 16.9.2/16 je nás 5 a tým teprve začíná, ale slibně

 

Nejradši bereme hráčky v levelu 50+ a sháníme také donutářky/donutáře (ano, donutáři mohou být i muži, způsobem že vstoupí do týmu, dají předem smluvený počet donutů a odejdou, př. budou odejiti)

 

Více se dozvíte přímo ve hře na stránce týmu Supergirls nebo ve zprávách hráčky Eleanora, případě stručně na dotaz v tématu. 

* Velitelka si vyhrazuje právo kdykoli změnit pravidla týmu, aniž by na to zde upozornila

 

Děkujeme.


  • Francouz1 se toto líbí

Eleanora

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních