Skočit na obsah


Fotka

Hubertův hrdinský týdeník #5 (CZ2)


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
Téma nemá žádné odpovědi

#1 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 14 listopad 2016 - 01:34

Zdravíme všechny čtenáře Hubertova hrdinského deníku.Po delší pauze přinášíme opět další rozhovor, tentokrát ze serveru CZ2 který nám poskytl hráč Derylx
RxMjRvQ.jpg
 
Pozn. Rozhovor proběhl v pondělí 7.11.2016.
 
• Ahoj, jak se máš? Můžeš nám prozradit svoje uživatelské jméno a servery, kde hraješ?
Ahoj, právě jsem doma z práce, takže fajn. :) Hraju pod jménem derylx na cz2, na cz1 je to Mike5.
 
• Řekneš nám něco málo o sobě, o životě, kde nepracuješ jako hrdina?
V životě nehrdinně chodím do práce (dle občanky dávno dospělák) a kus HZ odklikám z kanceláře. :)
 
• Kdy jsi začal hrát Hero Zero?
Tuším někdy letos na jaře.
 
• Jak jsi začal hrát Hero Zero? Přes kamarády? Z reklamy?
HZ se mi objevilo na online hrách, několikrát, než mě napadlo to zkusit.
 
• Co máš na hře nejradši?
Lidi. Tvrdím to pořád, že ti mě u toho drží, i když i hra samotná mě taky baví.
 
• Máš nějaké konkrétní kroky, kterých chceš dosáhnout ve hře?
Ani ne. Asi jen vydržet. Ale samozřejmě třeba level 400, splnit všechny hrdinské činy, prostě věci, co jsou opravdu daleko. :D
 
• Hero Zero vytváří nová přátelství. Vytvořil jsi si nějaký druh přátelství s dalším hráčem? S kým a jak?
Mraky. Nikdy by mě nenapadlo, že tu potkám tolik super lidí. Nemůžu je ani jmenovat, už takhle se nevyjadřuju zrovna krátce a tohle by byl pořádný seznam. :D Na cz2 je to prakticky skoro celý tým family AF a spousta ostatních velitelů, důstojníků i hráčů z jiných týmů. Na cz1 mám moc rád některé lidi z Neveru a momentálně poznávám ostatní pacienty v blázinci Villains, které po měsíci pobytu mám hodně v oblibě. I na tomhle serveru je to pak dost dalších lidí z jiných týmů, asi za to může moje žvanivost. :D
 
• Kdo je tvůj nejoblíbenější hrdina? Proč? (Batman, Super-Man)
Tak tohle mě trochu minulo. Vybavím si možná tak Supermana. :D
 
• Popiš HZ třemi slovy.
lidi, klikačka, zábava
 
• Máš nějakého hráče, ke kterému vzhlížíš? Jestli ano, kdo je to a proč?
Neříkám, že přímo vzhlížím, ale líbí se mi, co někteří dokázali a nevzdali to i přes různé starosti, co mají.
 
• Už jsi někdy vyhrál týdenní soutěž? V jaké kategorii? Kolik námahy tě to stálo?
Jen ve zkušenostech, první místo, námahy to moc nestálo, expím stejně pořád naplno. A pak sem tam top 10...
 
• Jaký je tvůj nejoblíbenější sidekick (pomocník) ?
Spíš koukám, jaké má vlastnosti. Zvířátko beru jakékoliv, jen nemusím tu opici s nudlí u nosu. Měla by se vysmrkat. :D
 
• Co je první věc, kterou uděláš po připojení ke hře? Proč?
Vyzvednu odměnu za přihlášení a jdu říct dobré ránko do obou týmů.
 
• Pamatuješ si den, kdy jsi začal hrát Hero Zero?
Moc ne. Ale začalo to z momentální nudy a měla to být jednodenní záležitost. To se trochu zvrtlo.
 
• Chceš něco vzkázat komunitě hráčů Hero Zero?
Ať vás hra baví a těší vás se každý den přihlásit. :)
 
 
 
Já moc děkuji hráči Derylx za rozhovor a přeji hodně štěstí.   :)
 
Pokud někdo máte návrh, s kým by měl být další rozhovor, klidně mi napiště tady na foru do zprávy nebo ve hře na serveru 1 na jméno Oiburk.

  • Jack7904, Custom1, Francouz1 a 2 dalším se toto líbí




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních