Skočit na obsah


Fotka

Trening + Dalsie otazky


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
3 odpovědí na toto téma

#1 Dzuri0

Dzuri0

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:BlackWidow88
  • Tým:Group x

Odesláno 26 červen 2015 - 07:51

Tak najprv k treningu za den mozem trening spravit cca 10x no jak mam omg trenovat ked pre 5 bodov vylepsenia musim trenovat 8x jednu blbost a nic ine uz potom nemozem..... neda sa to zmenit ?

Dalej Obchod kazdy den ked dam nove zbozi vzdy tam mam max 1 vec ktora ma nieco do + inac vsetko -20 , - 30  a podobne taketoveci su mi nanic !

a este neikto tu pisal ze brazilcania si vedia dobit mega donuts maju nato nejaky hack aj ja chcem :D :D



#2 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 26 červen 2015 - 08:19

Tak najprv k treningu za den mozem trening spravit cca 10x no jak mam omg trenovat ked pre 5 bodov vylepsenia musim trenovat 8x jednu blbost a nic ine uz potom nemozem..... neda sa to zmenit ?

Dalej Obchod kazdy den ked dam nove zbozi vzdy tam mam max 1 vec ktora ma nieco do + inac vsetko -20 , - 30  a podobne taketoveci su mi nanic !

a este neikto tu pisal ze brazilcania si vedia dobit mega donuts maju nato nejaky hack aj ja chcem :D :D

Zdravím,

 

Tak nejprve k těm trenínkum, musíš to brát i tak že trenink je v té hře jako takové malé doplnění pro vylepšení tvé postavy, pokud už máš všechnu energii vypotřebovanou, ano sice dostaneš +5 bodu, ale musíš brát i to že by nic takového zde nemuselo být.

 

V obchodě musíš brát na vědomí že ti to dává věci podle toho jakou máš úroveň, celou dobu ti to nebude dávat špatné věci. Navíc nemužeš chtít aby jsi každý den měl v obchodě pořád lepší a lepší výbavu.

 

Oiburk



#3 Dzuri0

Dzuri0

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:BlackWidow88
  • Tým:Group x

Odesláno 26 červen 2015 - 08:24

jo ale good veci to davalo tak max 20 lvl a uz mam skoro 70 a este aj tie streli su cim dalej slabsie nechapem uz tomu :D



#4 Atos

Atos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Atos
  • Tým:AntiArmy , LitleMonster

Odesláno 27 červen 2015 - 10:50

Trénig je prostě věc navíc , ten je absolutně bez závad .

No s obchodem je kapku potíž , páč taky sem plusovou věc u hoooodně dlouho v shopu neměl .

Naposled dyž sem koupil dárek , tak to pluska doopravdy byli a byl sem spokojen .

Jinak třeba u mě je obchod tak 10-15 levlů pozadu .

Podle mě tam hodně dělá to , že převážná část výbavy mé postavy je ze zvláštních úkolů , kde se daj najít hodně slušné věci .

Pokud to ale porovnám s SF , tak obchod je tu celkem bída .






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních