Jump to content


Photo

Klamný popis


  • Locked Topic This topic is locked
1 reply to this topic

#1 marib

marib

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 Posts:
  • Server:CZ2
  • Postava:marib

Posted 29 December 2016 - 10:16 AM

Tak ale teraz už som vážne nahnevaný,Stalo sa mi už druhý krát, že som mal v second hande v ponuke balíček s prekvapením za 10 donutov. Človek si tie donuty šetrí na takéto špeciálne veci a potom ho oklamú. V popise balíšku stojí: Balíček obsahuje alespoň 3 veci a jedna z toho...
Význam slovíčka ALESPOŇ a číslo znamená že toľko alebo viac nie menej. Už podruhé som otvoril balíček a z neho som dostal 2, slovom dva, predmety, čo je menej ako 3. Tak ma to teda učia už 17 rokov v školách ktoré som navštevoval a teda neviem o tom že by sa to menilo. Ako viem že právnici a politici ked im dosť človek zaplatí to dokážu uhrať ale verím že túto hru snáď vymýšlajú normálny ľudia a poznajú základy matematiky. Rád by som sa dostal k náprave, získanie veci alebo vrátenia príslušnej časti donutov, o ktoré som bol ukrátený.

 

Dúfam že sa to dostane ku nejakej kompetentnej osobe, ak sem nechodia prosím dajte mi vedeť kde sa mám obrátiť.
 

Ďakujem a prajem pekný deň
Marib


  • Matej610 likes this

#2 Proster

Proster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 Posts:
  • Server:CZ2

Posted 29 December 2016 - 02:41 PM

Ahoj,

 

už sme mali kopu sťažností ohľadom balíčkov. Osobne som dlho nevidel balíček v obchode tak neviem aký to má popis.

 

http://forum.cz.hero...?hl=balicek






1 User(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users