Skočit na obsah


Fotka

znovu po pár měsíců

šedivka1

  • Zamčené téma Téma je zamčeno
5 odpovědí na toto téma

#1 lantik

lantik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:lantik
  • Tým:Czech Beer

Odesláno 02 březen 2019 - 11:22

Dobrý den, prosím vás moje kamarádka přestala delší dobu hrát herozero na serveru CZ2 a chtěla by znovu začít a jmenovala se tam šedivka1 email: kajaskrabalova@seznam.cz, .

Prosil bych o obnovení účtu pokud by to šlo.

Má opravdu velký zájem a začínat se ji znovu nechce od začátku. Byla level něco přes 180

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pokud by se opravdu nějak záhadně stalo, že by hráč šedivka1 se zrodil opět ve hře na serveru CZ2, byl bych vám opravdu vděčný.

 

Pro zrození hrdiny a více informací jak postupovat mi prosím vás posílejte na email. adresu: rskrabal81@gmail.com, popřípadě i kamarádce  kajaskrabalova@seznam.cz.

 

S pozdravem lantik



#2 lantik

lantik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:lantik
  • Tým:Czech Beer

Odesláno 02 březen 2019 - 11:25

53713868_790240104674263_16750109001106053212922_575628379618591_421345933509682



#3 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 02 březen 2019 - 11:26

Dobrý den, prosím vás moje kamarádka přestala delší dobu hrát herozero na serveru CZ2 a chtěla by znovu začít a jmenovala se tam šedivka1 email: kajaskrabalova@seznam.cz, .

Prosil bych o obnovení účtu pokud by to šlo.

Má opravdu velký zájem a začínat se ji znovu nechce od začátku. Byla level něco přes 180

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pokud by se opravdu nějak záhadně stalo, že by hráč šedivka1 se zrodil opět ve hře na serveru CZ2, byl bych vám opravdu vděčný.

 

Pro zrození hrdiny a více informací jak postupovat mi prosím vás posílejte na email. adresu: rskrabal81@gmail.com, popřípadě i kamarádce  kajaskrabalova@seznam.cz.

 

S pozdravem lantik

Zdravím, ohledně tohoto tématu musíte napsat na podporu, zde vám to nikdo nevyřeší. Na podpoře musíte podat tiket s tím že chcete obnovit účet a oni už vás kontaktují.

Děkuji za pochopení 

 

VÁŠ HERO ZERO TEAM


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#4 lantik

lantik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:lantik
  • Tým:Czech Beer

Odesláno 02 březen 2019 - 11:28

Děkuji za info



#5 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 02 březen 2019 - 12:04

Nemáte zač :)


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#6 Tado

Tado

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 Příspěvků:
  • LocationSlovensko
  • Server:CZ3

Odesláno 03 březen 2019 - 10:32

Tému uzamykám, problém bol už nahlásený na podpore.

 

 

Ďakujem za pochopenie.


Tado ;) (ninja)





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních