Skočit na obsah


Fotka

Letní práce


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
21 odpovědí na toto téma

#1 Soares

Soares

    Advanced Member

  • Team Hero Zero
  • 40 Příspěvků:
  • LocationLisbon, Portugal
  • Server:CZ1

Odesláno 12 červen 2019 - 11:27

CZ.png



Drazí hrdinové,

 

léto je za rohem a každý hrdina si potřebuje na léto vydělat nějaké ty peníze. Máme pro vás dobrou zprávu! Yoyoostrov najímá hrdiny na léto. Máš zájem připojit se k naší parádní společnosti?

 

Zde je naše nabídka prací!

Prosím napiš nám krátký dopis (150 - 300 slov) kde budeš žádat práci a vysvětlíš nám, proč by jsi byl přínosem pro naší společnost.
 

Seznam prací

Distributor yoyo v nechutném centru města.
Chceš pomoct aby naše společnost byla známá? Pak můžeš začít rozdávat propagační yoyo v nechutném centru. Spolu s yoyem dostaneš i plac na prodej yoya.

 

Čistič oken ve Švýcarsku.
Myslíte si, že můžete učinit spravedlnost pro naše mimořádné velitelství tím, že jim dáte nejčistší okna a to i přes zamrzlou zimu? Pokus se dostat do našeho úklidového týmu.

 

Doplňovač prodejního automatu v Egyptu.
Víš jak se pohybovat kolem pyramid? Dokážete otevřít plechovku sody aniž by vystříkla z přílišného třepání? Nezajímá tě velká teplota vzduchu? Pak tohle je tvoje šance.

 

Zástupce oddělení služeb na hotelu na Yoyoostrově.
Máte-li pocit že máte různé hrdinské práce, jako je například čištění břehů, dohlížení na bufet a ručníky, dodávání sluneční ochrany našim hostům. pak můžeš zažádat o náš hotel na Yoyoostrově. Alespoň díky tomu výhledu se budeš cítit jako na dovolené.
 

Vysvětlení
• Soutěže se stačí zúčastnit pouze jednou k tomu aby jsi vyhrál odměnu.
• Musíš si vyhrat pouze jednu práci ze seznamu a napsat krátký dopis.
• Dopis musí mít 150-300 slov
• Soutěž bude probíhat 5 dní ;)
 

Příklad

Práce: Yoyo distributor

Milý Micheli,
S velkou radostí jsem zjistil, že jste letos nabídli práci v Hloupodolí.
Bydlím velmi blízko a už znám vaši určenou veřejnost. Od té doby, co jsi začal s tou yoyo kampaní, hodně potenciálních hrdinů teď visí na mém předměstí. Také dobře znám oblast, protože tam je moje oblíbená zastavárna.
Dobře motivuji lidi. Nedávno jsem motivoval 200 lidí k Sci-fi úmluvě. Jsem si jistý, že bych mohl udělat dobré jméno vaší společnosti pro lidí kteří se budou courat městem.
Doufám, že si mě vyberete.

Pravidla
•Soutěže se můžeš zúčastnit pouze jednou.
• Soutěž s více účty je zákazáno.
• Každý hráč může získat pouze jednu odměnu na jeden server.
• Nepoužívejte nevhodná slova.
• Kopírování dopisů jiných hráčů je zakázáno. Za takové jednání budete diskvalifikováni. Také je zakázáno editovat své odpovědi.
• Ze soutěže můžete získat pouze jednu odměnu.
• Pokud se zúčastníte na českém foru, odměnu si můžete uplatnit pouze na českém serveru.
• Editovat své odpovědi. Editované odpovědi budou diskvalifikovány.
•Pokud se stane že jsi napsal špatně jméno nebo server, můžeš použít tlačítko > Nahlásit <, hlavně nezapomeň napsat co potřebuješ změnit. Popřípadě napiš jednomu z našich moderátorů zprávu zde na fóru.

Odměny
• Všichni zúčastnění získají 50% booster na schopnosti po dobu 7 dnů.

Čas soutěže
• Tato soutěž bude trvat od 15. června do 19. června 2019
• Odměnou budou odeslány nejpozději 30. června.
 

Dobře se bavte!!!

 

hz-logo.png


  • Aliyah se toto líbí

#2 FiveNightsAtFREE

FiveNightsAtFREE

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 Příspěvků:
  • Server:CZ4






Odesláno 15 červen 2019 - 09:36

Dobrý den,
měl bych zájem o pracovní pozici v dovolenkové destinaci v na Yoyoostrově.
Nedokážu doplavat ani k bojce, nicméně cítím, že jsem pro Vás ten pravý. 
Budu vykonávat činnosti od okukování turistek po nošení pití a ručníků.
Byl bych rád za větrák, letní vedra jsou neúprosná.
S pozdravem
 
FiveNightsAtFREE, cz2

  • ronaldocristiano se toto líbí

#3 Archangel

Archangel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 Příspěvků:
  • LocationLa mia seconda casa è l'Italia e la Roma capitale
  • Server:CZ2
  • Postava:Archangel
  • Tým:Hell's Angels



Odesláno 15 červen 2019 - 06:12

DOBRÝ DEN  MR.BRAUN,
DOČETLA JSEM SE DNES O VAŠÍ POZICI V MÍSTNÍCH NOVINÁCH NA YOYOOSTROVĚ. UCHÁZÍM SE O POZICI  POKOJSKÉ V HOTELU HILTON.
PROČ MĚ VAŠE NABÍDKA ZAUJALA?
DŮVOD JE PROSTÝ-BLÍŽÍ SE SEZONA DOVOLENÝCH  A TADY NA  YOYOSTROVĚ  JE PANENSKÁ PŘÍRODA, MOŘE A PLNO SPORTOVNÍCH AKTIVIT.
BYDLÍM KOUSEK OD HOTELU A TUTO OBLAST VELICE DOBŘE ZNÁM.
PROTO NA YOYOSTROV, JAKO KAŽDÝ ROK, PŘÍJÍŽDĚJÍ  HRÁČI HERO ZERO NA DOVOLENOU, UŽÍVAT SI SLUNÍČKA A MOŘE A RELAXOVAT .
A PROTO VŽDY MUSEJÍ MÍT NA POKOJICH KOMPLETNÍ SERVIS, RUČNÍKY, PITÍ, USTLÁNO A VŠUDE ČISTO..
PROTO BUDU RÁDA VYKONAVAT POZICI POKOJSKÉ, ABY KLIENTELA MĚLA RADOST A HLAVNĚ BUDU DĚLAT DOBRÉ JMENO HOTELU HILTON NA YOYOOSTROVĚ..
TED UŽ BUDU POUZE OČEKÁVAT,JESTLI SE MI OZVETE, ANEBO MĚ POZVETE K VÝBĚROVÉMU ŘÍZENÍ..
S POZDRAVEM LINDA
 
Archangel  CZ2


#4 Evicka1

Evicka1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Evicka1
  • Tým:Hell s Angels



Odesláno 15 červen 2019 - 06:22

Dobrý den,
mám velký zájem o pracovní místo průvodkyně ve Vašem vyhlášeném letovisku Yoyoostrov.
Je známý svými bělostnými a čistými plážemi a krásně průhlednou vodou:)
Tato  práce mě strašně baví , protože poznám bezpočet zajímavých lidí
a každý den zažiji dobrodružství:)
Tato práce je velmi pestrá a zábavná!!:)
Budu velmi ráda a vděčná, pokud ji budu moci vykonávat na Yoyoostrově
a jsem si jistá, že jsem ta nejvhodnější kandidátka na tuto pozici.
Předem děkuji,
s úctou,
 
Evička1, CZ2


#5 Karelsan

Karelsan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Karelsan

Odesláno 16 červen 2019 - 03:41

Ahoj a dobrý den všem co hrají tuto zábavnou hru já osobně jí hraji už přes 2 roky a jsem tomu rád.Jsem důstojníkem týmu ve kterém jsou ty nejlepší lidé v této hře.Chtěl bych vykonávat práci Doplňovač prodejního automatu v Egyptu a myslím,že bych tuto práci zvládl se ctí.Předem děkuji a zdraví vás Karelsan,CZ2


Doplňovač prodejního automatu v Egyptu



#6 Tanulka

Tanulka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 Příspěvků:

Odesláno 16 červen 2019 - 05:31

Dobry den Mr. Smith,
v nákupním středisku jsem narazila na inzerát s nabídkou práce, která mě velice zaujala. Jmenuji si Táňulka a bydlím ve Švýcarsku již několik let. Jsem asertivní a empatická, proto věřím, že se budu skvěle na práci čističe oken hodit. Umím neuvěřitelně pročistit mysl a myslím si, že se skvrnami to půjde ještě lépe. Nemám však ráda výšky, což pro vás jistě nebude překážkou. S úctou a sluncem v duši Táňulka

#7 ronaldocristiano

ronaldocristiano

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:CristianoRonaldo
  • Tým:CzechSuperHeroes

Odesláno 16 červen 2019 - 07:03

Dobrý den,
měl bych zájem o pracovní pozici v dovolenkové destinaci v na yoyo
Budu vykonávat činnosti od okukování mohu nosit pití atd. Mohu dělat vše co mi kdo řekne umím vše.takže by nebyl problém s ničím. S POZDRAVM CristianoRonaldo
  • ronaldocristiano se toto líbí

#8 AdamDeltík

AdamDeltík

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:ADAMDELTÍK
  • Tým:Fakultní Nemocnice

Odesláno 16 červen 2019 - 09:21

Práce: Zástupce oddělení služeb na hotelu na Yoyoostrově

 

 

Dobrý den Pane Marlone,

 

Hledal jsem si práci mezi lidmi, na nějakém krásném, dovolenkovém, slunečním místě a vaše pracovní nabídka mne velmi zaujala. Rád bych se stal Vašim zaměstnancem.

 

Každý úkol, který dostanu, se snažim plnit co nejpřesněji a nejlépe. V minulosti jsem dělal portýra, takže v tomto směru mám určité zkušenosti. Jsem zvyklý i na dlouhé pracovní směny. Věřim, že bych pro Vás a váš luxusní hotel byl velkým přínosem.

Předem děkuji.

 

ADAMDELTÍK CZ2

 

 

 

 


Velitel týmu: Fakultní Nemocnice, CZ2

 

The Walking Dead Season 4: The Final Season od Telltale Games - Marlon je nejlepší postava.


#9 koko6

koko6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:koko6
  • Tým:TheMemberTeam



Odesláno 16 červen 2019 - 10:18

Dobrý den mr. H.Z.

Reaguji na Vámi vydaný inzerát "čistič oken ve Švýcarsku" .Jsem malý , nenápadný , nebarevný , nešikovný , neschopný , neinteligentní , neurozený , nenarozený , neobjevený , nerozhodný , neobratný , nerovný , nehybný . No prostě jen samé NE . Moje velké plus je , že vlastním speciální čistící prostředek " palice " YOYOjar"" se kterým umím vyčistit veškeré okna ve Vašem mimořádném velitelství . Má to několik výhod , a to nikdy nikdo neuvidí žádné šmouhy , nikdy nikdo Vám nedokáže poškrábat či rozbít sklo , vždy budete mít čistý vzduch . Varování  v zimě pozor na průvan . Dále je velikou výhodou automatické třídění důležitých a nedůležitých dokumentů na ekologicky čistý odpad. Navíc jako bonus máte automatický čistič veškerého , dlouhodobě usednutého prachu . Nejsem vůbec drahý , beru jen 10000 XP , 100000 zkušenostních bodů a veškeré epické věci co unesu . Měli byste se rychle rozhodnout s odpovědí , protože velitelství v Hloupodolí mi již tuto práci nabídlo .

          S pozdravem koko6



#10 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 16 červen 2019 - 10:31

Práce: Čištění oken ve Švýcarsku

Dobrý den,
doslechla jsem se, že hledáte nějakého pracanta na čištění oken ve Švýcarsku.
Tato práce by mě mohla velmi naplnit, jelikož ráda uklízím a na ta špinavá okna už se s prominutím nedá koukat.
Jestliže mě na tuto pozici přijmete, mohu Vám zaručit, že se budou jen lesknout.
Pokud by Vás zajímaly mé zkušenosti, tak s úklidem jich mám opravdu mnoho. Pracovala jsem například jako pokojská, čištění koberců, úklid kanceláří, v nemocici, úklid po stavbě, úklid nepořádku na ulici, mytí nádobí, úklid v domácnosti a mnoho dalšího. S okny mám zkušenosti samozřejmě také, takže vím do čeho bych šla.
Sice je mi 80 let, ale po zdravotní stránce jsem naprosto v pořádku, tudíž mohu nastoupit ihned. Ještě dodám, že vstávám každý den v 5 hodin ráno (místo budíku mám totiž korelu), takže se nemůže stát, že bych přišla pozdě či nedorazila vůbec. To se nemusíte obávat.
V případě, že byste o mě měli zájem, přikládám svůj email, kde mě můžete kontaktovat: poradekmusibyt@yahoo.com.
Myslím, že jsem o sobě uvedla vše podstatné, tak teď budu jen doufat, že se mi ozvete.

Předem děkuji.
S přátelským pozdravem Saary.
(CZ1)

Příspěvek upravil Saara: 16 červen 2019 - 10:34

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#11 winst69

winst69

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:winst
  • Tým:Navy SEALs

Odesláno 16 červen 2019 - 10:40

Dobrý den mr. Solares,

mám zájem o práci distributora yoyo v nechutném centru města. Zaručím vám, že upoutám pozornost všech lidí v městě a možná i po celém světě. Mám dlouholetou zkušenost s marketingem a také jsem bývalý mistr světa v žonglování s yoyem a také umím ty nejlepší triky. Mám velmi vylepšenou dílnu, takže vlastním mnoho vylepšení na postřeh a zručnost. Už jsem přemýšlel o obleku, se kterým budu lákat zákazníky - Kuřecí set! Víte, co má kuře a yoyo společného? No, vůbec nic. Je to jen vtipný kostým a zaručuji, že lidí v obchodě budou mraky. Co se týká platu, mohli bychom se dohodnout na 1500 zalťáků na týden, ale pokud si s tím nejste jisti, přesvědčím vás svým občanským průkazem s levlem 153! Až kupci ze zahraničí přijedou do centra města, už to nebude nechutné, ale nádherné a hezké místo, kde nebudou žádní kriminálníci a grázlové, jak dosud. V této práci bych velmi chtěl pracovat.

 

Se srdečným pozdravem, Winst

 

PS Jsem ze CZ4 :)



#12 MADDDMAXXX

MADDDMAXXX

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:CABLEGUY / EXORCİST / MADDDMAXXX
  • Tým:FREAKS UK1 / LEGENDSOFHZ UK2

Odesláno 16 červen 2019 - 12:01

Good day HeroZero´

                                I hear you need a worker for Switzerland as a window cleaner .Well ı am the wrıght man for the job kleen enthusıastic hard and motıvated worker full of joy I wıll make sure all your windows are sparklıng clean You can even brush your teeth comb your haır ın those wındows once ı am fınıshed wıth them We alos use envırmental freındly cleanıng products So no harm comes to the envırment.We take very specaıl care ın health and safety rules and make sure also no harnm comes to people who walk by whıle where on the job We are keen and ready to go please let me know ıf you need our servıces 

 

Your Sıncerly.

 

MADDDMAXXX CZ2

 

Famıly A.F


giphy.gif?cid=3640f6095c21664c70596c4d36


#13 Smurf

Smurf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 Příspěvků:
  • LocationRožnov pod Radhoštěm
  • Server:CZ1
  • Postava:Smurf
  • Tým:Villains

Odesláno 17 červen 2019 - 11:25

Vážené ředitelství hotelu "Modrá hvězda" na Yoyoostrově,

měl bych zájem o pozici zástupce oddělení služeb ve Vaší destinaci . Mohu Vám nabídnout dlouhodobou, v mém případě

1489 dní trvající praxi ve všech činnostech, jako je např. pokrytí lokalit wifi signálem nebo elektrickým proudem, čištění pláží

od odpadků, chlazení sopek pomocí sušáků na vlasy, záskok za maják po dobu poruchy, distribuci horkých a tučných hranolků,

hledání a následné vyhrabávání ztracených rovnátek, provozování letní show nebo sestavení kuchařských specialit pro šéfkuchaře.

Děkuji Vám předem za Váš drahý čas a jsem s pozdravem.

 

PS: Preferuji modrou.

 

Smurf, CZ1



#14 arvesel

arvesel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic, Prague
  • Server:CZ1
  • Postava:ZiPpoHero
  • Tým:Czech superheroes

Odesláno 17 červen 2019 - 03:14

Dobrý den,

rád bych se ucházel o pozici "Doplňovač prodejního automatu v Egyptu". Automat na plechovky je v tomhle horku ideální, i když v manipulování s plechovkami nejsem zrovna zručný. Nuž doplňovánání automatů není hlavní náplň jejich činnosti, ale myslím si, že jako správný hrdina bych měl být u všeho. Svačinka formou donutů je doufám samozřejmostí, já nejradši ty s růžovou polevou. Budu se těšit..

 

arvesel, cz1


fACTWrK.png


#15 Oldyoung

Oldyoung

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Oldyoung
  • Tým:Láskánci

Odesláno 17 červen 2019 - 04:28

Dobrý den,

mám velký zájem o Vámi nabízenou pozici „Čistič oken ve Švýcarsku“.

Tuto práci jsem již vykonával kdysi v ČSSR, chcete-li Československu, se svým otcem. Tehdy „něco“ podepsal a nemohl vykonávat svou profesi. Chodil jsem mu často pomáhat a několikrát jsem započatou činnost musel i dokončit sám – to když tatínka odvedli pánové z nějakého auta.

Je to krásná práce na zdravém vzduchu, a že se v ní dá i profesně růst, svědčí, že se tatínek po vánocích 1989 stal ředitelem jedné továrny, kde jsme tehdy myli okna.

Jsem přesvědčen, že bych mohl udělat dobré jméno vaší společnosti pro lidi, kteří projdou městem. Uvidí v mnou umytých totiž sami sebe – pravda, pro někoho to může být zdrcující pohled. Je možné, že některými mnou umytými okny i někdo projde, protože vůbec nepostřehne, že tam nějaké okno je, ale to jistě ošetří kompetentní osoby.

I přes naznačená možná rizika věřím, že si mě vyberete.

Oldyoung


  • úchyl1 se toto líbí

#16 GreyPhill

GreyPhill

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:GreyPhill
  • Tým:Debžouni

Odesláno 17 červen 2019 - 05:00

Dobrý den,

Byl jsem neskutečně šťastný, když jsem zjistil že nabízíte práci jako je tato a mám o ní veliký zájem. Nejen proto že v otevíráni plechovek jsem skutečný mistr s dlouholetou praxí ze sledování seriálů, ale také proto že velká teplota vzduchu mě po také ne úplně krátkém pobytu v mé domovině nemá šanci rozhodit. A nakonec i přes to že pyramidu jsem v životě ještě neviděl, myslím si, že jsem pro tuto pozici vhodný kandidát. 

S pozdravem GreyPhill CZ2



#17 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 17 červen 2019 - 05:35

Dobrý den,

i u nás v kocourkově se objevila Vámi prezentovaná nabídka pracovní pozice:Zástupce oddělení služeb na hotelu na Yoyoostrově.

Bez váhání sem se rozhodl na Váš inzerát reagovat, protože je tato nabídka jak stvořena právě pro mě. Do místa výkonu práce bych to měl kousek, což je super. a nemám problém pomoci jak z roznášení ručníků, mezitím okukování krásných žen, tak i pití drinků s hosty kteří nechtějí pít sami a nebudou mít zrovna žádnou společnost, tak i rozdělení a zadání popř kontrolu úkolů pro podřízené i samozřejmě ochranu hotelu od nezvaných návštěv zloduchů bossíků. Vzhledem k blízkosti bydlení budu i flexibilní a popř nečekaná návštěva zloducha mě nepřekvapí a budu připraven okamžitě zasáhnout. myslím, že i po stránce mého odměňování se dohodneme. i když laciné to nebude, ale určitě neprohloupíte :D   a navíc mě nebudete muset proplácet cestovné, ale jako benefit si dokáži představit v případě potřeby přespání na hotelu zdarma  plus vše co sním a vypiji :D i pro mé nejbližší. V kostce je to zatím asi vše. zbylé podrobnosti dojednáme až na osobním setkání. K zastižení sem denně na zero, ale čas není dán, popřípadě mě můžete zanechat vzkaz a po buď přímo do schránky a nebo u mého asistenta Skluzana Taviče :D

Pěkný den a budu se těšit na naši další spolupráci.

 

 S pozdravem 

 

yuri9boyka, cz2


Zástupce oddělení služeb na hotelu na Yoyoostrově.


  • FiveNightsAtFREE se toto líbí

#18 hullk1

hullk1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 17 červen 2019 - 06:53

Dobrý  den měl sem zájem o vyčištění velký Rozkladov na čištění komínú je to super  práce promě jako stvořená.Rád vyčistím vš komínú a v paneláku vyčistím okna hullk1 cz 2



#19 úchyl1

úchyl1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 Příspěvků:

Odesláno 18 červen 2019 - 09:57

Věc: Zájem o pozici čističe oken ve Švýcarsku

 

Dobrý den, v inzertní příloze věstníku Globální vykořisťovatel jsem se dočetl o vámi nabízené pozici čističe oken ve Švýcarsku. Vzhledem k tomu, že se u mne náhle projevila alergie na tropická vedra a musím proto ukončit svou kariéru plážového povaleče na Yoyo ostrově, mám o vámi nabízenou pozici vážný zájem. V čištění oken bohužel nemám žádnou praxi, vzhledem k tomu, že můj bungalov neměl žádná skla, ale díky mé vyhlášené kreativitě a flexibilitě při vymýšlení plážových zábav jsem si jist, že se dokážu rychle zaučit. Jistě mi v tom pomůže i vysoká motivace, neboť bych velmi rád přesídlil do klidem a spořádaností proslulého Švýcarska, jsa poněkud unaven chaosem a nestabilitou poměrů v Yoyodynem ovládané banánové republice, v které se nacházi pláž na níž jsem se dosud povaloval. V tak čisté a spořádané zemi jako je Švýcarsko nejsou jistě ani okna příliš špinavá a tak jsem si jist, že práci hravě zvládnu. Vzhledem k dlouholetému návyku  na Mojito nemusíte mít obavy, že bych při práci upíjel Okenu a jako bonus nabízím, že dohlédnu, aby žádný otrapa a rádobyhrdina okny nenahlížel a nerušil diskrétní soukromí, kterým jsou švýcarská sídla proslulá! Těším se na brzkou odpověď a upřesnění platových podmínek!

úchyl1, cz2



#20 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 19 červen 2019 - 02:56

Zdarec Lájoš

 

Myslim,že už nikoho nemusiš hledat na doplnovani kapaliny :D do automatu v Egypte.V pohybu kolem pyramid ja nemam absolon :D :D problem a kmitam,jak papirovej čertík navzdory tomu vedru.hele ti,co k vam uz psali,tak je klidne škrtnite.jsou to lazaři.jsu proste top blazen a nemam problem,ikdyz vysoliš pořádnej balik chechtáku.no to se ješte domluvime.no nic uz nemam cas a letim jak střela doplnovat tekutinu do matu,protože jsu předem přijatej :-) joooo a vodu,limo,čaj atd...škrtam ze seznamu a doplnuji pivečko a něco tvrdšiho.potom to tady v Egyptu bude nářez a ta spravná zábavička......tos nevidel.to bude dovolenka :D :D :D 

 

mickky,cz2,Destuction






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních