Skočit na obsah


Fotka

Nefunkcne servery?


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
3 odpovědí na toto téma

#1 Vlad

Vlad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Vlad
  • Tým:Destruction

Odesláno 04 říjen 2019 - 08:52

Dobry den,

 

Chcel by som sa spytat ci planujete opravit servery alebo nam teda napiste, ze dokedy budu stale nedostupne atd. a co mam robit ak som zacal cvicenie ale nebol server dostupny a potom to odo mna pyta 2 donuty za predlzenie cvicenia...

 

 

Vlad


  • yuri9boyka a Tropen klikli "Líbí se mi"

#2 Pes63

Pes63

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 Příspěvků:
  • Server:CZ4

Odesláno 04 říjen 2019 - 04:03

No a právě teď jste tomu nasadili korunu. Nechali jste mraky lidí mlátit do zločince a když už byl skoro dole, tak pád serveru a výsledek? Zločinec uprchnul. To si z nás děláte no, vy jistě víte co jsem myslel...



#3 Tropen

Tropen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 Příspěvků:
  • Server:CZ3

Odesláno 05 říjen 2019 - 07:26

Zdar,

skúsim sa na to popýtať vedenia nakoľko si tiež uvedomujem, že to plýtva vaším časom(obzvlášť pri tom zločincovi) a prípadne donutmi.


Ak som pomohol tak prosím stlačte: "Líbí se mi" ;)

#4 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 08 říjen 2019 - 08:42

Dobry den,

 

Chcel by som sa spytat ci planujete opravit servery alebo nam teda napiste, ze dokedy budu stale nedostupne atd. a co mam robit ak som zacal cvicenie ale nebol server dostupny a potom to odo mna pyta 2 donuty za predlzenie cvicenia...

 

 

Vlad

Vlade vím že máš pravdu, ale ty zase dobře víš jak to dopadne. i mě se teď stala jedna věc- první odpověď že nemůžou lokalizovat můj účet a poté když sem odepsal co chtěli, nikdo už nenapsal - a tak to funguje tzv česká podpora při pomoci hráčům , buď neví, nejde to apod. je to ostuda kam tuto hru dostali, a nebo to není v jejich moci. hold je potřeba mít tam kámoše aby něco šlo, nebo napsat do Německa ať sem někdo dojde udělat pořádek!!!!






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních