Skočit na obsah


Fotka

Chyby Hero Zero

#Chyby #bugy #nefunkční

  • Zamčené téma Téma je zamčeno
6 odpovědí na toto téma

#1 Johnymma

Johnymma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Johanes
  • Tým:Villains (Never)

Odesláno 03 srpen 2015 - 09:21

Ahoj všem :)

 

tahle hra mě chytla opravdu hodně. Vzhledem k tomu, že chodím do práce a hru hraji převážně na telefonu (v práci na PC), tak zkusím založit téma, kde by mohly být psány chyby (nevím, jestli jsem v tom sám, nebo se to děje i ostatním....

1) Pouštění reklam (tak tahle věc mi nejde ani na pc, ani na telefonu už cca měsíc. Před tím bylo vše oka (telefon i pc) ale teď mi problikne obrazovka (telefon), nebo černá obrazovka videa, ale video neběží (pc) :(

2) Na telefonu hra hodně zamrzává a bohužel v nejdůležitějších chvílích (ZLOČINEC !!!! ) 

3) Odměny za Zločince. Bohužel už dvakrát jsem nedostal odměnu do 10. místa v útocích na zločince (ano, kontroloval jsem si to ve výsledném součtu po poražení zločince), bohužel až teď jsem chytřejší, tak pro příště budu podkládat printscreeny :) 

 

Neberte toto vlákno za hanění hry. Naopak mě hra baví více jak hry jí podobné, tak proto píšu pár věcí, abych věděl, jestli se to stává i někomu jinému a popřípadě Vám, administrátorům, aby jste to věděli :) Jinak velkej dík. Od doby, co jsem to začal hrát, tak se hra dost zlepšila :) Takže předem Děkuji a Play4Fun Hrdinové :) Johanes



#2 Xirelye

Xirelye

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 Příspěvků:
  • LocationEverywhere
  • Server:CZ2
  • Postava:Xirelye

Odesláno 03 srpen 2015 - 09:24

Ahoj, u te 3 byl zločinec uplně poražen? nebo unikl?... pokud unikne nedostaneš nic


(donut) Užitečné rady: ZDE
(donut) Pravidla fora: ZDE
(donut) Pravidla hraní: ZDE

„Do your job best“


#3 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 03 srpen 2015 - 09:27

Ahoj.

Takže je jedna možnost proč se ti ukazuje jen černá obrazovka.

Nepoužíváš nějaký program na blokování reklam ? AdBlock či něco podobné ? :)

A ty odměny u zločince ty dostaneš jen za poražení jinak dostanete jen "cenu útěchy.


Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#4 SoulEater

SoulEater

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:SoulEater

Odesláno 03 srpen 2015 - 09:34

Ahoj, s reklamami ti moc nepomůžu zkus si podat otázku na podporu.

 

Falenku takhle adblock ani trošku nefunguje funguje tak, že maximálně a úplně vybělí reklamu jako takovou po stranách hry což on má problém, že nemůže přehrát video. Adblock vypíná vyskakovací okna ihned po spuštění což reklama na video je rozkliknuta dobrovolně a okno se nezavře, ale je černé.

 

Na mobilní aplikaci se pracuje a popořadě se zlepšuje. Bohužel na nějakých mobilech či androidech má špatnou kompatibilitu. Hádám, že nějaký čas na horších mobilech hra bude bohužel dělat všelijaké neplechy.

 

U třetího případu ti odpověděl Xirelye.



#5 Johnymma

Johnymma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Johanes
  • Tým:Villains (Never)

Odesláno 03 srpen 2015 - 09:36

u té ,,trojky" ano. Byl zcela poražen. Proto se právě divím. Jinak u ,,jedničky" sice používám addblock na pc (pracovní pc, tudíž je to nutnost, jestli mi rozumíte :) ) ale na telefonu žádné blokování reklam nemám, takže by to vliv na telefon mít nemělo. Jinak s tím addblockem mi to úplně vypadlo z hlavy a nedošlo mi to :D :D :D To ale neřeší problém, že se to děje i na telefonu. BTW: Telefon patří pořád ke špičce, takže tím to opravdu nebude :D :D :D :D :D :D ale chápu, že to vědět nemůžete (Galaxy note 3) Viz. už jsem psal, že by bylo dobré udělat mobilní aplikaci na šířku pro lepší přehlednost (na telefonech jako je note atd by to byla největší pecka, ale to už zabíhám úplně do jiného vlákna, pardon.


Příspěvek upravil Johnymma: 03 srpen 2015 - 09:41


#6 SoulEater

SoulEater

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:SoulEater

Odesláno 03 srpen 2015 - 09:41

Tak s tou trojkou mi to nejde do hlavy.  (grin)

 

Možná, že tu někoho něco napadne, ale spíš se obrať na podporu možná, že ti tam pomůžou i s tím i s tím.  :)



#7 Johnymma

Johnymma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Johanes
  • Tým:Villains (Never)

Odesláno 03 srpen 2015 - 09:42

Děkuju Vám všem :) můžeš lock :)






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních