Skočit na obsah


Fotka

Představení "Sezóny" - Sezóna Brouka


  • Please log in to reply
58 odpovědí na toto téma

#21 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 06 duben 2020 - 11:22

A k tomu že mezi počítačem a mobilem je rozdíl 70 kč. Se ani nechci vyjadřovat.

Rozdíl tam je na počítači je to  poměrně levnější a proto nedoporučuji kupovat přes mobil ale přes počítač protože člověk ušetří také nevím proč ty ceny jsou takhle rozdílné. Mohu se zeptat a později doplnit informace ale jak psala Saara přes jiné země se cena upravuje a tak je dobré to vyzkoušet. Mohu vám také poradit tak kdyžtak kdo by potřeboval pomoct pište na forum do zpráv nebo na server CZ5 kdo má možnost.


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#22 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 06 duben 2020 - 11:26

Rozdíl tam je na počítači je to  poměrně levnější a proto nedoporučuji kupovat přes mobil ale přes počítač protože člověk ušetří také nevím proč ty ceny jsou takhle rozdílné. Mohu se zeptat a později doplnit informace ale jak psala Saara přes jiné země se cena upravuje a tak je dobré to vyzkoušet. Mohu vám také poradit tak kdyžtak kdo by potřeboval pomoct pište na forum do zpráv nebo na server CZ5 kdo má možnost.


Mňamky se kupujou normal kartou, sms nebo psc, nevim jak to je, ja nakupuju jen Kartou.
Pokud byste chtěli nakupovat přes jiné země, tak psc ve většině případů nefachá. Též dobrý vědět.
  • SojiGames se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#23 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 07 duben 2020 - 11:50

Ahojte, já mám dotaz. Nechápu toto: Jak můžeš získávat sezónní body?
• při úkolech souvisejících s událostmi

Jaké události?
Díky.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#24 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 07 duben 2020 - 11:58

Ahojte, já mám dotaz. Nechápu toto: Jak můžeš získávat sezónní body?
• při úkolech souvisejících s událostmi

Jaké události?
Díky.

Zdravím, v této sezoně tuším žádně úkoly související s událostmi nejsou tudíž se body sbírají ze soubojů, ligy, úkrytu, solo HC a XP turnaje.

Ještě se pro jistotu zeptám ale neměli by tu být žádné související úkoly. 

Přeji hezký zbytek dne. :)

HeroZero Team


  • Saara se toto líbí
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#25 Sampusk00

Sampusk00

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:šampusk00
  • Tým:Gold Legion

Odesláno 07 duben 2020 - 12:57

Ahojte, já mám dotaz. Nechápu toto: Jak můžeš získávat sezónní body?
• při úkolech souvisejících s událostmi

Jaké události?
Díky.


Tipuji že to budou eventy, např. Velikonoce.

Příspěvek upravil Sampusk00: 07 duben 2020 - 12:58


#26 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 07 duben 2020 - 01:55

Tipuji že to budou eventy, např. Velikonoce.


Tak mohlo by. Ale Velikonoce budou teď a pokud to v této sezóně nebude jak píše Soji, může se jednat klidně i o něco new. Necháme se překvapit. ;)
Ještě by mě zajímalo co znamená ten brouk, který se občas objeví na ikoně misí. :D Přijde mi, že když na něj kliknu, tak se o něco posunu. :D

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#27 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 07 duben 2020 - 02:47

Kvůli screenum sem hodím dvě zprávy.

Cena za pas v prohlížeči: https://prntscr.com/ruse18

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#28 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 07 duben 2020 - 02:49

Cena za pas v mobilu: https://prntscr.com/rusd9u

Zrada či co? Má to tak asi každý.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#29 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 07 duben 2020 - 02:49

Tipuji že to budou eventy, např. Velikonoce.

Uvidíme je možné že něco na Velikonoce bude, ale zatím o tom žádné informace nemám takže jestliže se něco objeví napíšu to sem. 

Přeji hezký den. :)

HeroZero Team


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#30 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 07 duben 2020 - 02:50

Cena za pas v mobilu: https://prntscr.com/rusd9u

Zrada či co? Má to tak asi každý.

Ano má to tak každý a už jsme se o tom tady zde včera bavili a psal jsem na to že nevím proč jsou ceny na mobilu tak vysoký oproti cenám na počítači a proto jsem psal že doporučuji kupovat 100% přes počítač.

HeroZero Team 


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#31 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 07 duben 2020 - 02:54

Ano má to tak každý a už jsme se o tom tady zde včera bavili a psal jsem na to že nevím proč jsou ceny na mobilu tak vysoký oproti cenám na počítači a proto jsem psal že doporučuji kupovat 100% přes počítač.
HeroZero Team


Aha, pardon, asi jsem zapomněla nebo odpovídala na něco jiného. No, ale je to teda pěkná zrada, každý na fórum nechodí.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#32 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 07 duben 2020 - 02:58

Zrada to je že ceny na mobilu jsou o dost větší než na počítači, ale bohužel já s tím nic neudělám a hráči prostě hold občas navštíví forum a dočtou se toho tady a ve hře je  asi nikdo neinformuje jestliže mu to třeba někdo neřekne. 

HeroZero Team


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#33 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 07 duben 2020 - 03:21

Zrada to je že ceny na mobilu jsou o dost větší než na počítači, ale bohužel já s tím nic neudělám a hráči prostě hold občas navštíví forum a dočtou se toho tady a ve hře je  asi nikdo neinformuje jestliže mu to třeba někdo neřekne. 
HeroZero Team


No ale za mě to jsou vyhozené peníze. Hráč si pas koupí, body nestihne a bude mít třeba jen kousek setu. Když teda vezmu cenu v prohlížeči, tak za set plus pomocníka je to dobrá cena, když běžně set s pomocníkem vyjde na nějakých 700,-, ale také se to nemusí stihnout. Kdo teda jede žebříček, mohl by. Určitě bych doporučila nejprve vyzkoušet spodní řádek a až pak přemýšlet o koupi.

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#34 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 07 duben 2020 - 03:28

No ale za mě to jsou vyhozené peníze. Hráč si pas koupí, body nestihne a bude mít třeba jen kousek setu. Když teda vezmu cenu v prohlížeči, tak za set plus pomocníka je to dobrá cena, když běžně set s pomocníkem vyjde na nějakých 700,-, ale také se to nemusí stihnout. Kdo teda jede žebříček, mohl by. Určitě bych doporučila nejprve vyzkoušet spodní řádek a až pak přemýšlet o koupi.

Sám hráč si musí říct jestli se schopný sezonu dokončit a získat úplně vše a pak až si to koupit, protože jak pak říkáš jsou to vyhozené peníze a přes mobil ještě dražší takže je dobré nejdříve si to dobře promyslet zda má na to každý týden být min. top 100 HC a XP a zda dokáže splnit všechny úkoly okolo.

HeroZero Team


  • Saara se toto líbí
Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#35 Saara

Saara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 110 Příspěvků:
  • LocationMoravskoslezský kraj
  • Server:CZ1
  • Postava:Saary
  • Tým:Empire of the Undead






Odesláno 07 duben 2020 - 04:18

Nějak si nemohu odpustit výtku, že ač je to fajn novinka, tak hráče už tato klikačka opravdu nutí být ve hře 24h. Každý si většinou po HC odpočinul a kupříkladu souboje už tak nehrotil. Ale pokud chce sezónní body, které budou ve hře neustále, tak musí hrotit všechno a furt. Musím říci, že tato klikačka je jako asi jediná nejvíce náročná na čas. Jako Vy napíšete, tak to neklikejte, nikdo Vás nenutí, ale pointa proč to píšeme Vám nedochází. Respektive vývojářům. Hráči si už tak na časovou náročnost stěžovali a tohle si myslím bude kámen úrazu. Já chápu, že se snaží hru oživovat neustále, ale mám dojem, že to není vůbec třeba. Nedávno zvýšili úrovně místností v úkrytu a teď toto. Plus jsou každou chvíli eventy a nové sety či pomocníci. Ani hráč s lvl 600 nemá vše hotovo, natož začátečník. Kape jim na maják. Nezlobte se, ale musela jsem se prostě vyjádřit.

(Jak se říká, všeho moc škodí. Místo udržení hráčů ve hře o ně klidně mohou přijít.)

Příspěvek upravil Saara: 07 duben 2020 - 04:20

  • Sampusk00 se toto líbí

4c1cf861e774164a150b554eb1ad9e7c.png
c3f136787e9fffe0b0825259bae9e8c6.png


#36 koko6

koko6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:koko6
  • Tým:TheMemberTeam



Odesláno 07 duben 2020 - 05:20

Mě to připadá , že HZ se snaží eliminovat "chudší" od "bohatších". Není fér u free hry zohledňovat kdo má a nemá peníze. Takže mi to připadá že čím jseš bohatší tím jsi si rovnější....sorry


  • FiveNightsAtFREE, LeosCZ a Saara klikli "Líbí se mi"

#37 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 07 duben 2020 - 05:21

Mňamky se kupujou normal kartou, sms nebo psc, nevim jak to je, ja nakupuju jen Kartou.
Pokud byste chtěli nakupovat přes jiné země, tak psc ve většině případů nefachá. Též dobrý vědět.

psc nefaká protože je závislé na tel. čísle dané země, takže příklad nemáš australské číslo tak ti to přes Austrálii nepůjde, teda ne na zero, jsou údajně místa kde se nakupovat přes to dá i když je to z jiné země



#38 yuri9boyka

yuri9boyka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:yuri9boyka
  • Tým:Divergence CZ






Odesláno 07 duben 2020 - 05:35

Zrada to je že ceny na mobilu jsou o dost větší než na počítači, ale bohužel já s tím nic neudělám a hráči prostě hold občas navštíví forum a dočtou se toho tady a ve hře je  asi nikdo neinformuje jestliže mu to třeba někdo neřekne. 

HeroZero Team

ahoj je to divné i proto že na pc stojí velký balíček na pc 1150 donutů - 1400 kč a přes mobil je to naopak levnější a vyjde nějakých 1286 cca a taky 1150 donutů



#39 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 07 duben 2020 - 05:41

Nějak si nemohu odpustit výtku, že ač je to fajn novinka, tak hráče už tato klikačka opravdu nutí být ve hře 24h. Každý si většinou po HC odpočinul a kupříkladu souboje už tak nehrotil. Ale pokud chce sezónní body, které budou ve hře neustále, tak musí hrotit všechno a furt. Musím říci, že tato klikačka je jako asi jediná nejvíce náročná na čas. Jako Vy napíšete, tak to neklikejte, nikdo Vás nenutí, ale pointa proč to píšeme Vám nedochází. Respektive vývojářům. Hráči si už tak na časovou náročnost stěžovali a tohle si myslím bude kámen úrazu. Já chápu, že se snaží hru oživovat neustále, ale mám dojem, že to není vůbec třeba. Nedávno zvýšili úrovně místností v úkrytu a teď toto. Plus jsou každou chvíli eventy a nové sety či pomocníci. Ani hráč s lvl 600 nemá vše hotovo, natož začátečník. Kape jim na maják. Nezlobte se, ale musela jsem se prostě vyjádřit.

(Jak se říká, všeho moc škodí. Místo udržení hráčů ve hře o ně klidně mohou přijít.)

Jsme opět tam kde jsme byli před pár dny. Já s tím nic neudělám v tuto chvílí hra už je takhle vytvořená a naplánovaná a už to nejde teď vrátit. Psal jsem že mohu navrhnout na konci měsíce náročnost hry, ale z mého hlediska to padne do kouta. Jenom můj názor na celou tu věc. V tuto chvíli vám už na to nedokážu více říct a poradit. Hold náročnost nahoru a peníze pryč a to se už asi jen tak nezmění. Snad to pochopíte a počkáte si až odešlu měsíční zprávu kde jsou všechny nápady a problémy od hráčů za celý měsíc. Do té doby nezbývá nic než jen klikat :) .

Přeji hezký zbytek dne.

HeroZero Team


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)

#40 SojiGames

SojiGames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 436 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic
  • Server:CZ1

Odesláno 07 duben 2020 - 05:44

ahoj je to divné i proto že na pc stojí velký balíček na pc 1150 donutů - 1400 kč a přes mobil je to naopak levnější a vyjde nějakých 1286 cca a taky 1150 donutů

Osobně nevím od čeho se ceny donutu a různých věci či zmíněné sezony odvíjí. Mohu se na to zkusit zeptat a napsat zde informace, ale bylo by dobré takovou věc řešit v tématu pro to určený.

HeroZero Team


Zanech LIKE jestli jsem ti pomohl. :) Díky předem :)




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních