Skočit na obsah


Fotka

Váš názor na aktualizaci 30-05-2023


  • Please log in to reply
8 odpovědí na toto téma

#1 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 202 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 30 květen 2023 - 03:54

Ahoj,

 

Dnes vyšla nová aktualizace. Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu (rainbow)  



#2 FiveNightsAtFREE

FiveNightsAtFREE

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 Příspěvků:
  • Server:CZ4






Odesláno 30 květen 2023 - 06:51

Nemuzu se cely den dostat do souboju kvuli tocicimu se kolecku, takze tak.



#3 myshoid

myshoid

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:myshoid
  • Tým:Recovery

Odesláno 04 červen 2023 - 07:40

Už 3 měsíce čekám až vyjde aktualizace která konečně opraví to že mi hra 4-5x za den ohlásí “Vyskytla se chyba, aktualizuj hru” a mě nezbyde nic jiného než restart bo se mi ve hře nezobrazují třeba protivníci, pozadí nebo vůbec něco. Zásadní chyby se evidentně opravovat nebudou ale další serepetičky zhoršující hratelnost se vesele přidávají a to nemluvím o tom že už se mi 3x stalo že se mi odměna za týdenní HC zobrazila až v pondělí po 21 hodině místo klasického čtvrtka kdy HC končí‍♂


  • FiveNightsAtFREE a mickky klikli "Líbí se mi"

#4 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 04 červen 2023 - 04:26

presne tak.hra stoji za pendrek stejne jako moderatori,ale hlavne ze se ptaji,co rikame na aktualizaci.ted treba jsou zase krtci a ani slovo o nich tady nepadlo.nema smysl ani chodit na forum,kdyz se tady dozvis prd  (yawn)



#5 myshoid

myshoid

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:myshoid
  • Tým:Recovery

Odesláno 04 červen 2023 - 05:39

presne tak.hra stoji za pendrek stejne jako moderatori,ale hlavne ze se ptaji,co rikame na aktualizaci.ted treba jsou zase krtci a ani slovo o nich tady nepadlo.nema smysl ani chodit na forum,kdyz se tady dozvis prd  (yawn)

A tak já se sem chodím spíše pobavit čistým amatérismem moderátorů a hlavně tím jak se mnozí moderátoři cítí důležití a nad věcí mezitím co hráči začínají rudnout jako tampón když zjistí k čemu zdejší fórum ve finále je


  • mickky se toto líbí

#6 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 202 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 04 červen 2023 - 06:39

presne tak.hra stoji za pendrek stejne jako moderatori,ale hlavne ze se ptaji,co rikame na aktualizaci.ted treba jsou zase krtci a ani slovo o nich tady nepadlo.nema smysl ani chodit na forum,kdyz se tady dozvis prd  (yawn)

Když dostaneš v práci od nadřízeného povel, abys odnesl krabice, tak je odneseš, tím ti odpovídám na ptaní se ohledně aktualizací. S těma krtkama to už trošku chápu, že to vypadá jako naše chyba, ale překlad nikdo z nás nedostal, takže pochopitelně sme o tom nevěděli ani my (Každý překlad, co nám dojde se udělá, ale občas prostě nedojde, takže klidni hormon). Přihlášku není tak těžké si podat, abys sám poznal, že jako moderátor nemůžeš kromě odpovídání na foru absolutně nic dělat. Popravdě nemám ani moc chut se snažit shánět někoho, kdo tu chybu nahlásí, když ty nemáš ani špetku snahy si zjistit něco o tom, co moderátor dělat může a nemůže, ale poprvé zahodím ego stranou, protože zcela upřímně se sem vyjádřit nemůžu a seženu někoho nademnou, aby to nahlásil. Podle toho neustálého psaní na foru bych řekl, že přehled o celém fungování toho všeho máš větší než my, tak si podej přihlášku a pod si to jednou taky zkusit :D Milé rád tě pak nechám odpovídat přesně na tyhle věci, protože budu vědět, že ty s tím nemáš co dělat, ale odpovídat na to musíš. S přáním hezkého dne, Sulrii  :)



#7 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 04 červen 2023 - 09:03

kdysi to tady fungovalo a radsi sklidni hormon ty,at ti neprdne zilka :D psal jsem sem hodne navrhu,jak zlepsit hru,ale to si jeste nevedel,ze nejaky HZ existuje.prvne si neco zjisti a potom tady neco pis.moderatora urcite nechci delat.spis nechapu vas,co se do toho hrnete a potom to takhle vypada 



#8 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 202 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 04 červen 2023 - 10:07

kdysi to tady fungovalo a radsi sklidni hormon ty,at ti neprdne zilka :D psal jsem sem hodne navrhu,jak zlepsit hru,ale to si jeste nevedel,ze nejaky HZ existuje.prvne si neco zjisti a potom tady neco pis.moderatora urcite nechci delat.spis nechapu vas,co se do toho hrnete a potom to takhle vypada 

HZ sem poprvé hrál už kolem roku 2012-13, takže si troufám říct, že přehled o hře mám. Ovšem forum znám jen pár let, přiznávám. A hrneme se do toho právě proto, že ty překlady atp. někdo dělat musí. Řeknu to narovinu, že většinu základních věcí může dělat jenom koordinátor. Kromě oznamování eventů a HeroConů můžeme maximálně odpovídat na základní věci, ale ten problém je v tom, že furt sme normální hráči a žádné spojení s hlavním vedením nemáme. Může to vypadat, že když máme pod profilovkou cedulku, tak máme automaticky víc informací a můžeme víc, ale ono v realitě kromě možnosti odemykat/zamykat témata na foru a takové věci sme furt jen obyčejní hráči jako všichni ostatní. Tento post byl efektivní kdysi dávno, když forum žilo, ale právě na to, aby se forum udržovalo - Mazat spam komentáře, zamykat témata, odpovídat na základní otázky. Bohužel se to tak nějak zapomnělo přizpůsobit, za což já už nemůžu. Říct to narovinu, tak nebýt mě, poslední týdny nejsou ani oznámené HeroCony/Eventy, protože je nikdo jiný nechtěl dělat. Kdybych teda poslední týdny nic nedělal, tak bych dostával zase bídu za to, že nic není oznámené. Současně se do toho moc hrneme, ale současně by byl problém, kdyby se nic neoznamovalo, tak si vyberte.


  • BlueprintCZE se toto líbí

#9 mickky

mickky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:mickky
  • Tým:Destruction






Odesláno 05 červen 2023 - 01:25

nemusis psat takovy slohovky :D jednoduse to tady driv valilo o dost lip a stoji to cim dal tim vic za prd,teda myslim i celkove hra.porad nejaky chba a za ty roky by uz snad mohla byt o dost lepsi a ne jak tady psal myshoid.treba misto pomocnika cernej ctverecek,pozadi taky tma atd...


  • Sulrii se toto líbí




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních