Skočit na obsah


Fotka

kdy se otevre novy server cz?

nove servery

  • Please log in to reply
3 odpovědí na toto téma

#1 Blazze

Blazze

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:Blazze
  • Tým:Project x

Odesláno 03 listopad 2023 - 06:26

zdravim

chtel by jsem se zeptat kdy je v planu novy server cz11? prohledal jsem forum a nikde jsem nic nevidel okolo toho jestli se nepletu tak zacatkem noveho roku? 


  • Sulrii a X326 klikli "Líbí se mi"

#2 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 202 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 03 listopad 2023 - 06:43

Ahoj,

 

Když vychází nové servery, tak to bývá většinou vždy koncem září. CZ10 vyšla před měsícem, takže pokud se otevře další CZ server, tak to bude nejdřív za rok.


  • X326 se toto líbí

#3 Blazze

Blazze

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:Blazze
  • Tým:Project x

Odesláno 03 listopad 2023 - 07:18

Ahoj,

 

Když vychází nové servery, tak to bývá většinou vždy koncem září. CZ10 vyšla před měsícem, takže pokud se otevře další CZ server, tak to bude nejdřív za rok.

aha moc dekuju za odpoved na foru jsem akorat videl zminky okolo cz9 tak bud jsem slepy nebo se divim ze nic okolo cz10 jinak by jsem se neptal :) tak to mozna nakonec jeste zahraju cz10 kdyz je to jen mesic stary ja tam videl v zebricku hrace 200lv+ tak mi prislo ze to jede uz delsi dobu co jsem naposled hral cz8 tak za mesic nikdo nebyl vic 130lv :D


Příspěvek upravil Blazze: 03 listopad 2023 - 07:21


#4 Sulrii

Sulrii

    Advanced Member

  • Coordinators
  • 202 Příspěvků:
  • Server:CZ4
  • Postava:Sulrii
  • Tým:The Freaks






Odesláno 03 listopad 2023 - 07:31

aha moc dekuju za odpoved na foru jsem akorat videl zminky okolo cz9 tak bud jsem slepy nebo se divim ze nic okolo cz10 jinak by jsem se neptal :) tak to mozna nakonec jeste zahraju cz10 kdyz je to jen mesic stary ja tam videl v zebricku hrace 200lv+ tak mi prislo ze to jede uz delsi dobu co jsem naposled hral cz8 tak za mesic nikdo nebyl vic 130lv :D

 

CZ10 nebyla oznámena jinak než ve hře, takže proto jste si toho asi nevšiml :D Každopádně ted se skrz různé akce, kasína apod leveluje podstatně rychleji než tomu bylo dříve :D






1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních