Skočit na obsah


Fotka

Vzájemné pomáhání


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
25 odpovědí na toto téma

#21 Thor99

Thor99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 796 Příspěvků:
  • Locationčeská republika (Doma)
  • Server:CZ2
  • Postava:Thor99
  • Tým:Super prasata

Odesláno 24 leden 2016 - 11:46

Tak by tam bylo nějaký omezení na lvl či na den co smí hráč dostat od ostatních. :)


Momentálně máme 2 mista VOLNÉ v týmu (Super prasata).

 

(donut) Zde  toho najdeš více o mne i o mém týmu. (donut)

  (donut)  (donut)Potřebujem dalšího dunutkáře.  (donut)  (donut)


#22 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 24 leden 2016 - 12:14

aj tak by to bola vyhoda pre inych ktory su v teame s vysokými lvl..myslim ze taketo návrhy kde silnejsi pomahaju slabsim su nefer voci omnoho slabsim teamom ako celok.toto je podla mna navrh na zvysovanie vyhod pre silne teamy ale nebudu mat z toho vyhodu vsetci cize ako som uz pisal za mna urcite NIE. ;)



#23 adam011

adam011

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Tým:Černí jezdci

Odesláno 27 leden 2016 - 03:38

uplny nesuhlas. aj ked je skoro kazdy hrac v teame a najde sa len naozaj malo hracov co to hraju bez teamov ale v podsate kazdy hraje len sam za seba.to pomahanie ma viac proti ako pre kedze by sa to zneuzivalo a napriklad taky hrac na lvl 20 by mohol mat staty aj cez 5000 keby mu vsetci kolegovia posielali mince alebo donuty.hra by stratila svoje caro....takze za mna velke NIE

myslíš že by lvl dvacet přesvědčil někoho aby mu darova M ???
  • Thor99 se toto líbí

#24 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 27 leden 2016 - 05:09

a preco nie? alebo  by som povedal nejakemu kamosovi nech zacne hrat nech sa pripoji ku nam do teamu a presvedcil vsetkych ze nech mu poslu po melku a bolo by...problem? myslim ze ziadny a to je len jedna alternatíva tohto..proste mne tento napad vobec nereze ako som sa uz vyjadril vyssie.v hre je dost moznosti ako ziskat ako donut tak aj peniaze.nevidim v tom problem..a ak niekto nema cas na robenie vsetkych misii za den a chce si to ulahcit takto tak radsej nech ide hrat inu hru...



#25 Thor99

Thor99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 796 Příspěvků:
  • Locationčeská republika (Doma)
  • Server:CZ2
  • Postava:Thor99
  • Tým:Super prasata

Odesláno 27 leden 2016 - 05:26

A já zas výše psal ža by tam mohli být omezení tak nevím proč by mu měl nekdo poslat 1mega vždit by ho to přestalo byvit po 10dnech to uznej sám TomCure. :)


Momentálně máme 2 mista VOLNÉ v týmu (Super prasata).

 

(donut) Zde  toho najdeš více o mne i o mém týmu. (donut)

  (donut)  (donut)Potřebujem dalšího dunutkáře.  (donut)  (donut)


#26 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 27 leden 2016 - 06:27

Tohle téma jsem nechal už dost dlouho otevřené v domění že někoho zde napadne něco zajímavého, bohužel se tak nestalo.

 

Musím vás zklamat, ale takové nápady už byly ale neprošly. Všechno co se týka obchodování mezi hráči (tržiště,posílání mincí,donutů, jakékoliv obchodování mezi hráči/týmy) prostě vývojářský tým do hry nejspíš nechce. Třeba někdy v budoucnu se dočkáme něčeho origninálního co bude aspoň k něčemu.

 

 

Téma zamykám.






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních