Skočit na obsah


Fotka

Jak zlepšit hru?


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
285 odpovědí na toto téma

#141 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 30 květen 2016 - 08:23

1.) souhlasím :)
2.) jméno týmu lze změnit a už mnohokrát byl položen návrh na změnu jména postavy, byl však vždy zamítnut
3.)je pravda, když jsi vyšší level, že za hrdinské činny nedostáváš moc donutů, ale zas můžeš donuty získat v týdenním turnaji ;)
4.)to by mohlo k něčemu být dobré :)
5.) ano,takovéto úpravy by nebyly do škody
6.)sídla hrdinů je super nápad, ale bylo by to asi těžké zavést do hry, jinak s tím souhlasím :)
7.) multitasking i pro práci ? To je zbytečné, každý by měl pak práci nastavenou nonstop, takže nesouhlasím
8.)mohlo by být, ale je to zbytečnost
9.) oblečení pro pomocníky - tento, nebo podobný návrh tu byl již mnohokrát a nikdy neprošel, navíc v úrovni 15 a 30 se pomocníkovi mění oblek
10.)večírky ??? K čemu by to bylo dobré ?
11.)taky by mohlo býti, ale další zbytečnost, není to potřebné
12.)změna pozadí na profilu - dobrý nápad, souhlasím
13.)více baterií již také bylo navrhováno a myslím, že se ještě nedostalo odpovědi
14.) auto ? Nevím k čemu by bylo auto, to bys někam chtěla jezdit ? :D

Tak to je ode mě asi vše :)

Pomocníci jsou tvarově odlišní , bylo by to moc náročné.

fACTWrK.png


#142 RavenTOP

RavenTOP

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:

Odesláno 01 červen 2016 - 04:56

Nechapem zmysel tejto sekcie.. vsetko co by hracom pomohlo, vsetko co by ulahcilo hranie, je automaticky zamietnute.

Pokial nekupis donuty, tak si ani poriadne nezahras. Bez donutov je to uplne nanic hra.

#143 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 01 červen 2016 - 05:03

Nechapem zmysel tejto sekcie.. vsetko co by hracom pomohlo, vsetko co by ulahcilo hranie, je automaticky zamietnute.
Pokial nekupis donuty, tak si ani poriadne nezahras. Bez donutov je to uplne nanic hra.

Že jsou " automaticky zamítnuté " ? Ten nápad musí být pořádný a nápaditý a zamítnutý jen tak nebude.Donuty si nemusíš kupovat , víc donutů najdeš ve vyšších úrovních , např.mě se donuty sypou :)

fACTWrK.png


#144 RavenTOP

RavenTOP

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 Příspěvků:

Odesláno 01 červen 2016 - 04:42

Automaticky su zamietnute navrhy, ktore by hracom usetrili donuty. Novinky len vytiahnu peniaze od hracov. To je fakt, aj ked smutny. Takyto stav je znesitelny do urciteho bodu, ale teraz to uz prepiskli.
  • Five"s se toto líbí

#145 Mačkoman

Mačkoman

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 Příspěvků:

Odesláno 23 červen 2016 - 10:35

Mohli by ste zrušiť to, že keď dokončíte napr. nouzová voláni a inšie tak sa vám prestanú objavovať v misích.



#146 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 24 červen 2016 - 12:31

ako je to v pripade ak niekto navrhne nejake vylepsenie ktore je implementovane do hry je mu odmenou len dobry pocit alebo poskytnute napr. vylesenie schopnosti, donuty (poukazka), kladivo a pod. ako to bolo mozne v sutazi kreslenia Jaro v HeroZero.

 

nebude v najblizom case o5 nejaka sutaz. (smug)


Příspěvek upravil omen: 24 červen 2016 - 12:33

source.gif

 


#147 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 24 červen 2016 - 05:16

ako pises Omen ;) ten pocit ti musi stacit.ale nadej zomiera posledna a ak tvoj napad bude tak super ze vyvojarov to ohromi mozno ti ponuknu aj miesto u nich vo firme ;) pokial viem momentalne sa ziadna sutaz nechystá akonahle o niecom budeme vediet dame info do predu ;)



#148 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 25 červen 2016 - 05:21

:D okrem pocitu som viac necakal ved to je k nezaplateniu, naozaj nadej zomiera ako posledna aj ked ju predbehnem?, no samozrejme ze napad bude super ved uz mam zbalene na cestu  ;)

staci ak mi date vediet desat minut dozadu. tu na fore :D


Příspěvek upravil omen: 25 červen 2016 - 05:31

source.gif

 


#149 Fabianek

Fabianek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 Příspěvků:
  • LocationDomov
  • Server:CZ2
  • Postava:Fabianek
  • Tým:Donut Family

Odesláno 27 červen 2016 - 06:07

Návrh
Měl bych návrh na Hero Zero ten zní Pokud má nějáký hráč tým a každý tým má svůj znak tak by jak je to tlačítko na tým
Místo toho bylo znak týmu takžeee

 

Líbí? :D


Příspěvek upravil Oiburk: 27 červen 2016 - 07:29

  • hullk1 se toto líbí

#150 Fabianek

Fabianek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 Příspěvků:
  • LocationDomov
  • Server:CZ2
  • Postava:Fabianek
  • Tým:Donut Family

Odesláno 06 červenec 2016 - 12:23

Hodilo by se obochody jako že bude tlačítko a napíšeš tam jméno hráče a on ti musí příjmout a nemusí přijmout obchod a tam si pak vymněnovat věci nebo ejšte jeden návrh bude tlačítko na trh online takže dáte přídat věc jakoby na nejakym tlacitku ktery tam pridate a tam dáte co chcete prodat a pak tam bude list co lidi prodavaj a když klikneš tak tam budeš nabízet veci a on to prijme nebo neprijem a kdyz to prijme tak se vymenej ty veci



#151 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 06 červenec 2016 - 12:30

Hodilo by se obochody jako že bude tlačítko a napíšeš tam jméno hráče a on ti musí příjmout a nemusí přijmout obchod a tam si pak vymněnovat věci nebo ejšte jeden návrh bude tlačítko na trh online takže dáte přídat věc jakoby na nejakym tlacitku ktery tam pridate a tam dáte co chcete prodat a pak tam bude list co lidi prodavaj a když klikneš tak tam budeš nabízet veci a on to prijme nebo neprijem a kdyz to prijme tak se vymenej ty veci

Bohužel měnění věcí a podobné už zde bylo bohužel to neprošlo.


Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#152 Fabianek

Fabianek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 Příspěvků:
  • LocationDomov
  • Server:CZ2
  • Postava:Fabianek
  • Tým:Donut Family

Odesláno 08 červenec 2016 - 07:59

Bohužel měnění věcí a podobné už zde bylo bohužel to neprošlo.

Ok ale škoda bylo by to dobrý



#153 JonyVDF

JonyVDF

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Husqvarna
  • Tým:Debžouni

Odesláno 08 červenec 2016 - 04:13

Zdravím Vás

 

Měl bych tu hned dva návrhy. Hned za začátek bych se chtěl omluvit jestli tu už návrhy náhodou byly, nechce se mi to tu pročítat.

 

#1  (http://prntscr.com/bqfg7t)

Jednalo by se o přidání postupu hrdinských činů i do okna s misí. (Uložení/orientaci textu nechám na Vás)

 

#2  (http://prntscr.com/bqfisa)

Pouze přidání další ikony pro důstojnický chat. Při odeslání zprávy od jiného hráče by ikona blikala.

 

                                                                    Děkuji, snad se bude líbit a omluvte zpracování.. (2 minuty v malování)

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Husqvarna


Příspěvek upravil JonyVDF: 08 červenec 2016 - 04:13

  • Falenek, Five"s a Fabianek klikli "Líbí se mi"

#154 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 09 červenec 2016 - 09:04

Zdravím Vás
 
Měl bych tu hned dva návrhy. Hned za začátek bych se chtěl omluvit jestli tu už návrhy náhodou byly, nechce se mi to tu pročítat.
 
#1  (http://prntscr.com/bqfg7t)
Jednalo by se o přidání postupu hrdinských činů i do okna s misí. (Uložení/orientaci textu nechám na Vás)
 
#2  (http://prntscr.com/bqfisa)
Pouze přidání další ikony pro důstojnický chat. Při odeslání zprávy od jiného hráče by ikona blikala.
 
                                                                    Děkuji, snad se bude líbit a omluvte zpracování.. (2 minuty v malování)
                                                                                                                                                      
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Husqvarna

První nápad dobrý,ale ten druhý se mi moc nelíbí.Když už jsou zavedeny soukromé zprávy v chatu ( / pro nick ) tak myslím že by tohle bylo zbytečné.Ale jako nápad dobrý ;)

fACTWrK.png


#155 JonyVDF

JonyVDF

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Husqvarna
  • Tým:Debžouni

Odesláno 09 červenec 2016 - 12:00

První nápad dobrý,ale ten druhý se mi moc nelíbí.Když už jsou zavedeny soukromé zprávy v chatu ( / pro nick ) tak myslím že by tohle bylo zbytečné.Ale jako nápad dobrý ;)

Nevim jak ty ale já moc soukromé zprávy nepoužívám.. A když něco řešíme s vedením a pletou se ti do toho zprávy od členů, tak to je nic moc.. Ale to ty neznáš, ty nejsi důstojník :D :D


Příspěvek upravil JonyVDF: 09 červenec 2016 - 12:00


#156 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 10 červenec 2016 - 07:52

Zdravím Vás

 

Měl bych tu hned dva návrhy. Hned za začátek bych se chtěl omluvit jestli tu už návrhy náhodou byly, nechce se mi to tu pročítat.

 

#1  (http://prntscr.com/bqfg7t)

Jednalo by se o přidání postupu hrdinských činů i do okna s misí. (Uložení/orientaci textu nechám na Vás)

 

#2  (http://prntscr.com/bqfisa)

Pouze přidání další ikony pro důstojnický chat. Při odeslání zprávy od jiného hráče by ikona blikala.

 

                                                                    Děkuji, snad se bude líbit a omluvte zpracování.. (2 minuty v malování)

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Husqvarna

Ohledně prvního nápadu - Na to už ve hře je "Rychlé cestování" kde si to hráč může podobně vyzkoušet

Ohledně druhého nápadu - V týmovém chatu můžeš napsat /dustojník a poté co budeš psát se zobrazí jen důstojníkům a velitelům, takže je nesmysl přidávat další okýnko, pouze pro velitele s důjstojníkem.



#157 Protektor

Protektor

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 Příspěvků:

Odesláno 12 červenec 2016 - 08:21

Zdravim Vas

 

Co takto zaviest tlacidlo kde po jeho stlaceni sa mi ulozi cela moja vybava do trezoru (inventara )a po nasledujucom stlaceni sa mi nahodi zase cela na mna

 

lepsie nez po jednom sa vkuse vyzliekat a obliekat

 

(smug)



#158 omen

omen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 13 červenec 2016 - 04:00

Zdravim Vas

 

Co takto zaviest tlacidlo kde po jeho stlaceni sa mi ulozi cela moja vybava do trezoru (inventara )a po nasledujucom stlaceni sa mi nahodi zase cela na mna

 

lepsie nez po jednom sa vkuse vyzliekat a obliekat

 

(smug)

myslis taketo nieco :)

http://prntscr.com/bsg02q

http://prntscr.com/bsg0en

 

sanca na uspech tak 60%

tiež som mal podobny napad


Příspěvek upravil omen: 13 červenec 2016 - 04:03

  • Five"s se toto líbí

source.gif

 


#159 Fabianek

Fabianek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 Příspěvků:
  • LocationDomov
  • Server:CZ2
  • Postava:Fabianek
  • Tým:Donut Family

Odesláno 13 červenec 2016 - 08:14

Mám takovej návrh kterej by byl super na mise takže začnu :D

jak máte energii tak jen 100? to je málo a když si jí pak chceš koupit a energie stojí čím dal tím víc když si kupuješ tak to je drašží a pak nemáš mince aby sis koupil tak to už nemužeš hrát ano vím že se dají mince získat boji ale velice pomalu

taaaaak bych dal 1000 energie  ;)  a cena by byla pořád stejná :)

 

http://prntscr.com/bsjiai



#160 Fabianek

Fabianek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 Příspěvků:
  • LocationDomov
  • Server:CZ2
  • Postava:Fabianek
  • Tým:Donut Family

Odesláno 13 červenec 2016 - 08:15

Zdravím Vás

 

Měl bych tu hned dva návrhy. Hned za začátek bych se chtěl omluvit jestli tu už návrhy náhodou byly, nechce se mi to tu pročítat.

 

#1  (http://prntscr.com/bqfg7t)

Jednalo by se o přidání postupu hrdinských činů i do okna s misí. (Uložení/orientaci textu nechám na Vás)

 

#2  (http://prntscr.com/bqfisa)

Pouze přidání další ikony pro důstojnický chat. Při odeslání zprávy od jiného hráče by ikona blikala.

 

                                                                    Děkuji, snad se bude líbit a omluvte zpracování.. (2 minuty v malování)

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      FABYANEK :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Všechno se mi zdá dobrý !:)






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních