Skočit na obsah


Fotka

Goldy v týmu


  • Please log in to reply
11 odpovědí na toto téma

#1 Corupus

Corupus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Corupus
  • Tým:Dark Brotherhood

Odesláno 28 březen 2016 - 04:11

Tak se tak kochám pohledem na náš tým, jak máme hodně goldů a docházím k přesvědčení že jsou nám uplně na ho... na prd :-D

 

Dále mě to vede k tomu, že bych náš tým finančně uplně v klidu utáhl já sám. Tak k čemu to je?

Chtělo by to nějaké využití.

 

1. Návrh první - někde níže jsem tu četl cosi o raketě která se koupí za donuty a stunuje jednoho protivníka na boj. Trochu kostrbaté. Ale proč by nemohlo být něco jako melouny (ještě k melounům) co způsobuje poškození (omezen maximální počet na boj), nebo stunuje na jedno kolo ( omezen maximální počet na boj (jako melouny)), nebo nějaké vylepšení pro celý tým (něco zvýší procentuálně) a tak podobně. Takových věcí by mohlo být více, ale za goldy. Ano, nemělo by to mít tak podstatný vliv jako melouny či dabléři - ale něco malého k tomu, proč ne? Alespoň se využijí goldy.

 

2. Návrh druhý - osobně se mi tohle líbí více - Jasně, útok na gang či na jiný tým stojí goldy. Co takhle kdyby tým mohl vyhlásit i druhý a třetí útok na tým za jeden den? Akorát že druhý útok by stál desetkrát víc jak první a třetí útok by stál třeba dvacetkrát víc jak ten první.

Stále by bylo zachováno to - že na každý tým je možné zaútočit jen jednou za den, jen prostě vy můžete útočit až na tři cíle najednou (ne třikrát na jeden tým)

Výsledek - Aktivním týmům to pomůže rychleji růst a vyvstane v týmech problém s goldy, najednou bude jejich nedostatek a dostanou svou vlastní důležitost.

Nad následnou nevyvážeností věhlasu jsem uvažoval a nedošel jsem k výraznému problému, to že zaútočíte na tři o dost slabší týmy vám dá asi tolik věhlasu aby vám je soupeř (stejně silný) jedním útokem vzal.

 

3. Návrh třetí - Šílený mega ultra extra second hand pro tým (do třetice všeho nejlepšího) - klasický second hand jako pro hrdiny akorát že zde by byly - stavební body, dabléři, melouny, týmové donuty, extra expy pro celý tým (5K pro každého), body schopností pro každého (+5 pro každého) a podobné šílené vychytávky (vylepšení, hrdinský instinkt, tréninkové body)

No a cena? Šíleně extrémní!! Milionová! Ať si na to tým šetří klidně měsíc - je to jen další minimální upachtěný cíl pro tým

- okénka second handu by byly třeba jen tři - vyměnit nabídku by šlo po týdnu nebo za deset týmových donutů.

Cena věcí by se odvíjela od průměrného levlu týmu.

 

 

 

Tyto tři návrhy můžou fungovat najednou, proto jsem to nerozděloval. Oblíbenost je vzestupná (třetí se mi líbí nejvíc :))

 

Dejme goldům smysl!


  • Falenek a Jack7904 klikli "Líbí se mi"

#2 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 28 březen 2016 - 04:33

Souhlasil , v Destruction máme 5 miliónu a je nám to k hovínku :)

fACTWrK.png


#3 Corupus

Corupus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Corupus
  • Tým:Dark Brotherhood

Odesláno 28 březen 2016 - 04:38

Přesně, my máme 2M a víc ne jen proto, že všem říkám aby nic nedarovali, že je to zbytečné :)



#4 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 28 březen 2016 - 06:06

Máš recht Corupus s těma mincema by se něco mělo dělat jsou tam zbytečné jak píšeš :)


Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#5 Jack7904

Jack7904

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Jack7904,LeHni-CZ3
  • Tým:Blue lightning- CZ3

Odesláno 28 březen 2016 - 06:30

mi v BloodFire máme 13 154 574 tak jako něco takového by nám fakt bodlo za mě ANO nejvíc se mi líbí 3 nápad :)


LeHni , Jack7904

 

TÝM- Blue lightning (CZ3),Chuligáni(CZ2) 

LVL.- 57 (CZ3),274(CZ2)

SVĚT-CZ3,CZ2

 

Kdo chce baterky,nechť si pošle žádost :-)

 

 

 

                                    

 

 


#6 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 28 březen 2016 - 08:26

jj bolo to tu uz pisane niekde aby sa nieco robilo v ramci teamu a nie len boje proti gangom a inym teamom.a presne tam padlo aj to zlato v teame. plne suhlasim s napadom a urcite sa bude posielat vyssie .aj ked vieme vsetci dbre ze hra funguje hlavne kvoli donutom cize moj osobny nazor bude ze sa s tym nic neurobi a ked uz tak to bude naozaj nieco slabe co sa ani nebude vyplacat.

PS: my mame skoro 30 mega a skoro 900 donutov a len to tam stoji :D akurat na pretacanie gangu sa oplati mat to co mame inaksie na nic.tak pevne verim ze sa tgo konecne pohne a nebude to v teame nazmar ;)



#7 Corupus

Corupus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Corupus
  • Tým:Dark Brotherhood

Odesláno 29 březen 2016 - 12:47

Trochu jsem si procházel změny z aktualizací, které jsou tu na foru vypsané. Většinou samé malé kravinky, poslední opravdová změna byly ty nouzové telefonáty... které jsou opět jen zpestření i když to tak na první pohled nevypadá. Do hry to nic nepřidává.

Na druhou stranu jsem tam našel i to přidání dublerů do týmu - takže snad se do budoucna s dalšíma aspektama pro boj týmu a pro tým obecně počítá. Ale jo, stejně to bude jen za donuty :-D

 

Asi není nikde k dispozici statistický nárust či pokles aktivity hráčů herozero, nebo něco podobného, což? :-D

 

 

Tomcur: viz to, že máte 900donutů v týmu... nepadl už taky návrh, že by týmové donuty šly přerozdělovat zpět mezi hráče týmu? Nad tím už jsem taky přemýšlel. Když bych chtěl udělat nějakou soutěž s odměnou pro své členy, musel bych zbytečně přes ten poukaz.



#8 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 29 březen 2016 - 05:42

no bolo tu nieco podobne kde sa potom dopracovalo k tomu zeby to bolo zvyhodnovanie inychnapriklad niekto co do hry dava mesacne 300 eur nakúpi donuty da ih do teamu a niekto si ich stamadial zoberie a ma vyhodu potom.to bolo vysvetlene samozrejme co najjednoduchsie :D cize to musis brat z rezervou ale bude to naozaj tazke presadit ;)

 

EDIT: tak po update dneska rano sa splnilo prianie viacerých ludi a mozem povedat za seba ze som nad mieru spokojny :)



#9 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 29 březen 2016 - 08:14

Myslím že po dnešní aktualizaci byl problém s přebytečnými mincemi/donuty vyřešen, když byly přidány týmové vylepšení, které nestojí zrovna málo mincí/donutů.



#10 Corupus

Corupus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Corupus
  • Tým:Dark Brotherhood

Odesláno 29 březen 2016 - 12:10

téééda, já fakt nevidím do budoucnosti... fakt ne! :-D :-D

 

trochu mě ale zamrazilo :-D

 

Ty body tréninku navíc to je dobrý. Zkracování misí budiž, stejně se to u většiny misí/lidí, asi neprojeví páč mise trvá vždy celou a ne 2,5 minuty. Ovšem to třetí... koupit si za goldy abych měl ze soubojů více goldů? Jako fakt?

 

V první chvíli jsem to pochopil tak, že nám to zvýší do soubojů a ligy schopnosti o deset procent, a ono nám to zvýší odměnu...

Já jsem z toho mírně rozpačitý :) Třeba se nabídka těchto vylepšení časem rozroste, rozhodně na to v budoucnu budu mít návrh, už mi to v hlavě šrotuje :-D


Příspěvek upravil Corupus: 29 březen 2016 - 12:37

  • majklos301 se toto líbí

#11 Corupus

Corupus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Corupus
  • Tým:Dark Brotherhood

Odesláno 29 březen 2016 - 03:18

Tak jsme to v týmu trochu laicky počítali (ok, já jsem laicky počítal) - a to vylepšení na ligu a souboje se prostě nemůže vyplatit - je to podvod! :-D

 

Po mých počtech mi vyšlo, že nám ten 10% bonus přidá, při průměrném hraní (10soubojů, 6liga denně (2xlog denně)) a při započítání odchylky u levlů v týmu, asi 120000 goldů týdně. Maximálně ovšem 200000 a to by byla velká aktivita...

 

Jo a to vylepšení stojí 600000 :-D Alespoň u nás :-D



#12 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 29 březen 2016 - 04:33

To vylepšení na souboje se vyplatí jen pro tým který se hodně zaměřuje na týdenní turnaje ve věhlase, protože s 20% vylepšením už je něco jinýho když maximálně můžeš dostat 230 věhlasu za souboj. Jak moc velký vliv na mince to má, toho si nevšímám, ale po dnešní ranní debatě u nás v týmu jsme se shodli na tom že za donuty se to určitě kupovat nevyplatí, takže máme jen teď první týden na zkoušku a příště už jen 10% za mince. ( při 100% výstavbě stojí jedno vylepšení 900k)






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních