Skočit na obsah


Fotka

Koupě Setu z aktuální nabídky


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
6 odpovědí na toto téma

#1 ArazimCzech

ArazimCzech

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 Příspěvků:
  • LocationPraha
  • Server:CZ2
  • Postava:ArazimCzech
  • Tým:ATLANTIS

Odesláno 07 duben 2016 - 11:50

Hezký den,

 

Chtěl jsem se zeptat, uvažuji nad tím že bych si koupil set z aktuální nabídky ale nejsem si jist jednou věcí. Sice vím že tyto sety jako Phantom atd...jsou lepší ale nevím jaké budou mít potom přesné staty co se týče jednotlivých schopností?

 

Vím že dávají procentuální bonusy ale nerad bych utratil 600 kc a pak zjistil že jedna část je horší než ta co doposud nosím. Také se chci zeptat jestli sety GhostBusters, Phantom a Flash Gordon jsou možné obléknout na všech úrovních?

 

Děkuji za odpověd,

ArazimCzech


ATLANTIS.jpg

 


#2 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 07 duben 2016 - 01:21

ahoj neviem aky si lvl ale samozrejme vestky staty budu prirovnane k tvojmu lvl.cize ak mas na sebe nejaku vec ktora nie je z tvojho lvl tento oblek ju bude mat omnoho lepsiu.tak isto aj dalsie staty.ale nezabudaj ak si tento oblek kupis na lvl 50 a za 5 dni vybehnes na lvl 150 tak ti bude k nicomu pretoze tie staty v obleku sa nezvysuju automaticky s tvojim lvl :)



#3 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 07 duben 2016 - 05:18

Po pravdě se kupovaní setu vyplatí až okolo lvl 350+ .. dříve to moc nemá smysl :)


Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#4 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 07 duben 2016 - 05:23

Souhlasem s Falenkem :) Já osobně si ji nikdy nekoupil , ale ve vyšším levelu se později opotřebuje.

fACTWrK.png


#5 jeyjey

jeyjey

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 Příspěvků:

Odesláno 08 duben 2016 - 07:14

to tedy znamena ze tyhle sety v obchode pod rukou jsou uplne k nicemu...Mohli by vyvojari treba udelat ze by se za urcity pocet donutu dal cely set přesit na aktualni uroven a penize by se jim jen hrnuli,jak za sety ,tak i za donuty :D


  • Dawe se toto líbí

#6 Dawe

Dawe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ1
  • Postava:samara
  • Tým:KINGS SHADOW

Odesláno 08 duben 2016 - 10:46

To je pravda jeyjey, taky jsem uvažovala o koupě nějaké soupravy, ale právě kvůli tomuto si ji koupit nechci - jako, když za to dám už nějaké peníze a ještě tolik peněz a za týden+ to bude k ničemu ?
To je opravdu blbost - soupravy si moc lidí nekupuje, ale kdyby se do hry zavedlo něco, jak navrhuješ, tak bych si začala kupovat i já :D

Příspěvek upravil Dawe: 08 duben 2016 - 10:46

.•°•.•°•KINGS SHADOW•°•.•°•.


#7 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 08 duben 2016 - 02:53

Tak ono pokud máš vysoké staty nemusíš si pak set kupovat delší dobu ... nebo si 2 sety zkombinovat a nemusíš pak nic řešit :)

 

ale jelikož je hra hlavně o výdělku pro vývojáře a spol tak normální cestou (za sety ze zločince) toho moc nezkombinuješ :)


Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních