Skočit na obsah


Fotka

Gangy


  • Please log in to reply
2 odpovědí na toto téma

#1 Corupus

Corupus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Corupus
  • Tým:Dark Brotherhood

Odesláno 15 duben 2016 - 11:12

Nějakou dobu jsem se zaobíral myšlenkou na dorážení gangu napodruhé. Například po prvním boji zůstane z bosse gangu sotva půlka a tým pak čeká 24hodin na to aby ho dorazil, a dalších 24hodin na útok na další gang. Takže jsem nad tím spekloval, jestli by dorážení bylo dobré i kdyby se nepřihlásilo dostatek lidí a tedy odměnu by nedostali všichni (předpokládám že odměnu mají jen ti co se přihlásili...).

Nakonec jsem si říkal, proč ne, u gangů co dávají týmové bonusy se to vyplatí. Navíc aktivita je dobrá, oni se lidi přihlásí.

 

První nabízený čas po boji s gangem ve 12:00 je 18:00 - ideální. Po šesté bych zase došel na herozero a vyhlásil útok na další gang zase na 12:00.

 

No, tak jsem k tomuhle přesvědčení došel... chvíli jsem se rozhodoval a nakonec zjistil - ŽE TO NEJDE! :-D

 

Nabídka času tam je, ovšem zaútočit jde až další den...

 

Takže Návrh: Buď ten útok povolte - nebo to upravte tak, ať to nabízí jen opravdu možné časy na útok.



#2 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 16 duben 2016 - 07:39

Oukej , dva útoky za den na gang by neuškodily :)

fACTWrK.png


#3 Corupus

Corupus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Corupus
  • Tým:Dark Brotherhood

Odesláno 16 duben 2016 - 02:28

Spíš aby to bylo nějak sjednocené, například od posledního útoku je třeba čekat třeba 12hodin.

 

Tedy útok byl ve 12:00, další útok je možné provést 24:00 (další možnosti pak budou 06:00 , 10:00 , 12:00) - prostě nabídka opět jen na dalších 24hodin s nejbližším termínem za 12hodin.

 

Tzn. útok proběhl ve 12:00, my se k vyhlašování dostanem až ve 16:08 - tzn. můžem vyhlásit útok nejdříve opět na 24:00, ale od vyhlášení celých 24hodin, tedy vyhlásit je možné až na 16:00 druhý den.

 

Doufám že je to srozumitelné :-D

 

Šlo mi o případ kdy chvi vyhlásit útok ve 12:10 a v nabídce mám 18:00 a zaútočit ale nemůžu, ani na 22:00 - přesto to v nabídce ale je :)

 

Ale ano, celé by se to dalo implementovat možností útoku na gang dvakrát za den. Ovšem pokud by byl návrh prezentován takhle, odmítnutí je nasnadě :-D Šel jsem na to chytře :)






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních